Τί ομάδα είστε;

Ναι,ολοι οταν ακουν Ηρακλης ροκ ομαδα τους ερχεται στο μυαλο χαχαχχαχαχαχαχαχαχχααχχχαχααχαχα

Οχι ετσι οπως τα ειπες…αντιθετα…οταν καποιος λεει για ροκ ομαδα, ο Ηρακλης ειναι ο πρωτος που ερχεται στο μυαλο τουλαχιστον για καποιον που ξερει καταστασεις εδω στην θεσσαλονικη!!!Και ειναι και αλλοι παραγοντες ρε φιλε που εχουν συντελεσει σε αυτο, που δεν χρειαζεται να τους λεω!!Τωρα, αν σου φαινεται τοσο περιεργο προφανως δεν γνωριζεις και εισαι αβγαλτος σε αυτα, οποιονδηποτε ακομπλεξαριστο και αν ρωτησεις εδω αυτο θα σου πει!!!

Παντως, το μονο σιγουρο ειναι πως αν παιξει χιτ ρεμου ποτε στο καυτατζογλειο οπως προειπα θα πεσει γιαουρτωμα!!ολα τα ανεχομαστε, την ομαδα να πηγιανει σκατα την ανεχομαστε, αλλα αυτο δεν προκειτε να το δεχτουμε ουτε με σφαιρες!!!:smiley: :smiley: :smiley:

Eγω οταν ακουω “Ηρακλης” μου 'ρχεται η λεξη “γρια”. :stuck_out_tongue:

Και γω θέλω

Προφανως ζω στη Θεσσαλονικη,αλλα προφανως ο Ηρακλης ειναι ο κρυφοροκ λαος της πολης μας και δεν το ξερει κανεις.Στην 3 στο Χαριλαου εχεις παει ποτε?Μπα ε?Εκει να δεις τι πανκιο και τι μεταλλο μαζευεται.Αυτο δε σημαινει οτι ειμαστε “ροκ ομαδα”…
Τελοσπαντων ειναι χαζη η συζητηση.

Αλλαξε μου και μενα την ψηφο Μανο.

[SIZE=“4”]Βαζελινα[/SIZE]

:oops: Μια αγαπη… :oops:

Νίκη Βόλου! :smiley:

ΑΕΚΑΡΑ

Ολυμπιακος.Ρεαλ και Μαντσεστερ Γ.Απο εθνικες εκτος απο ελλαδαρα φυσικα υποστηριζω την εθνικη Αγγλιας αν και τα τελευταια χρονια(δεκαετιες,αιωνες)ειναι για τα μπαζα.

Εδεσσαικάρα ρε !

Μαζι με μενα που ψηφισα τωρα ειμαστε 33! Ελα μωρη ΑΕΚαραααααα!!!

και αργεντινος και αεκαρα?:):thumbup: εμεις οι δυο πρεπει να γινουμε φιλοι:!:

Χαχα!! Ακουμε και την ιδια μουσικη μουσικη, μια χαρα :smiley:

AΡΙΑΝΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!8)


Αυτο θα πει ΠΟΡΩΣΗ…:slight_smile:

ΠΑΟΚ ΡΕ !!!

Π-Α-Ο ΡΕ!!

ΘΥΡΑ 13

100 ΧΡΟΝΙΑ

1908-2008

ΒΑΖΕΛΙΝΑ 8)

FOREVER !!

2009 εχουμε.

φαινεται εκει περα θα μεινει η ιστορια τους