Φημες για συναυλιες #2

Δε σας χαλασε.

2 Likes

καλως τα τα παιδια

1 Like

Για μια ακόμα τελευταία φορά!

για φετος. :rofl:

τελευταιότερη εντος μνημονιων ?

Με ορχήστρα και στον συγκεκριμένο χώρο θα είναι καλή φάση πάντως

3 Likes

6 η ώρα σήμερα , Chania Rock ανακοινώνει τον πρώτο headliner

2 Likes

Πίστεψα ότι είναι τρολλιά , ειλικρινά

η πρώτη μου μεγάλη αγάπη στη μουσική οι Σκορπιονς , μιας και ήταν όσο easy listening & όσο hard rock χρειάζεται στα εμπορικά τους χρόνια αλλά μετά την πρόσφατη εμφάνιση τους στο Φάληρο , νομίζω φτάνει

Dirkschneider 30 June chania rock

6 Likes

Στην πλατεια Νερου ηταν φοβερη συναυλια σε ολα της.

πάντα είναι καλοί οι Σκορπιονς στα λαηβ τους . Θεωρώ την πρόσφατη βέβαια απλά καλή με μέτριο σετλιστ . Ενώ με τις 2 ( ή 3;; ) στο Καραΐσκάκη ως “φεστιβάλ” να είναι ό,τι καλύτερο έχω δει από αυτούς

Ο τρόπος που έγραψα παρεξηγήθηκε μάλλον . Το φτάνει είναι επειδή έχουν έρθει άπειρες φορές και τους έχω δει στις περισσότερες . Απ το 2006 ή 2007 έχω χάσει μόνο 2 φορές στο ΣΕΦ ( το 2011 ;;;; ) και το ακουστικό

Συνεπώς νομίζω φτάνει πια

1 Like

Στην πλατεία νερου ωραίο vibe, αλλα ο claus, έχει αρχίσει να τα φτύνει. μεχρι το σημειο που είπαν οτι θα τα παραταγανε ήταν παραπάνω απο αξιοπρεπείς.

1 Like

https://www.ticketservices.gr/event/scorpions-once-in-a-lifetime/?lang=el

ΔΕΥΤΕΡΑ 16 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018
ώρα έναρξης: 21.00
οι πόρτες ανοίγουν: 19.00

ΤΙΜΕΣ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ
AΡENA: 35€
GOLD ARENA: 60€
VIP ΚΑΤΩ: 80€
VIP ΑΝΩ: 60€
Α’ ΖΩΝΗ 1 ΚΑΤΩ: 60€
Α’ ΖΩΝΗ 1 ΑΝΩ: 40€
ΚΑΤΩ ΔΙΑΖΩΜΑ: 40€
ΑΝΩ ΔΙΑΖΩΜΑ: 25€

ΕΚΠΤΩΤΙΚΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ
φοιτητικά/ανέργων/παιδικά
ΑΝΩ ΔΙΑΖΩΜΑ: 18€
ΑΡΕΝΑ: 28€

1 Like

Royal Hunt και Soul Cages …λεει…

3 Likes

Το e-tetRadio ειχε ανεβασει Enrique Iglesias 10 Μαιου στο κλειστο του ΟΑΚΑ αλλα μετα το κατεβασε.

Τελικά επιβεβαιώθηκε. Enrique Iglesias στις 10 Μαΐου στο κλειστό του ΟΑΚΑ. Για Metallica συζητούσαμε πριν λίγο καιρό αν θα έβγαινε μια συναυλία στο κλειστό του ΟΑΚΑ, ο Enrique Iglesias μάς προέκυψε τελικά. Περιμένουμε να δούμε πόσο θα έχουν τα εισιτήρια και κατά πόσο θα βγει η συναυλία.

Quiz για δυνατούς λύτες: Που θα γίνουν τα πιο βίαια mosh pit, στους Artic Monkeys ή στον Enrique Iglesias? :sweat_smile:

Έχουν ήδη βγει τα εισιτήρια και κοστίζουν από 30 έως 150 ευρώ.

1 Like

Είναι απλό. Ευρύτερο κοινό που σκάει μπουζούκια , σκαέι και Iglesias, ξέρουν 1-2 hits και θα τα σκάσουν, και α και ου και ΔΑΠ-ΝΔΦΚ… Στους metallica αμα τους φερναν σε αυτή την τουρνε με κεντρική σκηνή κτλπ, τα ticket-α θα πηγαίναν 60 τα φτηνότερα (στην καλύτερη) και οι μεταλλοπατέρες του πληκτρολογίου θα λέγαν για το πόσο απαράδεκτα ακριβά είναι . Αυτοί είμαστε, δοκιμασμένο πλεον Αμα θέλετε Metallica από του χρόνου, σρτηρίξτε φετινό rockwave, απλά τα πράγματα

3 Likes

Οι Maiden έχουν ήδη στηριχτεί, όλος ο κόσμος θα πάει. Οι Priest δε γίνεται να στηριχτούν ενώ έχουν “απέναντί” τους τους πιο δημοφιλείς Maiden με την ίδια τιμή εισιτηρίου και “έχασαν” και τον Glenn. Λογικά πράγματα είναι αυτά, ας τους έβαζε μαζί (σιγά μη δεν ήταν γνωστό ότι ο Glenn δε θα περιόδευε) ή ας βάλει κι άλλο καλό όνομα τη μέρα των Priest.

3 Likes

sold out θα γινει ιγκλεσιας…μεταλλικα αν ερχονταν τα εισητηρια θα ηταν πιο ακριβα

3 Likes