Στράτευση και στρατός

http://www.youtube.com/watch?v=Yb5rKv8MTeA

Κλαίω

Εν τω μεταξύ έχει βάλει και για άβαταρ το τρολφέις, το χρυσό μου… άχου το!

Ε, Ρομάντικ, μπορείς πάντα να δοκιμάσεις αυτό εδώ: http://www.youtube.com/watch?v=WjXi4L6dQGk&feature=player_detailpage#t=574s

Αν και εσύ προσωπικά αρκεί να πας στο ιστορικό σου στο φόρουμ, να κάνεις κόπη πέηστ καμιά, say, πενηνταριά ποστ σε μια σελίδα, να την εκτυπώσεις και να την πας στη στρατολογία. Το έχεις σιγουράκι το Ι5 ψυχολογικό βρε. Ε κι όταν ξεμπερδέψεις με το καλό μπορείς να επιστρέψεις με ποστ-ποταμό με επιτιτλίδα “η Οδύσσεια ενός τίμιου, αθεράπευτα ρομαντικού/νεορομαντικού Γιωτά”.

καλά ρε μαλάκες, ο τρομπάντικ δεν είχε υπηρετήσει ναυτικό;

ναυτικο και αναβολη
δεν περιγραφω αλλο

Δε μας λες και το ονομα σου να εχουμε το νου μας μην πεσουμε στα χερια σου (χτυπα ξυλο)?O:)

[I]Απο κόσμο κυριλέ και πολ[I]ύ[/I] μεταλάδες και [B]σύντροφοι αριστεροί[/B].[/I]

:lol3::lol3::lol3::lol3:

Μη γελάτε ρε. Πλέον έχει κατασταλλάξει στην αγάπη (η μόνη ιδεολογία που του κάνει). Οπότε κατά μία έννοια και οι αριστεροί, σύντροφοί του είναι (αφού σύντροφοί του, λογικά, πρέπει να είναι όλοι).
Έτσι δεν είναι Ρομαντικούλη μου;

Τι ναυτικο ρε. Για στρατο μιλανε εδω. Αν θελετε να μιλησετε για ναυτικο ανοιξτε αλλο τοπικ.

Μα το θέμα ονομάζεται “Στράτευση και στρατός” όχι “Στρατός ξηράς” :roll: :stuck_out_tongue:

χαχααχα αυτο ειδα και εγω :slight_smile:

[SPOILER][/SPOILER]

Επισήμως από σήμερα :smiley:

̈́"Βλέπω άφησες μούσι Δημητράκη…"

Καλός πολίτης Μάνο…

καλος πολιτης ρε!!!

Να στε καλά ρε

Καλος πολιτης μαγκα μου

καλος πολιτης ωρε, και καλη επιστροφη σε mode : real life

παρουσιαζεται κανεις τριπολη 13 Νοεμβρη;:slight_smile:

rocking_monster αν εννοείς ΠΑ παρουσιαζόμαστε Δευτέρα 12. ΣΞ παίρνει ακόμα η Τρίπολη; :-k

Κανένας άλλος Δ’ ΕΣΣΟ Μοδίστρα (αεροπόρος);

Πεζικο πεζικο…και για να με καλεσαν να παω, οντως η Τριπολη μαζευει ακομα:lol: