Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει (Part 1)

ΕΒΑΛΑ ADSL!!!:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Τι ταχύτητα και ποια εταιρεία?

:-k

Forthnet εβαλα…

Ταχυτητα δεν θυμαμαι παντως…

:lol:

Μάγκες βάλτε Mega τώρα δείχνει τον rudolf του φόρουμ με τον Meine!

αυτα τα τοπικς πρεπει να καουνε!αν θελετε να λετε μαλακιες που δεν εχουν να κανουν με την μουσικη να πατε σε κανα φορουμ του #^#&

Το ειδα κι εγω…

Ισα ρε που θα μας πεις και τι θα γραφουμε…

Μαλιστα στρατηγε.
Αν εχετε καμια αλλη επιθυμια μη διστασετε να την εκφρασετε.

Τα αχαμνα μας εχουν πολυ χωρο ακομα.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Σεμνά και ταπεινά από όλους… Βαριέμαι να κάνω edit ποστς, οπότε η συζήτηση παύει εδώ.

Ο καθένας γράφει ότι θέλει και στους υπόλοιπους δεν πέφτει κανένας λόγος. Απλά διαβάζουν ότι θέλουν και απαντούν (ΚΟΣΜΙΑ) όπου θέλουν. Η ζωή δεν είναι μόνο ροκ και εδώ μέσα είμαστε πολλά άτομα με κοινά ενδιαφέροντα περισσότερα του ροκ και που κάνουμε παρέα μιλώντας και για πράγματα άσχετα με ροκ. Μέσα σε όλα, (σχεδόν) όλοι ενήλικες είμαστε και δε δίνουμε πουθενά λογαριασμό για το τι θα μιλάμε. Όποιος θέλει να αλλάξει τον κόσμο ας το παλέψει αλλού. Εδώ, τζάμπα κόπος. Αν ακούγαμε τους άλλους δε θα ακούγαμε και ροκ…:wink:

:thumbdown:

πιτσιρικο πανε κανε κανα ακυρο Poll k ασε εμας να λεμε μ&^**&(&:x

Ναι, ο χαζούλης δε μου είχε πει ακριβώς και το πήρε το μάτι μου κατα τύχη για λίγα δευτερόλεπτα! :stuck_out_tongue: Τι χαζούλης που είναι! Χιχιχι!

Με φώναξε η μάνα μου να δω τον Meine και ξαφνικά βλέπω rudolf!

[SIZE=“4”]ΝΤΟΙΝΓΚ!!! [/SIZE]#-o

Xρονια πολλα σε Ραιχχεντ,Κοζυ,Τολκκι και οποιους αλλους Κωστηδες η Ελενες εχουμε στο φορουμ!

Όντως! Άλλη μία μέρα που γιορτάζει η μισή Ελλάδα! :stuck_out_tongue:
Πολύχρονοι όλοι! Ευκαιρία για γλέντι! :drunk:

Χρονια πολλα στους προαναφερθεντες και σε ολους τους αλλους εορταζοντες! :drunk: =D> :slight_smile:

Happy Birthday και στον ifrit που κλείνει 18! Welcome to the club :stuck_out_tongue:

Χρόνια πολλά και ό,τι επιθυμείτε, πάντα υγεία, ευτυχία, … , και πολύ rocking!
Ο Cozy μου λεγε σήμερα ότι θα κεράσει στο Underworld στις 31 του μηνός!

Σωστα εχουμε και γενεθλιομενο. Χρονια Πολλα και καλα ifrit:)

Χρόνια πολλά σε όλους σας! Οτι επιθυμείτε! να περάσετε τέλεια σήμερα!:smiley: