The Big Bang Theory

Σ’ευχαριστώ.

Σου χρωστάω 1-2 20λεπτα από την ζωή μου.

Καλά τόσο κακό ήταν; :-s Θα την παρακολουθήσω την σεζόν πάντως, θέλω να δω Seldon να σχολιάζει CERN.

Πιο πιθανο ειναι να δεις Sheldon να κανει σεξ αυτη τη σεζον, παρα να σχολιαζει CERN.

Σοβαρά θα βγουν άλλες 2-3 σαιζόν? Εγώ άκουσα πως αυτή θα είναι η τελευταία και είπα να κάτσω να την δω και αυτήν.

Σίγουρα λέμε

On January 12, 2011, CBS announced that the show had been renewed for an additional three years, extending it through the 2013?2014 season

Εμενα παλι δε μου φανηκε τοσο κακο οσο λετε…Νταξει, σιγουρα καμια σχεση με σεζον 1-4.Για μενα παντως ηταν ενα αρκετα ευχαριστο 20λεπτο. Η φαση Πενι-Λεοναρντ καταντησε οντως πολυ κουραστικη, αλλα ο Σελντον ηταν κ παλι απολαυστικος.

Ελιωσα στη φαση με

[SPOILER]το μονολογο απ το Σπαιντερμαν:lol:
[/SPOILER]

“On January 12, 2011, CBS announced that the show had been renewed for an additional three years, extending it through the 2013?2014 season” που σημαινει δηλαδη αυτη και αλλη μια σεζον, συνολο 7.

και τα 2 επεισοδια ειναι κατω του μετριου. οκ κι αλλες σεζον υπηρχαν τετοια, αλλα τωρα εχουμε ξεκινησει με 2 στα 2…

Αλλο ενα του δινω εγω.Αν γινει το 3 στα 3 δεν εχει πλεον BBT.

2 επεισόδια, ούτε μια σκηνή γέλιου. :thumbup:

ΟΚ, και την προηγούμενη σεζόν μας είχαν πρήξει με τα γκομενικά ολονών αλλά κάπου-κάπου έπαιζε και μια σκηνή τύπου bongos και ξεχνιόμασταν…

Πατος και το 3ο, well done Chuck Lorre

[SPOILER]Η Amy να γλειφει το συρραπτικο του Sheldon ας πουμε τωρα ειναι αστειο? Εμετος.[/SPOILER]

Καλά να πάθεις που το συνεχίζεις. :stuck_out_tongue:

Εγώ πάλι το 3ο το βρήκα αρκετά καλό. Βασικά με εξαίρεση την Amy που είναι ένας από τους πιο fail χαρακτήρες σε σειρά ever είχε αρκετό γέλιο. Shledon, Raj και Howard ειδικά κορυφή.

συμφωνώ. πότε θα ξεκουμπιστεί η Amy? Άνετα ο χειρότερος χαρακτήρας σε σειρά. τα τελευταία επεισόδια από την προηγουμενη δεν θα είδα λόγο εκείνης…αν και δεν έχασα και τίποτα από ότι κατάλαβα. Σε σχέση με τα 2 προηγουμενα σαφώς ανώτερο αλλά όχι τίποτα το φοβαρό.

εμετος και το τελευταιο[-X

τοσο χαλια; :-k μου κανει εντυπωση γιατι ακομα δεν εχω φτασει στα νεα επεισοδια,βλεπω την 4η season η οποια ειναι super…

παντως αυτος ο chuck lorre τι κολλημα εχει με την κολονοσκοπηση;Οπως και στο 2 & 1/2 men ειχε τρελλαθει να την αναφερει…

Πολυ καλό το σημερινό. Το καλύτερο φέτος. :slight_smile:

ναι.
πάντως τα δυο πρώτα μιλάμε ηταν θάνατος απλά.

επιτέλους. ενα “καλό” επεισόδιο. Πάντως είναι ιδέα μου ή τον ραζ τον έχουν ξεφτιλίσει λίγο φέτος;;:-k

χειροτερα του χανε κανει παλιοτερα νομιζω. τεσπα οντως καλυτερο αυτο. τα πρωτα 2 ηταν σαπουνοπερα.

Έτσι μπράβο συνεχίστε να παρακολουθήστε την σαιζόν να μας λέτε και εμάς πια είναι τα καλά επεισόδια να τα βλέπουμε.