Γράψε κάτι για τον αποπάνω σου

Ούτε καν όμως.

Σπουδάζεις Αγγλική φιλολογία;

To be (studying) or not to be (studying), that is the question!

Eπι του θεματος:
Υou are lazy. Βαριεσαι να σβησεις τα pm’ s! Και δε νομιζω να ελαβες ουτε το email, γιατι ο yahoo.gr και ο yahoo.com εχουν μπλεξει τα μπουτια τους. Και δεν παραδιδονται μνμ στις διευθυνσεις που εχουμε δηλωσει. Μου συνεβη και το διορθωσα. Δε στελνεις ενα μεηλ στον εαυτο σου να δεις αν θα το λαβεις?

Όχι και Σέξπηρ ήμαρτον

Εισαι τελειως off. Αφου με ρωτησε αν σπουδαζω Αγγλικη Φιλολογια η κοπελα. Απαντησα καταλληλως. Πού ειναι το πνευμα σου, Γρακχε? :-k
Και γραφεται Σ[B][SIZE=“4”][SIZE=“3”][SIZE=“2”]αι[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B]ξπηρ, παρακαλω. Το αλλο ειναι παρεξηγησιμο…

I am lazy από την κούνια, αλλά επειδή σκέφτομαι να (προσπαθήσω να) ασχοληθώ με τίποτ’ άλλο σας αφήνω σιγά σιγά. Χάρηκα, Νάντια.

Προτιμάς τη θάλασσα αντί το βουνό (στην τύχη το είπα κι αυτό) και είσαι νυχτοπούλι (αυτό δεν το είπα στην τύχη).

_Νάντια, τώρα το είδα… :\

Ναι, εγώ είμαι off.

Περιαυτολογεις, εισαι τελειως εκτος θεματος. #-o
Θα σε πεταξει εξω με τις κλωτσιες το θρεντ!

Big fuckin’ deal.

Εσένα να δούμε πότε θα σε πετάξει έξω με τις κλωτσιές το φόρουμ.

Over and out, δεν ξέρω καν γιατί ασχολούμαι.

Ποιοί σηκώθηκαν χειροκροτώντας;

(για τον Γρακχο) Δεν ξερεις τιποτα για τον εαυτο σου. Εισαι μπερδεμενος.
(να! εγραψα κατι για σενα)
Θες να σε βοηθησω να ξεμπερδευτεις?

Edit
Kοιτα ποιος ηρθε αποψε!! O Φαγανας! Δεν εχει σκαντζοχοίρια αποψε? Σου τελείωσαν τα σκαντζοχοίρια!
(να! εγραψα κατι και για σενα)

Again… για τα παραπανω γραφομενα απαγορευεται to be said [SIZE=“7”].-[/SIZE]

Εισαι ερωτευμενη. Τωρα μετα τη δευτερη παρατηρηση που μου κάνεις, μπορω να το λεω με 1000% σιγουρια.
Εκεινος ανταποκρινεται? Μην απαντας, ασε…

Το μικρό γλυκό μου ντόμπερμαν.
Αι εμ γκόννα μέρρυ γιού σαμ ντέη. <3

[I]άκυρο, αλλά κατα βάθος μέσαμ ενιωθα πως επρεπε να γινει μια συζητηση μεταξυ ναντιας και σαηλεντ. να δουμε ποια ειναι η πιο πολυλογου :p[/I]

Θα πηδουσε ο Γρακχος απο το παραθυρο του φορουμ, δεν τον λυπασαι? Και ισως τον ακολουθουσαν κι αλλοι. Το χορο του Ζαλογγου θα παρακολουθουσαμε. :stuck_out_tongue:
Τωρα γιατι τα λες αυτα και σου απανταω, μη με τσιγκλας κι εσυ και γραφω…
Εισαι τσιγκλητηρι.

Χάνει το οξυγόνο αν φύγουν τα βυζγιά από τη μέση.

Μόνο Γκάλαχερ

(σορρυ. το ζητημα των βυζγιων δεν πηγαινε στη ναντια. για τον ρεηζορητερ ηταν, αλλα μαλλον δεν προλαβα να ποσταρω εγκαίρως.#-o)

κι εγώ που έκανα περίεργες ερεθιστικές σκέψεις :frowning:

(Μου) εισαι απιστος! Αστην στον Red Rum να τη σκεφτεται, που κρινει εξ ιδιων τα αλλοτρια…

… και καλημερα! Ολη μερα! Tout le monde! [/SPOILER]