Το αλμπουμ-μεγαθήριο που άκουσα κ δν μ έκανε καθόλου εντύπωση

Ναι αλλα ειναι συναυλιακο καργα.

xaxaxxasdASDXFXAXAXAXSAXDASXAXAXAXAXAXAX

Eιχα ετοιμασει κειμενο αλλα με εκφραζει καλυτερα,

Άκυρο.Ορισμός Ηeavy Metal.

Τωρα που μιλαμε, θα 'χει παθει καρδιακη προσβολη.

Ειναι και σε ηλικια. :lol:

ΥΓ.: Το ριφφ του Hellion και μονο χωνει δισκογραφιες ολοκληρες. 8)

Κι επισης ριξτε μια ματια στο τι ακριβως λεει ο τιτλος και καταλαβετε οτι το ‘‘απο τον Χ δισκο περα του πρωτου,του τριτου,του εκτου,του ογδοου και του δεκατου κομματιου,τα αλλα δε μου λενε κατι’’ ειναι πιο εξορισμου οφτοπικ κι απο ποστ Ροουζ στο θρεντ με τις ατακες.

Παρ’ολα αυτα παραμενει ενα αλμπουμ μεγαθηριο που δεν μου εκανε καθολου εντυπωση.

E παραξενευομαι,σχεδον το μισο αλμπουμ εξαιρεσες.Εκτος αν κι αυτα που εβγαλες απ’εξω δε τα θεωρεις επισης τιποτα φοβερα κομματια,αλλα απλα παλεψιμα(:dunno:).

[φανμποιλικι]Τωρα για την ερωτηση που εκανες στο αρχικο ποστ,τι παει να πει κλασικο.Κλασικο=catchy?=γνωστο?πχ ναι το Fever δεν ειναι αυτο που λεμε ‘κλασικο κομματι’ αλλα δε παυει να ειναι διαμαντακι και πολυ ωραια συνθεση.Το ιντρο του η ξερω γω το μερος μετα το σολο στο Ντεβιλ’ς Τσαιλντ αρκουν.[/φανμποιλικι]

Θα διαψεύσω τα προγνωστικά και δε θα κατασπαράξω το νουμπά. Δεν ξέρω, μάλλον νιώθω καλός άνθρωπος σήμερα. 8)

Όλως τυχαίως μόλις τις προάλλες έγραφα για το Screaming, ασχολούμενος βέβαια κυρίως με τον ήχο του, αλλά γράφοντας πράγματα που πάνε και για τις συνθέσεις. Τραβάτε στο θρετν παραγωγές δίσκων, ειδικά ο made in hell. Αυτή είναι η απάντησή μου.

Άμα γράψω εγώ για το [B][I]Killing Machine[/I][/B] και ότι ήταν μέτριος δίσκος για τα μέχρι τότε δεδομένα τους όμως, τι θα πεις?

Ότι έχεις άδικο και το Killing Machine γι’ αυτό που είναι, είναι μια χαρά δίσκος.

Ρε είμαι καλός σήμερα σε λέω. 8)

Εγώ θα πω ότι γέρασες και ότι το Killing Machine γαμάει και όχι “για αυτό που είναι”

  1. Tell me something I don’t know! :stuck_out_tongue:
  2. Μα ναι, γαμάει, απλά με διαφορετικό τρόπο σε σχέση με τα προηγούμενά τους, δηλαδή Sad Wings, Sin After Sin, Stained Class.

Ναι, αλλά πολύ λιγότερο από τα επόμενα τους (εξαιρείται το ακόμα πιο μέτριο Point Of Entry).

Μέχρι και το Turbo και εξαιρώντας το Point of Entry, συμφωνώ απόλυτα.

Turbo και Point Of Entry εδώ που τα λέμε, χαλάνε ένα υπέροχο σερί.

Κι εμένα πάντως το Screaming σαν σύνολο μου αρέσει πολύ λιγότερο από τις άλλες δισκάρες των Priest…

Αμα πω οτι οι Μεηντεν χωνουν για πλακα τα παλτα τους Πρηστ, τι θα πεις;;; :smiley:

Δεν ξέρω. Για πες το να δούμε τί θα πω. :vibrate:

Δεν παιζω τωρα.

Εχει περασει απο 12 και θα πεσει Παναγια. :lol: