Π.α.ο.κ

και εγω εκει ανηκω…:?
ετσι μου φαινετε το σωστο…
τι να κανω…??? :frowning:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?p=789115#post789115

Και πολύ είπα με το 20%. Όταν το 50% της Ελλάδος μένει στην Αττική ρε παιδιά, πόσο κόσμο νομίζετε πως έχετε; Κοντά στο 15% (ίσως και πιο κάτω) είστε. Μη καταπίνετε αμάσητο ό,τι σας λένε.

πραγματικα καρβου δε παιζεσαι ρε συ,θα με αναγκασεις να ποσταρω φετινες περιπτωσεις αποβολων οπου δεν ισχυσε παραπανω απο μια αγωνιστικη τιμωριας για ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ κοκκινες καρτες,σε πολυ χειροτερα παραπτωματα απο “βιαιο σπρωξιμο” και δε θελω να ψαχνω στο youtube βραδυατικα…ελεος δλδ

be my guest

Βρες μου απευθείας κόκκινη κάρτα για εκτός φάσης χτύπημα που δεν πήρε 2 αγωνιστικές. Επίσης, περιέγραψε μου μία “βίαιη απώθηση” γιατί ακόμη δε το έχεις κάνει.

αυτο με ενοχλει καπως,

η αποψη πως αφου ειμαι απο μια ομαδα, πρεπει να συμφωνήσω με οτι μας συμφερει μου την δινει…
δεν εχει σχεση ποια ομαδα υποστιριζει… το τι μυαλο εχει μετραει… αυτος ειναι ο σωστος τροπος…

EDIT…: η λογικη , "εισαι απο αυτη την ομαδα οποτε τι αλλο θα ελεγες " σημαινει πως δεν γινετε να δουμε ποιος εχει δικαιο… ειναι πολυ απλο…

αμα ο καθενας λεει οτι ειναι καλο για την ομαδα του, οκ … καλα κρασια…

παρε και ενα δειγμα απτο 50% της αττικης

@καρβου

ερχεται το βιντεακι σου για την κοκκινη…in the meantime,βρες μου εσυ μια “απλη απωθηση” με την οποια αποβληθηκε καποιος με απευθειας κοκινη και ευχαριστως να σου πω τι ειναι η βιαιη μετα:)

:lol3:

Monty Python διάλογοι! Γουστάρω! :lol3: Εκεί στη Θεσσαλονική, γυναίκες δεν έχετε; :lol3:

Η απλή απώθηση τιμωρείται με απλή κίτρινη. Έτσι δε μπορώ να σου βρω “απλή απώθηση” που τιμωρήθηκε με απευθείας κόκκινη. Άσε που δεν πρόκειται να χάσω χρόνο, για να σου αποδείξω κάτι που ξέρω ήδη! :lol:

Λαθος τονος btw και δευτερον, εκει κατω στην αθηνα δεν εχετε βαρεθει να το παιζετε υπερανω; Για ελατε να μεινετε για λιγο εδω και μετα να σας δω αν θα σας πηγαινει η καρδια να φυγετε

Άσχετο πέρα για πέρα, αλλά πήγαινε κι εσύ στα Γιάννενα (με συνάχι) και να δούμε μετά αν θα έχεις εσύ την καρδιά να φύγεις!

δηλαδη,αφου η απλη απωθηση ειναι κιτρινη,πως στο διαλο εχει ο διαιτητης την επιλογη να βαλει βιαιη η απλη απωθηση μου λες?

κατα τα αλλα παρε ενα περσινο που ο ρουκαβινα ειχε πατησει αν θυμαμαι καλα με τα σκαρια τον αντιπαλο εκτος φασης αλλα τιμωρηθηκε μια αγωνιστικη…http://www.youtube.com/watch?v=VXP8KSIpa1c αν και δε το δειχνει στο βιντεο καλα,θυμαμαι που το χε δειξει στην αθηναικη κυριακη παντως

επισης στο παοκ-λαρισα φετος ο κασας αν θυμαμαι καλα,κλοτσαει στο ποδι τον χαλκια και φευγει με απευθειας κοκκινη…ουτε αυτος τιμωρηθηκε πανω απο μια αγωνιστικη…βιντεο δε βρηκα για το youtube παντως

τα θυμασαι αυτα η ξεχαστηκαν?

και για να σου απαντησω και σε αυτο,ναι εμεις εχουμε στη θεσαλονικη γυναικες,απλα δεν ειναι τοσο εξελιγμενες ποδοσφαιρικα ουτως ωστε να συμπεριλαμβανονται στο ποσοστο αυτωνων που θα παρουν θεση για το αν ο βιερινια πρεπει να φαει 1 η 2 αγωνιστικες…φοβερες οι αθηναιες

Στείλε μου τη φάση του “Κασάς” και το συζητάμε. Το βίντεο που μου έστειλες είναι της περσινής σεζόν.

Κατά τα άλλα, ποιος σου είπε πως ο διαιτητής μπορούσε να γράψει “έδωσα απευθείας κόκκινη γιατί απώθησε αντίπαλο”; Από τη στιγμή που σου λέω πως αυτό το πράγμα είναι κόντρα στους κανόνες, ποιος σου είπε πως μπορούσε να το γράψει; Την απευθείας κόκκινη την έδωσε για “βίαιη απώθηση” και πολύ κακώς αν δεν έγραψε και το πως ήταν εκτός φάσης.

ξε-fixed βασικα… Γιατι εβγαλες την υπεροψια " να σου δειξω που κανεις λαθος" αφου οπως υποστηριζεις δεν γνωριζεις την φαση του κασας και εισαι τοοοοσο σιγουρος οτι ο παοκτζης κανει λαθος;

οπως ολοι γνωριζουμε οι κανονες αλλαξαν αρδην απτην περσινη σεζον#-o


στο 6:00 το δειχνει πεντακαθαρα

αυτο πως χαρακτηριζεται?βιαιη η απλη κλωτσια?

:lol3: :lol3:

Τη φάση που έκανε θέατρο ο Χαλκιάς πόσταρες; Και αναρωτιέσαι γιατί ο Κάσας πήρε μόλις μία αγωνιστική; Πιο λογικό ήταν να τιμωρηθεί ο διαιτητής, παρά ο Κάσας! :lol:

Περιμένω να μου περιγράψεις τη βίαιη κατ’εσέ απώθηση. Το αποφεύγεις συνεχώς!

στην φαση με τον χαλκια ειναι εμφανες πως κοιταει γυρω και μετα πεφτει οπως και οτι ο κασας εκανε μεγαλη μα#%ια…#-o

στα λογια μου ερχεσαι…και ο βιερινια ακουμπαει τον μπαστια και πεφτει σα νεκρος:wink:

E καλά, εντάξει. Αν θες να μας βγάλεις και τυφλούς δεν έχει νόημα να συζητάμε. Σε λίγο θα με ρωτήσεις και ποιον πιστεύω. Εσένα ή τα μάτια μου;

Σωστος. Αν ηταν διεκδικηση μπαλας σε κορνερ θα σε ελεγα ποσο καλα θα κρατιοταν ορθιος και θα πηδουσε και για κεφαλια. Σιγα τον βιειρινια τον Τσακ Νορις. Μια φορα ο Μπαστια τον εχει ωσαν νταγλαρι

Eγω παλι ειμαι περιεργος να μου εξηγησει λιγο ο Paoktsis αυτο το περι δεδικασμενου. Δηλαδη αμα ο Βασαρας αυριο αποφασισει οτι μια φαση δεν ειναι πεναλτυ αυτοματως αλλαζουν οι κανονες του αθληματος και απο εδω και περα δεν επιτρεπεται να σφυριχτει κατι τετοιο γιατι ενας διαιτητης λεει οτι θελει? Αμα ηταν ετσι, με ολες τις φασεις που εχουν αγνοησει οι διαιτητες, οι παιχτες smackdown θα εκαναν στους αντιπαλους και δε θα γινοταν λογος ουτε για φαουλ

Tελος συζητησης. :lol:

ΥΓ.: Οχι βεβαια οτι το ολο θεμα ειναι για 2 αγωνιστικες.