Αγαπάμε #3

KΑΛΤ ΣΤΙΓΜΗ ΡΟΚΙΝ!!






ΜΑΛΑΚΑ ΤΟ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΑ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ!!! :’) :’)

Αυτα ειναι τα πραγματικα μεγαλα επη. :lol3:
Κριμα που χαθηκανε τετοια παλικαρια… chesterfield, lucifer, vigil… :bow:
Τωρα τη βγαζουμε μονο με κανα cradleofmaiden αραια και που. [-X

Πάντως Night*sky εμπνέεις μεγάλα πάθη, αναμφισβήτητα :lol::lol::lol:

Γελάω ασταμάτητα με ποστ necromayhem.

[SIZE=“5”]
Αφιέρωμα στον αδικοχαμένο θεούλη Rafael_Vigil.[/SIZE]

Πρώτ’απόλα διαβάζουμε αυτό και το αποστηθίζουμε:
[SIZE=“4”]http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=10571[/SIZE]
(σημ.: όταν ο πάμκιν έκανε το ποστ #8 είχε ένα youtube link για γκάμαρέι νομίζω για υπογραφή)

Ωραία και πάμε στα καλά:
Αρχίζουμε από δω:
[SIZE=“4”]http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?p=568821#post568821[/SIZE]

και μετά we let it roll…

[SPOILER]

Originally Posted by [B]Rafael_Vigil[/B]
Ποια ηταν η πιο gay ταινια που ειδατε προσφατως;

[/SPOILER]

Και από κει και πέρα, δυο ξεπέτες:

[SPOILER]Στο τόπικ της αστυνομικής βίας απαντάει στο εισαγωικό ποστ με 2 χρόνια καθυστέρηση και δίνει αυτή την απάντηση (δείτε και τις αντιδράσεις)
http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?p=570881#post570881[/SPOILER]

[SPOILER]
Rocking.gr Forums > Γενικά > [SIZE=“5”]Αθλητικά [/SIZE]> Κλισε που σας σπανε τα νευρα !

[SPOILER]

[/SPOILER]
[/SPOILER]

Για πάντα στις καρδιές μας.

Nαι ρε εννοειται. Κατι τετοιους πρεπει να τους τσιγκλας οπωσδηποτε.
Οπως και καποιοι γνωστοι-αγνωστοι τσιγκλανε εμας τους manowarriors…

:smiley:

χαχα έλιωσα με τον αποπάνω,πάντως είπε μεγάλη αλήθεια για το γκλάμ.(ο μλκς ακουγε λαμπ οφ γκαντ)

μλκας εισαι και φαινεσαι

Λάμπα του Θεού ελληνιστή;

αντε ρε ακου οτι παπαρια θες αλλα μην την λες μεταλ.αντε σκατοτρεντι θα φάω μπαν εξαιτίας σου.σορυ ρε παιδες αλλα κάποιος πρέπει να τα πεί.

Πες τα αρχηγε μη μασας. Μαζι σου αρχηγε.

σκατοτρεντι να πεις τη θεια σου και τον ανηψιο της σπυριαρη

Θεριον, προσπαθεις να εκμεευσεις με υπουλο τροπο το μπαν της μορφης. Unfair. [-X

απο την λίστα ο πιο παλίος ποιος είναι?

[SPOILER]Καλά εγω ταλέω,αλλα εσεις με πέρνεται στην πλάκα.Θεριον θα σε βάραγα,και ας έτρωγα ξύλο,παλιο λακαμα.Να πας να ακούσεις γκλαμ ρε,ουστ.Κατι τέτοιες επιλογες σας είναι ο νούμερο ένας λόγος που χάνεται η φλόγα και η ουσια του μέταλ.ψευτομεταλλάδες.ρε η νιρανα καλύτερη είναι,τουλάχιστον εκει βλέπεις κολλαράκη και κλείνεις την φωνή,στους βρωμολαμπ οφ καντ τι να δεις και τι να ακούσεις?!ελέος ρε.ακούς εκει και περσι ροκγουεβ οι σαξον να έχουν λιγοτερο κόσμο απο τους lamb of god.που ζούμε ρε?! Ρε ροκγουειβ λέγεται.Ούτε καν καν γκλάμμερ δεν είσαι ρε.γκλαμ για σενα είναι κομπλιμέντο,εσυ τρέντις είσαι,τζινακι-βράκα,κοντο μπουφανάκι με γούνα πάνω,και μπλούζα λαμπ οφ γκαντ.αντε ρε.κανα δίσκο εχεις?! τιποτα.ετσι κρατιεμαι να μην σε βρίσω λακαμα ε μπαγλαμα.αντε γεια ρε.αντε βάλε λαμπ οφ γκατ.Ασε που αυτα τα ονόματα τιποτα δεν θα κάναν αν δεν υπάρχει τιβι,ιντερνετ.Αντε πρόβατο οτι σου πλασάρει το χάμμερ πάς και το ακόυς.Παρόλο που δεν είμαι κακός ανθρωπος σε κάνω ιγκνορ τώρα για την μου την έδωσες.Αντε τόση όμορφη μουσική υπάρχει slipknot και λαμπ οφ γκαντ πας και ακους kai πιο αντιτρεντι θα ήταν να πείς είμαι τρεντις.Γιατι δεν το παραδέχεσαι.Τουλάχιστον μην λές δημόσια οτι ακούς αυτα με περιφάνεια.Η θεια μου και ο ανηψιος μου ο σπυριαρης είναι τρέντυ αλλα ακούν μουσική με αρχίδια.[/SPOILER]

Δέος.

αχαχαχαχα πρεπει να σαι οτι πιο σαπιο εχει βγαλει το ιντερνετ και εχει καταπιει η χεστρα μου

α.σορρυ,χρησιμοποιουμε αλλη διαλεκτο εδω.παμε.

αχαχαχαχα πραιπη να σσε ωτη πηω σαπηω αιχι βγαλη τω υνταιρναιτ κε αιχει καταπηυοι οι χαιστρα μωυ

Ξεκαρφωμα or what??:lol:
Κατα τα αλλα τεραστιο ποστ

Μούδιασε ο αφαλός μου.

[SPOILER]καραγκίζη θέριον,ναι για τους τρεντιδες είμαι σάπιος,moy to xoyn pei kai alloi skato flvroi.Rotten to the core (των overkill,οχι που θα το ξερες).Ρε που να σου φάει η χέστρα το κώλο στείλε μου πμ να με ρωτήσεις καμια σοβαρή μπάντα.Ρε θα σε έψαχνα σε συναυλία των σκατοφλωρων σλιπκνοτ (και με κανετε ρεπορτ),αλλα δεν θα σε αναγνωρίσω ποιος τρεντυς απο όλους θα σαι.Περιμένω πμ.[/SPOILER]

Κeeper σοβαρα ρώτησα και περιμένω απάντηση…