Φημες για συναυλιες #2

ε νταξ τον προλαβαμε, καμποσες φορες οσο ζούσε, παντως αμα ήταν φτηνο, ok. είχε βγεί μια αρβυλίτσα πριν λίγο καιρό. Αλλα… ισως να βρόμισε. Γάμα το ολόγραμμα, απο οπαδιλίκι στους μουσικούς. Τώρα αν εβγενε και λέγανε 20αρικα και πάνω, μαύρο με κανα 10-15 y not.

Εδω εγω που δεν τον προλαβα εστω μια φορα απο μαλακια μου το 09 και δεν ψηνομαι γιαυτη τη χολογκραμ μαλακια, ποιος θα παει;;;

1 Like

Κανένας σοβαρός δε θα πάει. Έλεος, τι να πας να δεις;

2 Likes

το λες και προσβολή μνήμης

4 Likes

Κάπου διάβασα ότι θα κάνουν το ίδιο και με τον ζαππα.

Γενικώς μου προκαλεί εμετό όλη αυτή η φαντασμολαγνεια .

3 Likes

Το έχει πάρει κι εμένα το μάτι μου, νομίζω ότι μαλώσανε τα παιδιά του :grin:. Ο Dweezil πάντως μια χαρά ψωμάκι βγάζει, αλλά τουλάχιστον ιδρώνει και λίγο.

1 Like

δλδ, αν είναι φτηνό και παω να δώ την μπάντα του που είναι κλασικούληδες μουσικοί και έχω δεί και το μακαριστό και καμποσες φορες (σε όλες τις περιοδίες απο magica και μετά βασικά και κάποιες έξτρα φορές) θα είμαι ασόβαρος ?

Επίσης ναι ο βάι δεν βγάζει ψωμί (κατι μπαγκετες ΝΑ με το συμπάθειο παιζωντας βάι, με 4-5 λαιβ του ολογραφικού μεντορά του πάει να τη βγάλει καθαρή. Όπως θα λέγε κι ο μακαρίτης, (βαλε ενα τυχαίο απφθεγμά του εδώ - όλα γαμάτα είναι χαχα)

Καλυτερα πηγαινε σε κανα θεατρο σκιων.

Ο Dweezil περιοδευει πανω απο 10 χρονια παιζοντας τα τραγουδια του πατερα του. Εχει ερθει κι εδω. Ο αλλος γιος, ο Ahmet, ειναι που θελει να κανει το ολογραμμα. Και διαβαζω οτι δυστυχως θα συμμετεχουν και μερικοι τιτανες συνεργατες του Ζαππα, οπως ο Vinnie Colaiuta. Ειπαμε ρε παιδια, μαρουλι, ενταξει, αλλα οχι και τετοια ΚΑΤΑΝΤΙΑ.

2 Likes

Ενω δεν συμφωνώ ούτε εγώ με τα ολογράμματα, νταξ αν είναι λογίκη η τιμολόγηση, γιατι όχι.
Ουσιαστικά αν είναι έτσι, να μην παίζει κάνεις κομμάτια πεθαμένων με ολογράμματα ή χωρίς γιατι το κάνει για τα λεφτά.
newsflash : όλοι γι αυτό το κάνουν.
Το τίμιο για τα παιδιά του Ζ θα ήταν να έπαιζαν 1 κομμάτι έτσι για την τιμή των όπλων, αν θέλανε, αλλά ντάξ, το εξαργυρώνουν λίγο, όπως μπορούν.
Επίσης όλοι αυτοί και πέρνανε και θα παίρνουν αρκετά, ούτως η άλλως, για να ζήσουν, οπότε δεν ιδρώνω για τις χήρες και τα ορφανά τους.

σιγουρα ριπερ φαγαμε ακυρο;;;και το περιμενα πως και πως το λαιβ.παντως σα φημη υπαρχει για κολοκυθια και ιουδες το καλοκαιρι. με μπαλαντερ τη γερμανιδα τενορο και τον εξ μοτλει.

για μπαλαντάιν ίσως. μπαλαντέρ δεν ξέρω.

Insomnium 25/03 θα γαμηθεί ο Δίας !!!
https://www.facebook.com/search/top/?q=insomnium%20%2F%20tribulation%20live%20in%20greece%2024.3%20θεσ%2Fνίκη%2625.3%20αθήνα

Αν αυτός που φέρνει τους Insomnium είναι ο ίδιος που έφερε τους Grand Magus, μακάρι να ευκαιρήσει και να μπορέσει να φέρει όντως και τους Enslaved. Όπως είχε πει και ο Ivar στη συνέντευξή του. Αν και μετά τις δύο ακυρωμένες φορές τους, θα συνεχίσουμε να διερωτόμαστε αν θα μαζέψουν κόσμο.

Δεν είναι ο ίδιος διοργανωτής

Thanks. Οπότε, το αφήνουμε ξανά για το μακρινό μέλλον και αν…

VINCE NEIL?!!!
Λεγε λεγε λεγε

1 Like

και το παρεακι αλισ-τζονι-περι ανακοινωνουν τουρ καλοκαιρινο.ηδη ανακοινωσαν σε γερμανια και πολωνια.λογικα θα παιξουν σε αρκετα φεστιβαλ και αυτοι.πανω κατω οταν κλεισουν τα ονοματα σε ολα τα καλοκαιρινα φεστιβαλ εξω,ε κατι και απο αυτα θα ερθει και σε μας εδω στα φτωχοραφα κτλ.

Savage Republic μαλλον την Ανοιξη

η παρθενος συναντα τον ιουδα και το δινει μια κολοκυθα

1 Like

ΤΙ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΊΑ?
Εξηγα ντε