Premier League

Ο Βενγκέρ φταίει και για τους τραυματισμούς γιατί εκτός από το να πουλάει τους καλύτερους παίκτες και να αγοράζει γατάκια, μάλλον δεν προσεύχεται πολύ και στον Θεό.

Εεεεεε ναι ρε ! Ένας ειναι ο Άγγελος !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Πάντως έχω την εντύπωση πως το μέλλον του Βενγκερ στην Άρσεναλ θα επηρρεαστεί πολύ από την πορεία της Λίβερπουλ φέτος. Εννοώ πως εάν γίνει κάποιο “λαθος” και το πάρει, οι δικαιολογίες περί μπάτζετ των άλλων πάνε περίπατο. Θα αρχίσει κουβέντα σίγουρα.

σιγά, θα σου πει πως τα χάλασαν μαζεμένα τα προηγούμενα χρόνια… και άσε που φέτος δεν είχαν ευρωπαϊκές υποχρεώσεις :stuck_out_tongue:

Εγώ και που ήταν πρώτη δεν μάρεζε η μπάλα που έβλεπα.Σαν να προσπαθεί να παίξει αλά μπαρτσελόνα με μέτριους παίχτες μου μοιάζει.
Πάσες δεξιά-πίσω και πάλι το ίδιο χωρίς καθόλου κίνηση σε κενό χώρο μπας και γίνει η μαγική φάση.(Που έγινε 2 φορές φέτος)

it’s up for grabs now

-Λοιπόν, Ζοζέ, έμαθα ότι τελικά έχεις ελπίδες να το πάρεις, ε;
-Βασικά, είχα, γιατί μου κάτσανε 1-2 ευνοϊκά αποτελέσματα της Σίτι. Αλλά μετά από την τελευταία ήττα, όχι πια. Κατά 99% το χω χάσει.
-Χμμμ, έχασες στο Άνφιλντ, ε; Τι να γίνει, κάποια στιγμή θα έχανες και κάποιο ντέρμπι.
-Την άλλη αγωνιστική παίζω με τη Λίβερπουλ ρε.
-Πώς;! Κάτσε, γιατί εσύ θα με κουφάνεις. Δηλαδή από ποιόν πήγες κι έχασες πάλι;
-Εεε… από τη Σάντερλαντ. Μέσα.
-Αυτοί δεν είναι τελευταίοι ρε;!
-Εεεε… ναι.
-…
-Ναι αλλά περίμενε, μες στη βδομάδα παραλίγο να νικήσουν και τη Σίτι μες στο Ετιχάντ! Να τα λέμε όλα.
-Ρε συ Ζοζέ…

:’) :’)

Το χα πει εγώ ρε. ΔΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΦΕΤΟΣ. Δεν εξηγείται αλλιώς.

μήπως αφορμής δοθούσης πρέπει να το ξεκινήσεις ένα κόνσεπτ με αντίστοιχους διαλόγους?? ίσως να μπορέσω να βρω εκδότη!!!

Κάποιος θέλει να με κάνει ρόμπα στο πανελλήνιο.

Προς το παρόν δέχομαι μόνο παραγγελιές για μεμονωμένες περιπτώσεις.

(Ναι, δεν το κρύβω ότι τη βρίσκω λίγο κι εγώ)

Έτσι είναι.

Σα να είμαστε και μεις με όλους τους υπόλοιπους που χύνουν να δουν τη λιβερπουλ να το σηκώνει ένα πράγμα.

.

Edit: Ολύψυχα καλή επιτυχία στη Σαντερλαντ. Αυτή η ψυχάρα των παικτών και του προπονητή της δεν αξίζει την υποβάθμιση.

λιβερπουλ - η ομάδα του κατεστημένου

Πάντως αυτού του μαυρούλη της Σάντερλαντ (ο Άλτιντορ είναι νομίζω) του βγάζω το καπέλο ε. Καλύτερη/πιο πειστική βουτιά έβερ! Κι εγώ στην κανονική ροή είπα “όχι ρε το μαλάκα τον Άθπι, πήγε κι έκανε πέναλτι”. Ακόμα και στα πρώτα ριπλέι πάλι πέναλτι μου φαινότανε! Σιγά μην ξεγελιόταν ο επόπτης. Όλα κι όλα. Πιο έξυπνα κερδισμένο πέναλτι στην ιστορία. Κάνει τα τσαλίμια του Ρούντι στο μπάσκετ να μοιάζουν με προσπάθειες του Σουγκλάκου να παίξει Άμλετ!

Εδώ ρε μετά απο λίγο ο Dean ξαφνικά σταμάτησε και μπλόκαρε την επίθεση δημιουργώντας ευκαιρία αντεπίθεση 3 vs 2 για τη Σαντερλαντ. Νταξ δε λέω αξίζαμε να χάσουμε βαθμούς σήμερα, αλλά κανένα ματς δεν αξίζει να μετατρέπεται σε τέτοια κωμωδία.

Μη χαλιέσαι fellow blue mate. Εμείς θα πάρουμε το Τσάμπιονς Λιγκ!

ξύπνα μου κι άκουσε κάποιο μινόρε της αυγής

Πήγαινε να σπάσεις το αυγό σου Έλρικ.

δε μπορώ, είμαι συγκινημένος με το δράμα που ζει ο φελοου μπλε σου :stuck_out_tongue:

Εμείς φταίμε ρε που σας υποστηρίζουμε αντί της Σίτι.