Premier League

πελάααααααατες μου -ακόμα και με ψιλομάπα πέναλτυ όντως. αποβολή κομπλέ, τάκλιν με δύο πόδια.

ακόμα γελάω που βάλανε μετά από 400 χρόνια στο μέγκα σωτηρακόπουλο να πει ειδήσεις ειδικά σήμερα! Και βέβαια είπε μόνο ελληνική σούπερλίγκα και ούτε κουβέντα για το μαντολάτο

Ψιλομάπα, δίνεται-δε δίνεται που λέμε.

true, να είμαστε και σοβαροί. και να μην το έδινε δε θα έλεγε κανείς τίποτα. απλά είναι η κλασσική περίπτωση ματς της United που παίζει όσο χρειάζεται για να κερδίσει-και με εκνευρίζει αυτό ως οπαδό της. Παίζεις derby με παίκτη παραπάνω για σχεδόν 50 λεπτά, κοπάνα τους άλλα 3 τεμάχια να εχουμε να θυμόμαστε!

εχουν μια φαση τωρα να κλαιγοντε μεσα σε μια αστεια σεζον, κατι ειναι και αυτο…

Μα δεν είπε κανείς ότι θα κερδίζαμε. Πάλι θα τον πίναμε κατά πάσα πιθανότητα απλά ποτέ δε ξέρεις.

Anyway όπως είπες πλέον είμαστε αστείοι!

αντι να κοιτανε τα χαλια τους, κραζουν λες και ο Γουεμπ τους στερησε το τσουλου…

αστειοι οπαδοι για αλλη μια φορα

Οπαδοί ΜΕΓΑΛΗΣ ΟΜΑΔΑΣ φίλε μου. Μεγάλη ομάδα 25 χρόνια χωρίς πρωτάθλημα, αυτή και η ΑΕΚ. ΑΕΚάρα καταντήσανε

Καλά το αν είναι η Liverpool μεγάλη ομάδα ή όχι στο σύνολο δε νομίζω να το αμφισβητεί κανείς! Αν ναι σόρρυ αλλά είναι άμπαλος!

κοίτα, αν δεν ήταν ο τελικός της Κωνσταντινούπολης δε θα το πιστεύατε ούτε εσείς οι ίδιοι αυτό.

Προσωπικά δε περίμενα το 2005 να γίνω Liverpool. Ήμουν ήδη 12-13 χρόνια πριν και ναι ακόμα και τότε ήταν μεγάλη :wink:

όχι εννοώ ότι ο τελικός του '05 και το uefa του '01 είναι το μοναδικό πράγμα που σας κάνει ας πούμε μεγάλη ομάδα τα τελευταία 20 χρόνια-από το πρωτάθλημα του '90 βασικά. Δε νομίζω τώρα ότι σε ένα ποδόσφαιρο όπως το αγγλικό (που έχει 200 διοργανώσεις) είναι μεγάλος σύλλογος όποιος παίρνει 2-3 FA Cups ή League Cups.

Για πιο πριν το '90, ούτε λόγος, αλλά εγώ μιλάω για διάρκεια.

Αν δεις και παλαιότερα έχω παραδεχτεί ότι ναι πλέον είμαστε κάτω από Man Utd αλλά κατά την γνώμη μου είμαστε ακόμα μεγάλη ομάδα. Απλά με απλά ελληνικα… ΤΟΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ!

Πάντως χαλαρά παίρνουμε βραβείο μεγαλύτερης απογοήτευσης!

25 χρονια ανυπαρξιας ειναι πολλα αλλα εξακολουθω να θεωρω την Λιβερπουλ τεραστιο συλλογο και ειλικρινα ελπιζω σε ανακαμψη και δυναμικη διεκδικηση τιτλων ξανα…

Βρε μια μανία μερικοί με το ποιά ομάδα είναι μεγάλη και ποιά όχι…

Εσεις ως ΜΙΚΡΗ παντως, δεν εχετε κανενα τετοιο προβλημα. :stuck_out_tongue:

Εγώ μικρέ απλά δεν έχω τέτοια κόμπλεξ :!:

Τι πλάκα που έχει όταν στα ξένα πρωταθλήματα μας πιάνει ο πολιτισμός και η διαιτησία δεν παίζει κανένα ρόλο και δεν είναι στημένη και δεν υπάρχει παράγκα παρά μόνο ανθρώπινα λάθη.

αι στο διαολο ραφαελ!οκ τραγικοι στο πρωτο ημιχρονο βαρεθηκα τοσο που το εβγαλα και το ξαναβαλα στο 60κατι,αλλα ημαρτον τι παιζει με αυτον?μια με την μπαγερν και αλλη μια τωρα,με γελοια φαουλ βγαινει.και το κακο ειναι οτι δεν εχουμε και καποιον καλυτερο αυτη τη στιγμη,δεδομενου οτι ο νεβιλ ειναι χειροτερος.

πονεσαν τα μυαλα μου σημερα, rafael μπετοβλακα…

To X vasei ths eikonas mas einai akrws ikanopoihtiko.

Ta dyo akraia mas back (aka Rafael kai Evra) einai gia ton mpeo, akoma kai o mia-trixa-ap’ta-paparia-tou-Beckham Lennon ekane party shmera sthn aristerh mas pteryga. O Rafael myalo de bazei mou fainetai, kati prepei na kanei o Sir na ferei kana back mpas kai stamathsoun na kanoun o,ti goustaroun oi alloi sta plagia.

Eutyxws pou einai ampalos o Lennon kai den ebgale telikh pasa/sentra ths prokophs se olo to paixnidi.

Epithetika hmastan anyparktoi. Les kai mphkan gia to X ap’thn arxh.

O monos pou ksexwrise shmera htan o gigantas Ryan, krathse arketes fores th mpala otan xreiasthke, eidika meta thn apobolh, ebgale merikes kales pases tis opoies oi ypoloipoi logw ampaliashs den mporesan na akolou8hsoun. Ton Chicarito eprepe na ton balei nwritera afou o Perpatov shmera den trabage.

Oloi oi ypoloipoi apo metrioi ws kakoi shmera. Eksairoumenou tou statherotatou van der Sar. Ante kai tou Vidic.

sorry gia ta greeklish, eimai sth sxolh.