Στράτευση και στρατός

έχω και αυτόγραφο από το θεό :bow2:

μετα την εκπαιδευση στον ΕΣ θα γινει σαν τον τυπα στο βιντεο.(ειναι λιγο οφ τοπικ αλλα εχει πολυ γελιο.)οποιος δεν το εχει δει ας το δει!!!

:lol::lol:

the palestine chainsaw massacre!!!:stuck_out_tongue:

damnation, μια απλή απορία. εσύ είσαι αυτός που χε πάει για μπάσκετ, τον έπιασε κόψιμο κ μέχρι να φτάσει σπίτι είχε χεστεί πάνω του ή σε μπερδεύω με κάποιον άλλον?

χαχααχ ημαρτον.:lol: Αλλος αλλος.

:lol::lol::lol:

Η ιστορια αποτελειται απο φανταστικα προσωπα.Καθε ομοιοτητα με αληθινα προσωπα ειναι τυχαια.:stuck_out_tongue: Χωρις πλακα τωρα μου το ειχε πει ενα παλικαρι αυτο αλλα δεν μπορουσα να το πω ποιος ηταν για να μην πεσει ποινη αλλα επειδη αξιζε η ιστορια το ειπα για μενα.8)

πω μαλακα αηδια…ελεος…

πάντως αξίζει να γίνει ένα σαμπθρεντ “στρατός και χέσιμο”. Οι καλύτερες χεσοϊστορίες από τότε είναι!
Ναι λοιπόν, ο στρατός σε μαθαίνει πως να χέζεις σε οποιεσδήποτε συνθήκες!!!:p:p:p

στο στρατο μαθαινεις και στασεις χεσιματος???:lol:

καλά, γελάς εσυ, αλλά άμα σε πιάσει όταν είσαι μόνος σε κάνα κατσικόβουνο να δω τι θα κάνεις!

Συμβουλή προς τους νέους:
Οι τσέπες στο μπούτι δεν είναι για άλλο λόγο, αλλά για να έχεις πάντα εύκαιρα τα 2 πολυτιμότερα αγαθά: Τσιγάρα και κωλόχαρτο.

Bιβλίο πρέπει να γραφτεί ρε, “Στρατός και χέσιμο”. Πωπω αηδίαααα:p

Και μωρομάντηλα!!! Οπωσδήποτε όμως!

και ένα φακό γιατί όταν πας το βράδυ σκοπιά δεν θέλεις να πατήσεις το “έργο” του προηγούμενου. ρε τισκατοσυζήτηση ανοίξαμε… :stuck_out_tongue:

ναι οντως σκατα συζητηση κανουμε…

τι μου θυμησες τώρε ρε συνονόματε!

Είχα έναν σιχαμερό τύπο που είχε φέρει ένα νέο τεύχος πεντχάους στη μονάδα και το’χε πάρει στη σκοπιά. Όταν πήγα να τον αλλάξω είδα τη σκοπιά γεμάτη μύγες!!! :? :?
Πρέπει να είχε τραβήξει τουλάχιστον πέντε μαλακίες εκει μέσα το άτομο!!!

ελα ρε μαλακες…σκατα κ σπερμα μεσημεριατικα…:lol::lol::lol:

επίτηδες το κάνω γιατί δεν ευχήθηκες για τη γιορτή μου! Αλήτη! :stuck_out_tongue:

καλα το παλληκαρι αν ειχε αυτον τον ρυθμο σε ολη την θητεια του θα τον ειχε κανει λαστιχο!!!8O

αχαχα τι έπη είναι αυτά. ο στρατός σου δίνει υλικό να λες ιστορίες γιά χρόνια!
χρόνια μας πολλά :smiley: