Μου τη σπάει

:thumbup:
και εδω μονο κατι κρεπερι ειναι ανοιχτες τετοια ωρα…ευτυχως πηρα την μπουγατσουλα μου
ναι απο τον γνωστο θεο:p

Θα χτυπούσα άνετα μία(κοτόπουλο) μιας και η δικιά μου βγήκε μάπα αλλά είναι μακριά από το σπίτι μου

Που χω γαστριτδα και ξυπναω καθε πρωι διπλωμενος ffs

Που κοντεύουν να φτάσουν Χριστούγεννα και ακόμη κυκλοφορούν μύγες!!!
Αν είναι δυνατόν δηλαδή…πάω για ύπνο

o ΒΡΩΜΙΛΟΣ δίπλα μου στο λεωφορείο που είχε να πλύνει τα δόντια του απ’τον καιρό του Τρικούπη.
Κάθε του ανάσα έκοβε δέκα μέρες απ’τη ζωή μου.

:D:D

:D:D

Παιδιά μην τρώτε ΦΑΣΟΛΑΔΑ πειράζει το έντερο και δημιουργεί αέρια!!!

Ο πονοκέφαλος που δεν λέει να περάσει από τη στιγμή που έφυγα από τη σχολή.
Στο διάλο η οργανική και οι αναθυμιάσεις της.

Το σκατοπαίχνιδο The longest journey που δεν λέει να εγκατασταθεί στα Vista.
Το καθημερινό πρωινό ξύπνημα. Ειδικά το σημείο που το ξυπνητήρι λιώνει τον εγκέφαλο μεταξύ ύπνου και ξύπνιου και η ζαλάδα λες και σου έχωσαν τον αφαλό καπέλο [-X

εγώ με το ξυπνητήρι έχω πολύ όμορφη σχέση. Το βάζω ό,τι ώρα θέλω… και το σπρώχνω ΠΑΝΤΑ όσες φορές θέλω… και τελικά δε ξυπνάω την ώρα που θελω αλλά ΠΑΝΤΑ πολύ αργότερα…

ον τόπικ:
μου τη σπάει όταν είμαι σ’ενα θρεντ, έχω γράψει κάμποσα πράγματα με quoteς κλπ, και τελικά όταν πατάω καταχώρηση μου λέει αυτό:

Ο διακομιστής είναι πολύ απασχολημένος αυτή τη στιγμή. Παρακαλώ προσπαθήστε πάλι αργότερα.

Ή όταν καμιά φορά δε φταίει ο σέρβερ, αλλά το σήμα μου… και μου λέει αυτό

Δεν βρέθηκε ο εξυπηρετητής

Ελέγξτε το όνομα του αρχείου και προσπαθήστε ξανά.

*   Ελέγξτε τη διεύθυνση για ορθογραφικά λάθη όπως
      ww.example.com αντί για
      www.example.com

*   Αν δεν μπορείτε να φορτώσετε καμιά σελίδα ελέγξτε τη σύνδεση του υπολογιστή σας
  στο δίκτυο.

*   Αν ο υπολογιστής σας ή το δίκτυο σας προστατεύεται από ένα firewall ή χρησιμοποιεί ένα διαμεσολαβητή (proxy), βεβαιωθείτε ότι
      επιτρέπεται στον Firefox να έχει πρόσβαση στον διαδίκτυο.

δεν λες παλι καλα που δεν χανονται

Που μ’αυτά και μ’αυτά με περιμένει εδώ και 2 μέρες μια ΣΛΑΤΖΟΠΑΚΕΤΑΡΑ στο ταχυδρομείο και δεν έχω προλάβει να πάω να παραλάβω. :frowning:

Που δεν μου έχει μείνει τίποτα από μαχαιροπίρουνα/πιάτα καθαρό και πρέπει να τα πλύνω

που έρχονται 8 συνεχόμενες μέρες δουλειάς…:(:(:(:(:(:(:frowning:

που εφυγα απο το σπτ κ ειχα αφησει τα ρουχα στο μπαλκωνι εχοντας σχεδον στεγνωσει κ γινανε μουνι απο τη βροχη η οποια αρχισε λιγο μετα π εφυγα. σκατα

Που στον Βόλο βρέχει και γω είμαι Γιάννενα… :frowning:

Που βλέπω να διαφημίζονται οι εμφανίσεις της Τσαλιγοπούλου στο Half Note.
Mε τον Φακανά να έχει κόψει τις συναυλίες φέτος και το Gazarte να είναι προβληματικό ως χώρος, το τελευταίο που χρειαζόμασταν ήταν και να εισβάλει το λεγόμενο “έντεχνο” σε έναν από τους λίγους χώρους με ζωντανή jazz… [-X:(

Μου τη σπάει η καινή διαθήκη

Γιατί? ^^:?

Θα γραφει Θρησκευτικα :lol::lol::lol: