Tattoos

pm αγορινα :smiley:

Μην εχεις τυψεις,με το που τελειωσα τον ελρικ το πρωτο πραγμα που προσεξα ειναι ποσο αδειο φαινεται το υπολοιπο ποδι:p

Είμαι ποδολάγνος. Στείλε pm.

Χωρίς να θέλω να σε κακοκαρδίσω, έχω την αίσθηση ότι η φράση δε θέλει “the”. Μιλάς γενικά για regrets. Fail λίγο.

ο γουγλης βγαζει ενα κομματι απo Green Day με τη φραση ως εχει, μπορει να το βαλε απο κει.Ειναι το κομματι απο οπου εχει παρει το nick του γνωστος καταξιωμενος editor.

Ακριβως αυτό παμκιν. :stuck_out_tongue: Γι’ αυτό η εν λογω συνταξη. Όλη μου την εφηβεία την έχει γραμμένη μέσα αυτός ο δίσκος.

καλα και να μην ηταν απο το εν λογω τραγουδι, μια χαρα στεκει και με το the, ειδικα αμα μιλαει για συγκεκριμενες τυψεις

οπου μιλάνε για green day παίζει να εμφανίζεσαι και σαν τα μανιτάρια :stuck_out_tongue:

κι ενώ ήδη σκέφτομαι και ψάχνομαι για το επόμενο σχέδιο, μέσα στις γιορτές πέτυχα και τσίμπησα ένα πακέτο 4 τευχών του inked με 3ευρώ. ελληνικό περιοδικό προφανώς, με ποικίλα και ενδιαφέροντα θέματα, ασχολείται και με “δικούς μας”, mastodon, orange goblin, nightstalker, social distortion (τιτάνα astaldo), γενικά αξίζει.

και μετά από τόσες σελίδες και χίλια δυο σχέδια που μου αρέσουν νομίζω ότι δεν έχω αρκετό δέρμα για να κάνω όσα θέλω =/

Είναι ωραίο το περιοδικό! Πολύ προσεγμένο και με ωραίους “καλεσμένους”. Εννοείται ο πιο γαμάτος είναι ο Mike Ness φυσικά! :stuck_out_tongue:

Εγώ αν όλα πάνε καλά στις 28/1 κάνω το επόμενο και ας έχει περάσει μόλις ένας μήνας από το προηγούμενο

άλλωστε αυτοι που βαράνε λάθος φράσεις πάνω τους ανήκουν στο φαντασιακό κόσμο της αμερικής και του 9gag. Ειλικρινά δε πιστεύω ότι κυκλοφορεί κάποιος τέτοιος αναμεσά μας. δε θέλω να πιστέψω δηλαδή.

Σιγα το σπανιο φαινομενο,εχω ηδη πετυχει 2-3 που πανε για καβερ απ.

Και όμως και όμως :stuck_out_tongue: Υπάρχουν αυτά τα άτομα. Και το αστείο που έχω δεί είναι χάλια εικόνες ξέρω γω ούτε καν φράσεις. Έλεος που στο καλό τα χτυπάνε αυτά

ρε άλλο το να βγει τεχνικά άσχημο το τατού ή να γίνει λάθος σε τεχνικό επίπεδο, κι άλλο το να πάει κάποιος να βαρέσει κάτι λάθος, να πάει ο ίδιος μία λάθος φράση. Αυτό δεν υπαρχει δηλαδη

βεβαια αλλος ειχε βαρεσει την τζουλια στο χερι. νταξει περι ορεξεος

έχω πετύχει τη μεγάλη θείλα να έχουν κάνει σε τύπο το εξώφυλλο από το triumph (άθλια χτυπημένο βέβαια) και να μη το ξέρει ρε!!! του λέω, metal brother??? ε μου κάνει??? αφού έχεις χτυπημένο tatoo manowar ρε μαν! όχι ρε,τι manowar, δε τους γουστάρω!
true story.

Η ανθρώπινη ηλιθιότητα είναι μεγάλη, οπότε… :stuck_out_tongue: Ειδικά με τις κινέζικες φράσεις, που κανείς δεν ξέρει κινέζικα και απλά τις βλέπει απο κάπου, γίνονται πολλά μπερδέματα

κλαίω

:lol2::lol2::lol2: οχι ρε φιλεεεεεεεεεεεεεεεε!!!