Μαδερφακιν star wars

Μετα απο πολυ καιρο θαμαι Αθηνα για Κριστμας, και πεφτει τελεια με το release.
Υπαρχει IMAX η καποια παρομοια αιθουσα ?

θα το δώ Κρήτη σε uber τελειωμένο old school 90s retro cinema που έχουμε :stuck_out_tongue:

ασταδιαλα με τα village σας :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Σε άλλα όμορφα νέα η σελίδα της Village στο Facebook ρίχνει προληπτικό ban σε όσους σχολιάζουν στην σελίδα της Feelgood. Έφαγα και εγώ βαν (παρότι το σχόλιο μου δεν ήταν καθόλου υβριστικό) έφαγαν και πολλοί ακόμα.

Δεν ξέρω αν φαίνεται η εικόνα μιας και την πήρα από facebook αλλά θα γίνει τελικά ένα preview screening στις 17 στην Αθήνα. Μόνο σε 3D

Στην σελίδα της feelgood η ανακοίνωση

Ελπίζω να γίνει κάτι και Θεσσ.

Η feelgood του Λώρη είναι; Τέτοιο εμετό μόνο από την didi εχω ξαναδει.

μετα βιας κρατω τα λογικα μου.

3 μερες γαμω την κοινωνια.

Κι εγώ έκλεισα αεροπορικό για Ελλάδα στις 17 γαμώ το κεφάλι μου

[SPOILER][SIZE=7]ΓΑΜΩ[/SIZE][/SPOILER]

Λαζαμαει ο παπακαλιατης

Βλέπω φωτογραφίες από την πρεμιέρα και θέλω να φάω το καπέλο που δεν έχω. Όχι τίποτα άλλο αλλά αν η μαλακία του Παπακαλιάτη είναι πετυχημένη Σέρρες (Το Αν είχε μείνει για 3 βδομάδες στις αίθουσες) το Star War θα το φέρει καλό Ιανουάριο.

Σοβαρά τώρα αν φάω κανένα μεγάλο spoiler δεν πάω καν να το δω. [-X

Εκλεισα και εγω! Και Αγγλια και Ελλαδα, για να το εμπεδωσω!
STAR WARS RE NIAMOU!

πρωτον, suuuuuuuuuuuure

δευτερον, κακως βοσκεις σε θρεντ περι σταρ γουορς ενω εχει γινει ηδη μια προβολη.

δρομο, κλεινω τα ιντερνετς εγω.

ενθουσιώδεις αντιδράσεις από πρεμιέρα αλλά και στο Phantom Menace τα ίδια λέγαν οπότε περιμένουμε.-

φορουμς και geek-sites μπλοκ για 10 μέρες από σήμερα.-

τζέησον, evil και λοιποί, δώστε συντονισμένη spoiler free αρχική αντίδραση στα καπάκια με το που το δείτε.-

over and out

Πεθαίνει ο νάνος.

Ε δεν νομίζω να ήταν κανείς από το rocking στην πρεμιέρα :stuck_out_tongue:

Πάντως αύριο μεθαύριο ούτε υπολογιστή δεν θα ανοίγω. Θα πέσει κανένας μαραθώνιος Harry Potter ξέρω γω, στο καπάκι Star Wars μόνο και μόνο για να μην μπαίνω internet

Θυμήθηκα πάντως πως την είχα πατήσει το 2001 όταν και έγινε παγκόσμια πρεμιέρα του Fellowship of the ring. Μιλάμε τότε μετρούσα και τα δευτερόλεπτα για τις 19 Δεκεμβρίου για να πάω Θεσσαλονική να το δω (Σέρρες είχε έρθει με μεγάλη καθυστέρηση και σιγά μην περίμενα). Ε στις 17 ξεκίνησε να χιονίζει για τρία 24ωρα σερί. Όλοι οι δρόμοι κλειστοί με το ζόρι 1-2 δρομολόγια λεωφορείων την ημέρα και αν, στην πόλη μέσα μισό μέτρο χιόνι (μακράν το περισσότερο που έχω δει και έχει ρίξει σε αυτά τα μέρη όσο ζω εγώ τουλάχιστον) στους δρόμους χαμός κανονικός. Με έπαιρνε ένα φιλαράκι από Θεσσαλονική για να μου πει πόσο καλή ταινία ήταν (θα μπορούσα να κάνω την πρώτη δολοφονία μέσω τηλεφώνου τότε). Την είδα ανήμερα τα χριστούγεννα αν θυμάμαι καλά, ευτυχώς εκεί δεν είχε spoilers :stuck_out_tongue:

εγω παντως προτεινω να κλειδωσει το θεμα μεχρι 1/1/2016

υπάρχουν και άλλες λύσεις

http://www.engadget.com/2015/12/15/star-wars-spoiler-blocker-chrome/

μπλοκάρει σχεδόν τα πάντα βέβαια και μόνο που θα γράφει star wars αλλά μπορείς να βάλεις μερικές σελίδες στις εξαιρέσεις.

χεχε το εχω κανει ηδη αυτο…

και επισημως, spoilers are out there, οποτε προσοχη.

το ρεντιτ πχ εχει γαμηθει στα bans γιατι ο κοσμος ειναι ηλιθιος.

Το παραπανω extension ειναι σωτηριο.

βγηκαν και τα πρωτα ρηβιους πριν καμια ωρα, προφανως δεν βλεπουμε τιποτα, αλλα ναι.