Paradise Lost- Medusa (2017)

Όλα τα συστήματα είναι (πολυ)δουλεμένα στην προπόνηση. Τίποτα δεν είναι τυχαίο :stuck_out_tongue:

3 Likes

Γκίγκαντας!

2 Likes

Οι συνεντεύξεις του mackintosh έχουν πολύ περισσότερο ενδιαφέρον από αυτές του holmes

για το δισκάκι πες μας, κάποτε θα είχε 30 νεα ποστ το θρεντ

Είμαι γραφείο ακόμη και δεν έχει ηχοσύστημα ! Εδώ ρε συ έχει 724 post και μόλις σήμερα κυκλοφόρησε. Πιστεύω θα φτάσουμε τα 1000 άνετα :stuck_out_tongue:

αναλόγως τι θα πεις :stuck_out_tongue_closed_eyes:

βράδυ άκουσε το ( αν κάνει και δροσιά κιόλας όπως χτες )

Εγώ δεν τον θεωρώ σκουπίδι για να σε ενθαρρύνω :slight_smile:

αλλά είναι μέτριος

το plague σου άρεσε ;

συνολικά όχι κάποια κομμάτια τα ακούω ακόμα και τα θεωρώ πολύ καλά

( No Hope in Sight , Return to the Sun, An Eternity of Lies , Beneath Broken Earth αυτά βασικά είχα ξεχωρίσει )

Για να σε προλάβω έχω γράψει ότι θα τον (ξανα)ακούσω με κατάλληλο καιρό . Δλδ το μέτριος μπορεί να γίνει και κακός ή και καλός

2 Likes

Οκ εγω΄θα τον ακούσω βραδάκι με την ησυχία μου. 14 δίσκους δεν είναι ούτε ένας κακός ή έστω και μέτριος. Οπότε δεν το πιστεύω…ποτέ μη λες ποτέ βέβαια

1 Like

Εγώ περιμένω το βινύλιο απο Pledgemusic…

Σα να κωλωνετε να το ακουσετε οι φανμποηδες :grin:

5 Likes

Μαλάκα τους τρολάρεις πολύ άσχημα…respect

Το βράδυ λέει ο paradiselost…όταν πάρω την 5.1 έκδοση θα πει σε λίγο (που δεν θα βγει ποτέ ξερωγω)…κότα λυράτη μου φαίνεται πως είναι :stuck_out_tongue:

2 Likes

Χαχαχαχα ρε γραφικοί ο δίσκος παντού παίρνει αποθεωτικά σχόλια εκτός από εσάς τους 4-5 μυρωδιάδες εδώ μέσα!

3 Likes

Καλά που να δεις απόψεις για το νέο Μεταλλικα σε φόρουμ μουσικής τεχνολογίας και μουσικών οργάνων που συμμετέχω

1 Like

Παντου = Μεταλλικα ονλαην και μη εντυπα με αξια γνωμης ιση με το μηδεν

4-5 μυρωδιαδες = πανω απο 10 εδω μεσα + οποιος αλλος ξερω που ηταν φαν των PL και εχει σταματησει καποια στιγμη τα τελευταια 10 χρονια λογω της κατρακυλας, δηλαδη καμια 30αρια ακομα

3 Likes

Καλά εσύ είσαι σεσημασμένος, 5 στο Shades… και δεν ακούς Accept… δεν μας νοιάζει η γνώμη σου κύριε, ούτε του σιναφιού σου :stuck_out_tongue:

5 Likes

Εγώ λέω να περιμένουν μαζί μας το επόμενο δισκάκι τους , η πιο safe κίνηση:stuck_out_tongue:

2 Likes

Και πολυ του εβαλα του Shades βασικα.

[quote=“chinaski, post:733, topic:60398”]Μαλάκα τους τρολάρεις πολύ άσχημα…respect

Το βράδυ λέει ο paradiselost…όταν πάρω την 5.1 έκδοση θα πει σε λίγο (που δεν θα βγει ποτέ ξερωγω)…κότα λυράτη μου φαίνεται πως είναι :stuck_out_tongue:[/quote]

Ε μα πες μου, φταίω; Σε λίγο θα αρχίσουν και δικαιολογίες τύπου “κλαίει το παιδί και πρέπει να το αλλάξω”, “έχω να ποτίσω τον κήπο”, έτοιμος είμαι να τα ακούσω κι αυτά!

3 Likes

Ακούω το cd και ερχομαι στο pc και διαβάζω αυτά τα πραγματα…χαχα πραγματικά γέλασα:joy: . Δεν φοβάμαι κύριοι την αλήθεια. Θα καταθέσω την άποψη μου σύντομα αλλάακόμη είναι νωρίς. Μόλις το άκουσα μία φορά

2 Likes