Tattoos

ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ???

ρε true story λέμε! ο τύπος εντωμεταξύ ένα τοίχος, 2,5 μέτρα ύψος και ζώο-σαν τον μπατίστα ένα πράμα.

Κλασικά κινέζικα μονογράμματα.

Το παιχνίδι αλλάζει και από “Θάρρος ή Αλήθεια” γίνεται “Θάρρος ή Σούπα”.

Θεε μου τι ρεφερενς!!!:lol::lol::bow:

χθες ξεφύλλιζα το 4ο τεύχος του inked που είχε τη λατρεία μου την Κατερίνα την Τσάβαλου.

δε βρήκα μεγαλύτερη φωτο, όπως και να’χει εστιάζουμε στο τατού εκεί πίσω:

OXI ΡΕ ΦΙΛΕ

:!: :!:

εχει κι ωραιο ποδαρακι.ενταξει μια θα τη βροντηξω, ετσι για το μεταλ και τη 10η εντολη

μετά το american soldier λέει άρχισε να σκέφτεται το cover up

όη μαναμ. καλα και μανογουωρ τατου ναχε αυτη η δεσποινιδα, δε χαλιομουν ποτε.

Μια 1024Χ768 high resolution pic αν γίνεται παρακαλώ :!:

τη φωτό με το triryche δεν μπόρεσα να τη βρω μεγαλύτερη, δυστυχώς. παρ’όλα αυτά,

edit για τον ChrisP, google “τσαβαλου inked”

ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΠΡΟΞΥ, μου βγάζει [χ]. :frowning:

Κατσε αυτο ειναι χουμορ η οντως ισχυει;Προτιθεμαι να της το καλυψω εγω, τιποτα δε θα φαινεται.

ναι, κρυάδα ήταν.

θα προτιμούσα βέβαια να ίσχυε αυτό και όχι ένα υποθετικό σενάριο α λα ελρικ όπου κάποιος θα την έχει μπροστά του και θα της λέει “ωπ, έλα μωρή κουην οφ δε ραηχ να πούμε” και αυτή θα απαντάει “όχι ρε μαν, δεν τις μπορώ αυτές τις φλωροπρογκιές”

δε κατάλαβες, το να ξέρει ότι είναι φλωροπρογκιά είναι το καλό σενάριο :roll:

αααχαχαχαχαχ, ναι, σωστά :’)

εντωμεταξύ πριν λίγο ένας φίλος μου είπε “δε θέλω να σ’το χαλάσω, αλλά δεν πρέπει να είναι το triryche, αλλά το σύμβολο του φύλακα αγγέλου των ινδιάνων”, τι μαλακίες είναι αυτές τώρα, τι φύλακας άγγελος και ινδιάνοι και καουμπόηδες πλεημομπιλ :frowning:

λίγο πιο οντόπικ, σκέφτομαι μέχρι το πάσχα να έχω κάνει το 4ο. το safe plan A λέει για το triforce στο μπράτσο,

[SPOILER][/SPOILER]

ενώ έχω και ένα risky plan B για τούτο δω:

[SPOILER][/SPOILER]

επίσης στο μπράτσο. μπορεί να εκτιμήσει κανείς πόσο περίπου θα πάει το μαλλί για το δεύτερο; μην πάω εκεί, τους το δείξω, μου πουν κάνα 500άρικο και πω “α, οκ, το τριγωνάκι θα κάνουμε τότε”

astaldo δε σου είπα μεγειά το τατού, μεγειά το τατού λοιπόν :smiley:
(τι είναι btw? και τι σχέδιο θα είναι το επόμενο;)

Εχω την εντυπωση πως σαν φραση θα ηταν καλυτερα να ελειπε το ‘‘the’’.

Γνωμη μου.

στίχος είναι λέμε ρε grammar nazis

Παρασκευή πρωί το 3ο και δεν κρατιέμαι 8)8)8)