Metallica - Hardwired ...To self-destruct

:stuck_out_tongue:

Η γυναικεία ξεροκεφαλιά είναι γεγονός δεν είναι σεξισμός να αναφέρομαι σε αυτή, τα σεξιστικά comments σου κάθε φορά που ποστάρεται φώτο γυναίκας είναι σεξισμός, ψάξε να τα δείς. Αλλά είπαμε, το δόγμα στο κεφάλι σου είναι ανίκητο, σε φαντάζομαι κάθε βράδυ να βγαίνεις στο μπαλκόνι και να φωνάζεις “Είστε όλοι ΤΡΕΛΟΙΙΙ”

On topic το HTSD είναι αναχρονιστικό αλλά καλό.

Για πες ενα σεξιστικο σχολιο που εχω κανει να γελασουμε… εισαι ανεκδοτο ρε μαν.

Όχι ρε συ , το είπε όντως αλλα ήταν τρολια της στιγμής χαχαχα

Επίσης επειδή ανεφερες το γαμάτο dvd , προσωπικά δεν μπορώ να ακούσω με τίποτα το super terrorizer π.χ. χωρίς το “Limp Bizkit suck cock” . Το έχω συνηθίσει έτσι πλέον

απλα επειδη τα γραπτα μενουν και για να θυμηθεις καποια απο αυτα που ειπες, αν και εχεις θολωσει

Και στη συνέχεια του τραγουδιού να λέει “Limp Bizkit still suck cock” :laughing:

1 Like

Αψογα τα γραφω

Οχι ξερω πολυ καλα ποια ειναι τα ορια, απλα μπερδευομαι οταν καποιος εχει ξεπερασει μακραν τα ορια ΚΑΙ του γραφικου ΚΑΙ του γελοιου, οπως εσυ. Σκατα στο μεταλ σου.

νομιζω οτι το ξερει ολο το φορουμ ποιος ειναι γραφικος και γελοιος και ποιος εγινε λογω των περιστασεων
σκατα στο μεταλ μου. μου εκανες τα μουτρα κρεας.
νομιζεις οτι θα προσβληθω? δεν ειμαι 15 χρονων σαν και εσενα ρε λελο.

Αλλα πραγματικα επειδη πιστευω οτι
"Σε οποιον αρεσει ο Dio ειναι κολλημενος μεταλλας και διαβαζει Hammer στην τουαλετα"
και οτι
"ο Dio εχει ψιλη φωνη"

θελω να μου πεις την γνωμη σου να δω αν συμφωνουμε

1 Like

Περί τιμών συναυλιών που λέγαμε προχθές, οι τιμές για Queen στο Η.Β. κυμαίνονται μεταξύ 80-90 λίρες. Τα ακριβά δηλαδή όσο οι Metallica. Τα φθηνά είναι 20 λίρες πιο ακριβά από των Metallica,

1 Like

Αναπληρωτής κυβερνητικός εκπρόσωπος :yum:

1 Like

Καποιος φοβαται να πει την γνωμη του,
καποιος φοβαται την δημοσια κατακραυγη και διαπομπευση.

κοτα αιρετικος, για τα ματια του κοσμου.

Ποιος χεστηκε για αυτά που γράφεις?
Δεν ξέρεις να κάνεις συζήτηση, δεν ενδιαφέρει κανέναν το τρολάρισμα σου, ειναι τερμα βαρετό.
Σταμάτα να λες ηλιθιότητες ή σταμάτα να ποστάρεις στο φόρουμ.
Στα αρχίδια μας και ο Ντιο με την ψιλή φωνή του (8600 μ), στα αρχίδια μας και οι Μαιντεν, στα αρχίδια μας και οι Μεταλλικα. Κανείς δεν ενδιαφέρεται για τις οφτοπικ κουβέντες που λες.
Κανείς μα κανείς δεν ενδιαφέρεται αν στον καθένα κιουντομ ή σεβεκ ή προφεσι ή δενξερωκαιγωποιον αρέσουν περισσοτερο οι Χελογουιν με Ντερις.
Το συζήτησαμε μια φορά, 2 φορές από εκεί και πέρα, στα αρχίδια μας.
Πάρτο χαμπάρι,ενοχλείς.
Ελεος πια.

2 Likes

Όπως καταλαβαίνεις δεν υπάρχει κανένα σημείο επαφής, είτε με τον καλό είτε με τον άσχημο τρόπο…

Το HTSD γαμαει!!!

2 Likes

Ειμαι σε διακοπες και δεν εχω τον χρονο και την πολυτελεια να ασχολουμαι οποτε θελεις εσυ με καθε τρολλακι της κακιας ωρας. Δεν καταλαβα τι με ρωτας για να σου απαντησω, αλλα μαλλον σου απαντησαν καλυτερα οι αλλοι επι της ουσιας.

Βαθιές και ήρεμες αναπνοές…θα σε βοηθήσουν να χαλαρώσεις…να ελέγχεις την πίεση κάθε μισή ώρα…περαστικά

Ειμαι υποτασικος, βρες μου αλλη λυση.

4 Likes

Να τρως αλμυρα…

5 Likes

εκλαψα

3 Likes

Home alone χθες, ευκαιρία να βάλω τον δίσκο να τον ακούσω ολόκληρο μετά από καιρό λέω, όλα πάνε μια χαρά μέχρι που σκάει το επικό Moth Into Flame κι εγώ σκέφτομαι τον κώλο της Lady Gaga… fuuuuuuuuuck

4 Likes