NBA 2K Series

Ας το σώσει κάποιος,το εχει παρει επι προσωπικου

χαχαχα. ε μα αδικία. έπαιζα τόσους μήνες και έχασα στον πρώτο γύρο play of με κατω τα χέρια.
αλλά και τώρα δεν ξεκίνησα καλά. 0-2. ήττα απο σπερς με καλάθι του ντανκαν(θεος)

[B]Μπάλα μπάσκετ στη συλλεκτική έκδοση του NBA 2K13[/B]

Η 2K Sports αποκάλυψε την ειδική έκδοση του NBA 2K13, η οποία και θα κυκλοφορήσει ταυτόχρονα με την κανονική και θα φέρει μία μεγάλη γκάμα από extras.

Το πακέτο θα περιλαμβάνει πέραν του τίτλου, το All-Star add-on, μία ειδική μπάλα μπάσκετ από την Spalding, ειδικά ακουστικά στα χρώματα του τίτλου και ένα ειδικό textured controller skin από την εταιρεία Skinit για τα χειριστήρια του PS3 και του Xbox 360.

Το πακέτο θα κοστίζει 100 δολάρια στην αγορά της Αμερικής και αναμένεται να κυκλοφορήσει σε περιορισμένο αριθμό τεμαχίων, στις 2 Οκτωβρίου.

[B]Πηγή: Enternity.gr [/B]

Μπόμπα το πακέτο. Αναμένω να δώ πώς θα είναι το νέο 2k. Αν μας πορώσει το ίδιο με το 12 ή όχι

τον παίζω απο τώρα

O Pippen δεν…

έφαγε πόρτα:p

Γνωρίζει κανείς με το πτώμα που έχω για υπολογιστή εάν σηκώνει καμία σειρά από ετούτο?
Μιας και έχω χρόνο τώρα να παίξω κανένα ματσάκι. (έπαιζα πριν πολλά χρόνια της EA sports αλλά από ότι διαβάζω από εδώ και από εκεί το NBA 2K έχει ξεφύγει πολύ)

AMD 3800 dual core (wow)
RAM 2G
GEFORCE 7300 (κάπως έτσι)

Εχει μπει απο τωρα στην λιστα με της αγορες που θελω να κανω :slight_smile:

Ναι βασικά για χαρακτηριστικά του καινούργιου αν ξέρει κανείς τίποτα ας ρίξει κανένα ποστ γιατί με ενδιαφέρει μιας και σε κανα μήνα ελπίζω να έχω καινούργιο μηχάνημα. Μέχρι σήμερα δεν έχω παίξει ούτε ένα της σειράς αφού η μαρμάγκα που έχω σηκώνει μέχρι nba live 2008 και τίποτα πέρα από εκεί.

Είσαι άρχοντας once again :slight_smile:

Σηκώνει το 10αρι λέει για να δούμε

ααα και κάτι τελευταίο, με πληκτρολόγιο παίζεται ή ούτε καν?

Για πείτε οι γνώστες, το 12 ή το 13 είναι καλύτερο γενικότερα; Έχω παίξει demo και των δύο και γενικά το gameplay του 13 γαμάει σύμπαντα αλλά δεν έχω κανένα απο τα δύο. Θέλω τώρα σύντομα να κάνω μια αγορά και τείνω προς το 13. Έχει και τους legends όπως το 12 ή μόνο τη dream team;

Το '13 το θεωρώ καλύτερο, πιο ρεαλιστικό. Με βόλεψε και ο χειρισμός λίγο παραπάνω. Η αλήθεια είναι πως δεν είδα κάτι για legends με μια πρώτη ματιά. Βέβαια δεν το πολυέψαξα, γιατί ξεκίνησα κατευθείαν association και ψιλοκαίγομαι.

Εγω πηρα το 13 το Σαββατο,το gameplay του ειναι ακομα καλυτερο απο το περσινο κατ’εμε,τα γραφικα γαμανε και οι παλιες ομαδες συνεχιζουν να υπαρχουν στο παιχνιδι και μαλιστα εμπλουτισμενες και χωρις να χρειαζεται να τις ξεκλειδωσεις.Γενικα 13 απο καθε αποψη,ειδικα αν παιζεις στο PC.

Χ box έχω. Οκ θα προτιμήσω το 13 τότε

13 και τα μυαλά μου πονάνε, αισθητά καλύτερο

μια ερωτηση μονο για το 13 που δεν το εχω παιξει ακομα

στο Myplayer, ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΜΙΑ ΑΝΤΕΠΙΘΕΣΗ ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ Ο ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΣΕΝΤΕΡ ΤΑ ΓΚΑΡΝΤΣ ΣΟΥ ΣΤΟ ΣΠΡΙΝΤ???

Μια χαρά αντεπιθεσάρες βγάζεις!

Πήρα το 2κ13 για pc και έπαθα ένα μικρό εγκεφαλικό όταν είδα τα controls. Είχα συνηθίσει στους απλούς χειρισμούς των nba live ως τώρα. Υπάρχει περίπτωση να τα συνηθίσω στο πληκτρολόγιο (που όπως το βλέπω εγώ θα πρέπει να στραμπουλίσω όλα μου τα δάχτυλα στην διάρκεια κάθε αγώνα) η να περάσω κατευθείαν σε αγορά ενός gamepad? Για πείτε οι έμπειροι gamers.