Metallica - Hardwired ...To self-destruct

Μπορώ. Μόνο οι 3 πρώτες που έβαλε ο Quintom είναι σε ειδικό χαρτί, το οποίο απλά είναι λίγο μανούρα να μπω στη διαδικασία να το ψάξω, αλλά κατά τα άλλα μπορώ να το κάνω ακόμα και αυτό. I fuckin’ love my job.

Στείλε μου να δω τι μπορώ να κάνω.

(Sorry για το double post, δε θυμάμαι πως κάνω multiquote.)

Καν’το γρήγορα μήπως του πάμε δωράκι τον άλλο μήνα .

(είναι glow in the dark η αφίσα)

3 Likes

Ναι το βρηκα και το τζιφακι, αλλα προτιμησα να βαλω την απλη μορφη να μην μπερδευονται ο κοσμακης

Κατασκήνωση πότε πας φέτος;

Δεν εχω παει ποτε κατασκηνωση και ουτε θα παω, γιατι ρωτας?

Γιατί νόμιζα ότι πάνε όλα τα παιδιά Γυμνασίου!

Τα αστεια σου προφανως πανε κατασκηνωση με βαση αυτη τη λογικη!

Νομιζω οτι το Halo On Fire ειναι τοσο επικο κομματι που μετα απο 5 Χρονια θα το βαζουν στο setlist ως κλασσικο τυπου Master Of Puppets, Seek And Destroy, Nothing Else Matters, Creeping Death…

3 Likes

Εγω η αληθεια ειναι οτι αυτην την αποψη την εχω για το Moth, αλλα το καταλαβαινω και για το Halo.

1 Like

Εγώ νομίζω ότι με τον καιρό μέχρι και το hardwired θα βάζουν στο σετλιστ όπως τώρα βάζουν κάτι fuel ή και κάτι μικρά και γρήγορα από πιο παλιά . Όχι ότι θα είναι στανταρακι αλλά θα είναι στο rotation.

1 Like

Κι ενα βιντεακι που ειναι κρυφο στο ευρυ κοινο

2 Likes


κ εδώ ένα καινούριο doomy ριφφ…

Δεν το άκουσα αλλά αν είναι doomy να το δώσουν στους PL που τα χρειάζονται

πλάκα πλάκα φέρνει λίγο… μέχρι που μπαίνει ο Lars και τα γαμάει όλα.

Φρεσκοτατο…

3 Likes

Ας του πούμε έτσι επετειακα λοιπόν …

Το HTSD γαμαει !

2 Likes

Γαμάει αλλά θα μπορούσε να γαμάει ακόμα περισσότερο, μην είμαστε και πλεονέκτες όμως, μια χαρά δίσκος.

2 Likes

Και θα μπορούσε να γαμαει και ακόμα περισσότερο από το περισσότερο και γενικά να κάνει η μάνα !

Σπουδαίος δίσκος ! Ποιος να το περίμενε ότι θα γράψουν classics μετά από τόσα χρόνια ( και κάμποσες φόλες) !

1 Like