The Big Bang Theory

Α εντάξει δεν ήταν ιδέα μου, όλοι κράζετε. :slight_smile:

edit: και μάλιστα όχι αρκετά γιατί και το 4ο άθλιο ήτανε…

E οχι νταξει, εμενα το 4ο μ αρεσε αρκετα, το προηγουμενο ηταν τελειως απαραδεκτο

Οσο για το Ραζ, αρχιζουν σιγα σιγα να μας σερβιρουν το οτι θα το “γυρισει” η ειναι ιδεα μου??

Ε εντάξει αυτά τα υπονοούμενα για Ραζ υπάρχουν εδώ και πολλές σεζον. Πάντως στα 2 τελευταία επεισόδια έχει ανέβει η σειρά. Αν επιστρέψει λίγο παραπάνω και η nerd-ιλα και να μπουν λίγο πιο πίσω τα ερωτικά τους και ειδικά του Lenard (χωρίζουμε, δεν χωρίζουμε, τα φτιάχνουμε δεν τα φτιάχουμε… who the fuck cares anymore? ) θα δούμε καλά επεισόδια νομίζω.

Η Amy όταν πρωτοεμφανίστηκε είχε προοπτικές για κάτι καλό,απλά δεν αναπτύχθηκε ο χαρακτήρας καθόλου πετυχημένα.Μάλλον ξεκίνησε να γίνει κάτι σαν την θυληκή εκδοχή του Sheldon και κατέληξε σε nerdy σεξομανή ugly Betty.γενικά σε αυτή την σειρά,ενώ οι αντρικοί χαρακτήρες τα σπάνε (και όχι μόνο οι 4 κύριοι,αλλά και οι βοηθητικοί-πχ ο ιδιοκτήτης του κομικάδικου,ο διευθυντής του πανεπιστημίου κλπ) οι γυναικείοι εκτός από την Πένυ,προστέθηκαν στην συνέχεια με ψιλοπρόχειρο τρόπο.

Πρόοδος στο 4ο επεισόδιο, είχε μια καλή σκηνή (με το Pictionary). :thumbup:

αυτο ακριβως. τιποτε αλλο :slight_smile:

Γενικά η φάση με τα επιτραπέζια ήταν αρκετά καλή. Μου θύμησε το παλιό καλό bbt

το σημερινό είναι το χεορότερο bbt που εχω δει.

ποτε στα χρόνια που βλέπω σειρές, δεν εχω μεινει τόσο μαλάκας.
μιλάμε, κανένα ενδιαφέρον, κανένα αστειο.
πιο ενδιαφέρον εχει να κοιτάς το γκαζόν πως μεγαλώνει παρά αυτο το επεισόδιο .

Δυστυχώς ισχύει :frowning: αν και είμαι από αυτούς που δεν βρίσκουν τόσο άσχημα τα τελευταία επεισόδια (ούτε και καλά βέβαια) αυτό ήταν απίστευτα αδιάφορο

επίσης…

[SPOILER]…μετά από αυτό “not two robots from some silly movie I don’t even like” η αντίδραση του Sheldon έπρεπε να είναι [B]ΠΟΛΥ[/B] διαφορετική [-X [/SPOILER]

1 στα 5 μεχρι στιγμης.
Πολλες ευκαιριες του εδωσα νομιζω.

ενταξει ρε παιδεια μην εισαστε σκληροι!
20 λεπτα ειναι…για την ωρα του φαγητου μια χαρα!!!:stuck_out_tongue:

ναι βασικα αυτο που λεει ο bloozed.
επιπεδο χαμηλο, αλλα για να περασεις την ωρα σου, ειναι νορμαλ

εμένα παντως μου αρεσε:-s
γενικά, αυτο που λενε οι απο πανω. μια χαρα περνάει η ωρα

Αρκετα καλο το εκτο…σε σχεση με το πρηγουμενο τουλαχιστον!

[SPOILER]Η συνομιλια Hawking - Sheldon στο τελος…:lol::lol:[/SPOILER]

Πως και δεν εχει γραψει κανεις ακομα; :stuck_out_tongue:

Μετα απο ενα ευχαριστο διαλειμμα (επ.6) περασαμε παλι στα κλασσικα-τραγικα επεισοδια #-o

Στο εκτο εμενα μου ηρθε να ξερασω

[SPOILER]συγκεκριμενα στην σκηνη που η πεννυ μιμουταν τον λεοναρντ[/SPOILER]

μετά τα 2 πρώτα φετινά το παράτησα, και απ’ότι διαβάζω δε χρειάζεται να το ξαναπιάσω, ε;

[SPOILER]ναι αλλά η φατσα του σελντον μετα ηταν πραισλες… καλά τα άλλα έχουμε πήξει στην μαλακια…[/SPOILER]

Εκπληκτκός Sheldon στο τελευταίο.:lol: