Εκλογές 2012 Β' Γύρος

Έχει ξαναγίνει τέτοιο περιστατικό…

Στο 2.40

[SPOILER]Ο Μάκης ίδιος ο Clapton είναι :D[/SPOILER]

[QUOTE=Storm;1362713…δεν μπορεις να αποκαλεις τον αλλο φασιστα και να μην τον αφηνεις να μιλησει …[/QUOTE]

δηλαδή με το “φασίστας” θίχτηκε ο κασίδας?

Δημοκρατική συμπεριφορά=μη λες τους φασίστες φασίστες. Πληγώνονται.

μα φασίστα τον είπε. φασίστας είναι. πως να τον πεί??

sorry παιδες αλλα οταν υποτιθεται κατηγορεις καποιον για φασισμο, δεν γινεται να κανεις τα ιδια…γιατι φασισμος δεν ειναι μονο η σωματικη βια αλλα και η λεκτικη…

Άλλωστε όπως λέει κι ο θεωρητικός του δημοκρατισμού matia, αν δε σέβεσαι το φασισμό και δεν τον αντιμετωπίζεις ισότιμα με όλους τους υπόλοιπους, τότε τί σόι δημοκράτης είσαι;

έντιτ
Και φασίστω λοιπόν η Λιάνα.

αυτο ακριβως ειναι δημοκρατια φιλε μου…να σεβεσαι την αποψη και τα πιστευω του διπλα σου οσο και αν τα σιχαινεσαι…

“Δεν μας νοιάζει αν μας πούνε φασίστες, ρατσιστές και ναζιστές. Είμαστε όλα αυτά για τη πατρίδα μας.”

Τελικά μπερδεύτηκα. Εκτός γραμμής ο Κασίδας…

http://pitsirikos.net/2012/06/δήλωση-προκόπη-παυλόπουλου/ Μαγκες διαβαστε την δηλωση του Παυλοπουλου :lol3::lol3::lol3: Κλαιω δεν μπορει να ειναι τοσο στοκος!!!

@Storm
Οπότε ο Κασιδιάρης, όπως μας τα λες, απλά απάντησε με βία στη βία της Κανέλλη - απλά με άλλου τύπου βία.

Για πες, τελικά καταδικάζεις το περιστατικό;

:bow: :bow: :bow:

εχω κανει αρκετα ποστ σημερα πανω σε αυτο το θεμα μπορεις να τα διαβασεις :wink:

Το πιστεύω μου και η άποψή μου λένε ότι είσαι ηλίθιος πέρα από κάθε όριο.

Το ζουμί του ποστ μου βρίσκεται στην πρώτη πρόταση αγόρι.

Γιατί δηλαδή δεν υπάρχει και κομμουνιστικός φασισμός? Ή μήπως την κυραΛιάννα την πείραξε που την είπε “παλιοκομμούνι” μήπως δεν είναι?

Ο Γράκχος είναι κομμούνι η παλιοκομμούνι;

noooooo fuuuuturree . noooooo fuuutuuuureeee

ΚΛΑΙΩΩΩΩΩΩ… τώρα ειδα δήλωση παυλοπουλου

Το πιστεύω μου και η άποψή μου λένε οτι δεν εχεις ζωη εκτος φορουμ rocking.gr

Isis, εσύ την ουρά σου γιατί τη βγάζεις απ’ έξω;

Εεεεε Storm, ακόμα δεν απάντησες ε.