Περί σειρών γενικά

Ok, με έπεισες :slight_smile:

Peaky Blinders είναι καταπλητκικό (σε πολλούς τομείς)
Outcast άρχισα και εγώ. Είδα πρώτο και λέω μμμμμμμμ, είδα δεύτερο και συνέχισε κάτι να μου πάει στραβά, έβαλα το τρίτο και κάπου στα 15 λεπτά εγκατέλειψα οριστικά :?

Τελος και το Silicon Valley, πολυ καλη η season και ωραιο twist για του χρονου!

Αντε τωρα περιμενουμε το επος Rick and Morty season 3.

Α και ξαναβλεπω τα Twin Peaks μιας και ερχεται κ αυτο να τα εχω φρεσκα.

ανελπιστα καλοφτιαγμενο το voltron!!! νοσταλγια σκετη, τα παω τρενο τα επεισοδια

για καποιον που δεν εχει καμια σχεση με το βολτρον, αξιζει χωρις nostalgia goggles?

αξίζει

Εγώ θα έλεγα ναι, αλλά ίσως πρέπει να απαντήσει και κάποιος που δεν είχε σχέση με Voltron και του άρεσε το καινούριο =P

Προσεύχομαι μελλοντικά να κάνουν το ίδιο με Saber Rider, Bravestarr και Silverhawks

κ εγω πιστευω οτι αξιζει, αλλα αν εισαι καιδι απο μικρος ειναι αλλη φαση

saber rider εκατσα κ ξαναειδα πριν καποιους μηνες το κλασικο,ειναι κ το αγαπημενο μου απο πιτσιρικας. μακαρι να γινει κατι παρομοιο

Εχετς δει το δε μπλακλιστ?
1ο και 2ο κυκλο βαριομουν και το σταματησα ποσες φορες. Ο 3ος κυκλος με αφησε αναυδη. Καμια σχεση με τα προηγουμενα!!!αναμενω πως και πως την 4η σεζον!!

το τελευταιο του voltron ειναι ΕΠΕΙΣΟΔΙΑΡΑ!!! Με το στομα ανοιχτο περιμενουμε τη δευτερη σεζον…

black sails βλεπει κανεις; απτις καλυτερες που εχω δει τα 3 τελευταια χρονια. ειμαι στα μισα της δευτερης αλλα δε βλεπω να κραταει πανω απο βδομαδα.
αργει λιγο στην αρχη αλλα χτιζει φοβερους χαρακτηρες, βασικα ολα ειναι τελεια

το εβδομο preacher χωρις να εχει καποια fun σκηνη να το χαρακτηριζει νομιζω ηταν το καλυτερο

Και που εισαι ακομα ! Η σειρα ξεκιναει καπως μουδιασμενα αλλα στο τελος μενουν οι χαρακτηρες οι οποιοι γινονται τελειοι.

Και Black Sails πρεπει να δω μου το θυμίσατε τώρα γαμώτο. ΤΟ Orphan Black το χει δει κανείς? Το ξεκίνησα χτες. Φαίνεται πολύ ενδιαφέρον, αλλα είμαι πολύ αρχή ακόμα.

η maslany ειναι για ολα τα βραβεια αλλα απο ενα σημειο και μετα φαινεται οτι ξεχειλωνει. εγω το σταματησα στο 3x01

δεν τρελαθηκα με την πρωτη σεζον [B]Mr. Robot[/B] αλλα η διπλη πρεμιερα σημερα μου αρεσε πολυ. Ιδιαιτερα ο Malek.

θεωρια

λετε και ο μαυρος που μιλαει για το Seinfeld να ειναι στο κεφαλι του;

α και το [B]The Night Of[/B] φαινεται πολυ δυνατο

[B]Stranger Things[/B], ρε πόσο υπέροχα τέλειο είναι αυτό :")

Υπάρχουν όλα τα επεισόδια εκεί έξω

Το Stranger things ήταν υπέροχο, το ίδιο και το Voltron. Η Netflix κάνει τρομερή δουλειά στις σειρές της.

Το Stranger Things το έχω στην αναμονή. Χθες είδα πρώτο επεισόδιο Trapped. Φαίνεται υποσχόμενο.