Πιο όμορφος ηθοποιός/τραγουδιστής?

όχι άλλο κάρβουνο :stuck_out_tongue:

αυτά είναι σωστά ποστ :thumbup:

τα βυζια της που πηγαν?

Πλάκα πλάκα άμα είχε και…βυζιά :stuck_out_tongue: θα ταν και γαμώ τους κορίτσαρους. Έχει ματάρες, μία χαρά σώμα, ωραία χείλη, κατάλευκη επιδερμίδα…αλλά σε γυναίκα φέρνει περισσότερο παρά σε άντρα…
Ντάξει ούτε εμένα μαρέσουν οι άντρες του τύπου ‘γαμάωκαιδέρνω’, ούτε η πολλή βαρβατίλα…αλλά τούτος ούτε σε άντρα φέρνει…ε να, να ταν λίγο πιο αντρουά…α επίσης, στηρίζουμε γένια και μαλλούρα…

εμένα μαρέσει ο τελευταίος(κυρίως η δεύτερη φώτο) που πόσταρε η pax…

εμένα μερικοί που μου 'ρχονται στο μυαλό(δεν είναι και πολλοί…) είναι κάτι πεθαμένοι :frowning:

η αλήθεια είναι ότι δε μαρέσει, αλλά οι παρακάτω φωτογραφίες τον κολάκευαν…:wink:

[SPOILER][SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER][/SPOILER]
και…
αχ κρίμα…:frowning:

[SPOILER][SPOILER]
[/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER][/SPOILER]

Paul Rudd




Cory Monteith



τον εχω ξαναβαλει αλλα Eric Dane



πλάκα έχει που είναι τόσο παρόμοιοι μεταξύ τους !

:lock::lock::lock::lock:

… Αντιπαρέρχομαι το παραπάνω ατυχές αστειάκι (εγώ φταίω, που στηρίζω το Πιο όμορφη και δεν το κάνω ρημαδιό!) και παραθέτω ένα tribute “god bless the UK” που θεώρησα ότι πρέπει να μοιραστώ με τις συμφορουμίτισσες ! Όσες πιστές των Άγγλων -των μεγάλων υποτιμημένων της Ευρώπης σε ομορφιά- προσέλθετε!

[B][U]http://www.listal.com/list/god-bless-the-uk[/U][/B]

Προσωπικό Τοπ 10 εκ της λίστας:
3
4 =P~
9
11
25
26
27
33
35

Αναπληρωματικοί:
2, 8, 14, 16
Β’ Αναπληρωματικοί: (:p)
12, 15, 22, 39

Παράλειψη -θεωρώ- της λίστας, αλλά εδώ είμαι εγώ γι’ αυτά:

[SPOILER]Tom Sturridge
(The Boat That Rocked, επικείμενο On The Road)

Ίσως λίγο φλωράκος, αλλά εμένα μ’ αρέσει![/SPOILER]

Μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ καρδγιά για τους Άγγλους, τη προφορά τους και την συμπεριφορά τους. Τους πιο ωραίους άντρες τους έχω δει στη Λονδινάρα.

Από τη συγκεκριμμένη λίστα όμως, λίγοι είναι αυτοί που εγκρίνω.
Στηριζουμε άπειρα Charlie Hunnam,


Αυτή η ΑΠΟΛΥΤΗ ΞΑΝΘΙΛΑ με σκοτώνει.

Συμφωνώ 100% !!!

Τσεκάρετε και την σειρά όμως που παίζει ε.

Εμένα μαρέσουν οι μελαχρινοί πάντως, δηλαδή άσπρο δέρμα, καστανά μαλλιά και μάτια, οι γλυκούληδες και ‘‘τριχωτοί’’ (μαλλούρα και έτσι :lol: [B]όχι[/B] στην πλάτη ή στο στήθος…ούτε οι τελείως άτριχοι μαρέσουν όμως…οι κανονικοί). Σπανίζουν τέτοιοι άντρες αααααχχχ :roll::lol::stuck_out_tongue:

Γιεπ.Το Sons of Anarchy, το Breaking Bad, το The Wire και κάνα δυο άλλα τα έχω βάλει στο μάτι δω και καιρό. Θα τ’αγοράσω από το άμαζον, δε μπορώ να τα κατεβάσω, λυγμ. :expressionless:

Το Sons of Anarchy για να πω την αλήθεια μου αν δεν ήταν αυτός δεν θα το άγγιζα καν. Γι’ αυτό το The Wire ακούω πολλά… ίσως το τσεκάρω. Breaking Bad δεν ξέρω τι εστί.

Πάμε ξανά!

[SPOILER]

Σ’ αγαπώ.[/SPOILER]

Dimi_tallica, πρώτον σ’ ευχαριστώ για τη φωτο, την αποθήκευσα:) και δεύτερον, στη λίστα ο Ralph Fiennes δεν είναι ΚΟΥΚΛΙ σ’ εκείνη τη φωτο?!!

Παρακαλώ, ήταν μια ευγενική χορηγία του γουγλη :smiley:
Όσον αφορά το Ralph Fiennes, δεν είναι του γούστου μου. Ίσως αυτή να είναι μια από τις λίγες ‘φυσιολογικές’ φωτογραφίες του που έχω δει.

Δες εδώ για το Breaking Bad
http://www.imdb.com/title/tt0903747/ ή στο θρεντ που υπάρχει εδώ στο φόρουμ.

Τι ομορφο λινκ.
Στηριζουμε τα: 3, 8, 14, 15, 21, 30, 37 και 39. :slight_smile:
Μπραβο Ντομινο.

:D:D

Σήμερα για πρώτη φορά το πρόσεξα και μπήκα να δω τι παίζει! Το στόρυ πολύ ενδιαφέρον μου φάνηκε.

Όχι ρε,όλοι έτσι είναι εκτός αν είναι ιδέα μου:-s

Χαχαχαχαχ :):slight_smile:

Έτσι το πα…το ξέρω ότι είναι όλοι έτσι…
Εννοούσα ότι μαρέσουν οι απλοί, όχι κάτι το ιδιαίτερο…μοντέλα κλπ. αυτοί είναι μόνο για να τους χαζεύεις και πάλι όμως δε μαρέσουν :p…Ειδικά, οι σωματαράδες, οι γυμνασμένοι με εντυπωσιακά μάτια κλπ [-X άμα ο άλλος δεν έχει ‘πιασίματα’ τι να τον κάνεις; :wink:



:slight_smile:

original idea by Bleedin? νομίζω.

Από την λίστα:[B] Alex Pettyfer[/B]

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]