Τζίμης Πανούσης

Aυτα ειναι…!!!Ο ντραμερ ειναι συμπατριωτης απ οσο ξερω,επαιζε σε γνωστη μπαντα της πολης και πηρε μεταγραφη…

Ελπιζω οι τιμες να μην ειναι στα γνωστα επιπεδα ωστε να τα σκασω.

To καλό με το ΓΜΘ είναι ότι (αν θυμάμαι καλά) και όρθιος να πας μπορείς να βλέπεις μια χαρά. Στο Luna Dark που έπαιζε, οι όρθιοι ήταν πολύ πλάι και δεν είχε καθόλου καλή ορατότητα.

Έτσι είναι. Το Luna Dark είναι απλά σκυλάδικο και έχω αποφασίσει να μην τον ξαναδώ εκεί. Στο γμθ μάλλον θα πάω, είναι σίγουρα καλύτερος χώρος και θυμάμαι να είμαι όρθιος στην παράσταση του 2000 (αυτή που βγήκε στο προπέρσινο dvd) και να βλέπω μιά χαρά.

τιμες γνωριζουμε;

Μέχρι πότε θα είναι εκεί ξέρουμε; Προλαβαίνω μέχρι τα Χριστούγεννα;

Αν ισχύουν οσοι δεν γουσταρουν ορθιοι την βαψανε! Για δειτε…
[COLOR=“Red”]http://www.gialino.gr/portal/index.php?option=com_content&task=view&id=2[/COLOR]

Χτες το συζηταγαμε με παρεα για αυτη την παρασταση και θα παω σιγουρα καποια στιγμη…

[B]Τζίμης Πανούσης: «Θα νικήσει ο Παναθηναϊκός»[/B]

Το www.sport-fm.gr σέβεται τον εαυτό του και ενόψει του μεγάλου ντέρμπι μεταξύ Ολυμπιακού και Παναθηναϊκού ζήτησε την πρόβλεψη του Τζίμη Πανούση. «[B]Το ντέρμπι θα λήξει 1-1, αλλά νικητής θα είναι ο Παναθηναϊκός[/B]», δήλωσε χωρίς φόβο και πάθος ο «Τζιμάκος» την Παρασκευή, λίγες ώρες πριν ανέβει στην σκηνή για την πρεμιέρα της παράστασης «Mnimonium 30 χρόνια νύχτα», στο Γυάλινο μουσικό θέατρο.

[B]σε αυτή την παράσταση έχω συγκεντρώσει όλα τα αποτυχημένα νούμερα προηγούμενων εμφανίσεων. Όσα δεν είχαν πέραση. Κλείσαμε 30 χρόνια παραστάσεων και το γιορτάζουμε με αυτόν τον τρόπο. [/B]

Ακούστε ολόκληρη τη συνέντευξη στη Web TV

edit: επιτέλους λύθηκε η διαμάχη που είχαμε με τα σκοπια για το όνομα(βρέθηκε όνομα)…όπως επίσης μάθαμε τι ομάδα είναι ο τζεφρευ…:lol::lol::lol:

ΠΟΣΟ ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ???

Τον άκουσα στο σπορ εφ εμ την ώρα που μεταδιδόταν χθες βράδυ. Τον ρώτησαν για τον Βύντρα και είπε πως τον ξέρει προσωπικά και είναι καλό παιδί (;;:wink: και μεγάλος παίχτης στο… playstation! :lol::lol:

Δεν παίζεται ο μάγκας:):!:

Αδικαιολογητα πανακριβος παντως…

Έντιτ: Για να το θέσω διαφορετικα, αδικαιολογητο να βρίσκεται σε αυτη την φαση με μπουκάλια, μαλακιες κτλ

Αυτο ακριβως συζηταγα με την κοπελα μου χτες. Θελουμε να παμε με παρεα, αλλα ρε πουστη μου δεν μου καθεται καλα να εχει τραπεζι με φιαλες κτλ και με τετοιες τιμες σε παρασταση που κραζει για το μνημονιο… Εχει 170 ευρω η φιαλη και 190 η σπεσιαλ και αν κατσεις και παρεις ποτο 40 ευρω το ποτο. Αν παω θα παω ορθιος με 15 εισοδο με ποτο. Πολυ ακριβες τιμες. Λες και ειναι μπουζουκια, για να δεις καποιον που τα κραζει ολα αυτα. Κατι δεν μου καθεται καλα…

Κάθε φορά που κάνει παραστάσεις ο Τζιμάκος τα ίδια συζητάμε. Ζητάει 40 ευρώ καθιστός ή 15 ευρώ όρθιος. Και οι δύο τιμές με ποτό. Πόσα θα έπρεπε να ζητάει δηλαδή;

όπως λέει κι ο ίδιος, “κραταω τις ίδιες τιμές περίπου με τα μπουρδέλα”. :lol:

Έλα ρε, δεν ήξερα ότι στα μπουρδέλα έχεις άλλη τιμή για το καθιστό και άλλη για το όρθιο! :lol:

:lol::lol:

:lol:

η ατάκα του [B]mandrake[/B] είναι πανουσιακη…:smiley:

οι τιμες ειναι απλα ΑΙΣΧΟΣ :?

…Έγραψες:lol3::lol3::):!: