Site για αγορες μεσω ιντερνετ!

για να το βάλω κ εδώ μπας κ…
τι προτείνεται για inner sleeves?Έχω πάρει αυτάhttp://shop.ikarosmusic.gr/online/product_info.php?products_id=156&osCsid=96276e49a935f755c926d14e1842e14cαλλά μου φαίνονται ακριβά και βρήκα http://shop.ikarosmusic.gr/online/product_info.php?products_id=479&osCsid=96276e49a935f755c926d14e1842e14cκαι http://www.ebay.com/itm/100-Vinyl-Record-Thick0-05mm-LP-Inner-Sleeves-12-Round-Bottom-Made-in-Japan/151105500945?_trksid=p2050601.c100103.m2451&_trkparms=aid%3D111001%26algo%3DREC.SEED%26ao%3D1%26asc%3D20140211150826%26meid%3D9f5ddaf854a449218862f5c0a964f78d%26pid%3D100103%26prg%3D20140211150826%26rkt%3D4%26clkid%3D1965473162880782515&_qi=RTM1793568

Βασικα δε δουλευει κανενα λινκ

τώρα πρέπει να δουλεύουν:)

Και εγω αυτα που ηδη εχεις θα προτιμουσα να σου πω την αληθεια. Για τα αλλα δεν ξερω.

Η Floga Records εχει προσφορα -20% σε οτι εχει μεσα στο site μεχρι την Κυριακη για οποιον ενδιαφερεται.
*Εκτος απο τα Preorders

Ξαναρωτάω. Έχει παραγγείλει κανείς τελευταία απο το importcs.com;
Πήγαν όλα καλά; Σε πόσο καιρό περίπου φτάνει ότι παραγγέλνεις;

Από Απρίλιο έχω να παραγγείλω που είχα πάρει κάτι βινύλια. Θέλει 2-3 εβδομάδες μετά την παραγγελία συνήθως. Γενικά είναι πολύ ΟΚ. Απ’ τις πολλές παραγγελίες 1 φορά είχε χαθεί και μου επέστρεψαν τα χρήματα και άλλη μια φορά επειδή ήταν πολύ μεγάλη και τα έστειλαν με courrier, είχε σταματήσει στο τελωνείο. Μετά από αρκετά διαδικαστικά με την DHL , όταν πήραν πίσω το πακέτο αμέσως επέστρεψαν πάλι τα χρήματα.

ΟΚ ευχαριστώ για την απάντηση. Μάλλον θα την κάνω μια παραγγελία που θέλω απο εκεί.
Όταν φτάνει η παραγγελία σου έρχετε ειδοποίηση και την παραλαμβάνεις απο τα ΕΛΤΑ;

Μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ προστατευτικά εξώφυλλα για boxsets?

Παιδια απ’οτι βλεπω εχουν υπαρξει καποιες αλλαγες στο play.com. εχει ασχοληθει καποιος παραπανω;
να με διαφωτισει στα εξης: υπαρχει επιλογη μετατροπης της λιρας σε ευρω;
Πλεον υπαρχουν εξοδα μεταφορας;
Ευχαριστω εκ των προτερων

To play.com έχει γίνει rakuten.co.uk και απ΄ ότι έχω δεί δεν έχει επιλογή μετατροπής σε ευρώ.
Επίσης, υπάρχουν έξοδα μεταφοράς ναι.

Και, επίσης, δεν ισχύουν οι παλιοί μας λογαριασμοί και οι εκπτωτικοί πόντοι που είχαμε μαζέψει.

Μπλακ λιστ δηλαδή.

Εγώ πρόλαβα να τους μεταφέρω στο rakuten, δεν ξέρω όμως αν υπάρχει ακόμη η δυνατότητα.
Νομίζω πάντως ότι δύσκολα θα ξανααγοράσω από εκεί έτσι κι αλλιώς γιατί γίνεται αρκετά ακριβό, όπως και το amazon.co.uk.

Κριμα!! Ηταν μια καλη λυση για αγορες καθως ακομη κ τα μεταχειρισμενα που εβρισκα ηταν ολα σε καλη κατασταση…ακυρο κ απο εμενα πλεον! Εχετε να προτεινετε καποιο αλλο site;

importcds.com
Έχει μεταφορικά και είναι απο Αμερική αλλά έχει πολύ καλές τιμές και βρίσκεις σχεδόν τα πάντα απο ονόματα.
Αγόρασα μια φορά και ήρθαν τα CD κανονικά γύρω στις 3 βδομάδες.

…ναι αλλά μέχρι πιο ποσό παίρνεις χωρίς νά’χεις δασμούς στο τελωνείο:):!:

Δεν είναι standard το ποσό, περισσότερο είναι να μην σου τα στείλουν με courrier. Απ’ το import γενικά μια φορά μου τα έπιασαν στο τελωνείο (ήταν 15+ cds, και τα έστειλαν με courrier). Τότε απλά δεν έκανα αποδοχή του πακέτου, αυτό επεστράφη και το import μου έκανε refund. Γενικά με λογικές παραγγελίες δε θα έχεις πρόβλημα, νομίζω (ακόμα και με 3-4 βινύλια). Για βινύλια , επίσης πρόσφατα δοκίμασα το ccmusic.com (το οποίο πρέπει να έχει σχέση με το importcds, έχει ελάχιστα χειρότερες τιμές και καλύτερα μεταφορικά), αλλά τα έστειλαν με FedEx και κόλλησαν επίσης.

…οκ θενκς…απλά μια φορά την πάτησα, και πλήρωσα 165 ευρώ, δασμούς:):!:

Παιδια αγορες απο Amazon γινονται πλεον;

Στάλθηκε από το LG-H340n μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Προσωπικά έφαγα κάποια άκυρα από το αμαζον, αλλά κατόρθωσα κι έκανα και κάνα δύο μικρές αγορές των 10-15 ευρώ

Thanks man

Στάλθηκε από το LG-H340n μου χρησιμοποιώντας Tapatalk