Spartacus

Μπήκε δυνατά η σεζόν. Σπλατερίδι φουλ. Πιο ωμό από ποτέ!

[SPOILER]“Μπήκε” καλά και για την πιο γεμάτη σκηνή αδερφάρων. Νομίζω δεν είχε ξανά δείξει κάτι τέτοιο.[/SPOILER]

Παιδιά ωραία και γλυκά τα λέτε μέχρι τώρα αλλά τσόντα έχει το σεζόνι; Πως πάει το sexometer μέχρι τώρα; Μήπως το έχουν γυρίσει στην πχοιότητα;
Γιατί μέχρι τώρα η σειρά γαμούσε και έσφαζε μα την ξεκωλιάρα Βίβα Μπιάνκα :!:

Εχει,αλλα απουσιαζει το σημειο αναφορας οπως η Λουκρητια ή η Ιλιθυια και η αληθεια ειναι πως η “εμβαθυνση” της σχεσης Agron-Nasir δε με καλυπτει καθολου:p

Σωστή Μιλφοτσουλοκατάσταση τότε :stuck_out_tongue:

Αφου βρισκομαστε σε πεδιο πολεμου,τη βγαζουμε με μιλφοτσουλοκατασταση…χωρις αριστοκρατικο ναζι και σκερτσο που οδηγουσαν σε ερωτικο παροξυσμο,καθως απουσιαζει το διπολο ντομινα(στερημενη)-σκλαβος(μαλαπερδας)…θα βαλω να ξαναδω τα παλια,Ιλιθυια για παντα 8)

Ναι, εννοούσα τότε στα παλά επεισόδια τα ονόματα που ανέφερες ήταν σωστή μιλφοτσουλοκατάσταση. Φαντάζομαι με την τελική σεζόν θα δυσκολεύτηκαν να στριμώξουν το σεχ αφού περνάμε στην ώρα της κοφτερής λεπίδας.

απο κοφτερη λεπιδα παντως,δεν εχω παραπονο και κλασικα,οσο περνανε τα επεισοδια,θα γινεται πιο κοφτερη και αιματοβαμμενη

Ντάξει, ο παικταράς ο Γκάνικους τρώει καλά και εν μέσω πολέμου, δεν έχει πρόβλημα. Βέβαια αρνήθηκε το τρίο στο προηγούμενο επεισόδιο και πολύ με στενοχώρησε!

απαραδεκτη κινηση,για εξιλεωση περιμενω τριπλο αποκεφαλισμο,με πιδακες αιματος να κοκκινιζουν την οθονη (αλά God of War)

:lol: :lol::lol: Το περίμενα ότι ο παιχταράς θα βρίσκει την ἀκρη

Ε ναι ρε πούστη μου, ποτέ δεν λες όχι σε τριο η σε φαι/χρήμα

Εδιτ: Eν τω μεταξύ σποιλεριάσατε λιγάκι αλλά μου άρεσε

Η αλήθεια είναι ότι στο θέμα σαιξ το φίλιν της σειράς έχει αλλάξει και το όλο πράγμα έχει περιοριστεί αρκετά (είναι σα να γαμάνε τώρα πια μόνο Γκάνικους / Άγκρον-Νασίρ - OH NO ΣΠΟΪΛΕΡΙΑΣΑ ΠΑΛΙ ΤΟΝ ΕΡΟΤΙΚΑ! =Ρ), αλλά εδώ που τα λέμε το φίλιν της σειράς έχει αλλάξει συνολικά. Μπορεί κάποια σημεία αναφοράς όπως το άφθονο αίμα ή η φανταστική γλώσσα να παραμένουν σταθερά και αναλλοίωτα, αλλά δε θα μπορούσε η όλη περιρρέουσα ατμόσφαιρα να εξακολουθεί να περιστρέφεται γύρω από το δίπολο “ανέμελοι Ρωμαίοι δουλοκτήτες ρουφιανεύουν και συνωμοτούν και στα διαλείμματα πηδιούνται σαν ανωμαλάρες # δυστυχισμένοι μη-Ρωμαίοι σκλάβοι βασανίζονται από τα προσωπικά τους προβλήματα και για να ξεχαστούν πηδιούνται κι αυτοί, σαφώς λιγότερο ανωμαλιάρικα πάντως”. Πλέον έχουμε ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ διάολε. Όλες οι σχέσεις και όλες οι ορμές και οι ΚΑΒΛΕΣ επηρρεάζονται και καθορίζονται πλέον απ’ αυτή τη μία, βασική αντίθεση: αφέντες απ’ τη μία και δούλοι απ’ την άλλη (ο Γκάνικους δεν πιάνεται. Μια ζωή στην κοσμάρα του έτσι κι αλλιώς).

[SPOILER]Μόλις συνειδητοποίησα ότι αυτό είναι το πρώτο σοβαρό μου ποστ σ’ αυτό το θρεντ. Jupiter’s cock.[/SPOILER]

Γράκχους από την μηδαμινή μου εμπειρία (τόπικ Ταραντίνο) πρέπει να Λουπιν-ισες λίγο, ολόκληρη πραγματεία στο αντικείμενο. Ιμπρέστ.

Εν τω μεταξύ δεν γνωρίζω αν πόσταραν γυναίκες στο παρών τόπικ, αν πόσταρε κάποια αξίζει συγχαρητήρια που αντέχει τεστοστερόνη…

[SPOILER]Και θέλουμε να τη γνωρίσουμε :p[/SPOILER]

Χαχαχα, έλα εγώ πόσταρα και την αντέχω τόση τεστοστερόνη. Κακά τα ψέματα στη συγκεκριμένη σειρά δεν βλέπουμε μόνο γυμνές ωραίες γυναίκες και βυζιά. Δείχνει και αρκετά ανδρικά μόρια, όπως και τρομερά σώματα. Για μένα καιρός ήταν μια σειρά να δείχνει περισσότερο ωραίους άνδρες.

Oh, how little you know me…

Βλέπετε ρε αλήτες πως εκφράζεται ο κόσμος, είπε μόρια :stuck_out_tongue:

Ι reserve the right of being wrong due to lack of information. Information. Information. Who are you? The new number two. Who is number one? You are number six. I am not a number, I am a free man! HAHAHAHAHAHAHAHA. :metal:

Σόρυ αλλά την ώρα που έγραφα μπούκαρε το άσμα :?

Ως τώρα το Spartacus και το Walking Dead είναι από τις πιο έντονες σειρές που έχω δει.
Τρομερό σημερινό επεισόδιο, αγωνία, πολύ ένταση.
Γενικά κάθε επεισόδιο είναι πολύ καλό μέχρι τώρα.

[SPOILER]Νέβια εντάξει μου τη σπας πολύ ρε συ. Και μάλλον τα εύσημα του πιο πουστράκου στη σειρά θα τα πάρει ο Καίσαρας!!Ο οποίος μου θυμίζει πολύ τον Chris Hemsworth άκα Thor που είναι πολύ νέος και ωραίος. [/SPOILER]

Φοβερο 4ο επεισοδιο,αρχισαν τα οργανα…Marcus Licinius Crassus αψογος ως Imperator και επιτελους καταλαβαμε τί κρυβοταν πισω απο την περιεργη σκηνη του Καισαρα με τη δουλα :wink:

Καλύτερο επεισόδιο της σεζόν σο φαρ. Άντε να γίνει λίγος πανικόυλις.

I WAKE FROM DESIRE OF COCK!!! Frau Hollman your humble servants salute you :!:


Την τρέλα μου δεν άντεξα άλλο, πούστη Γκάνικους έχεις πάρει γκόμενα ΣΠΑΘΙ 8)

O πειρατής “Ηράκλεο” ο παιδαράς του Kings of Mykonos :lol:

Ρε Νόρδα όχι και Χέμσγουρθ το ποντικάκι στη φάτσα, μόνο κορμάρα έχει…

Για τον Καίσαρα λέω. Νέος και ωραίος. Απλά είπα θυμίζει λίγο τον Θορ. Εντάξει καλός και ο Θορ… :stuck_out_tongue: