Ολυμπιακός

ΕΙΧΑ ΠΕΣΕΙ ΚΑΤΩ ΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΑ ΟΥΡΛΙΑΖΟΝΤΑΣ “ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ”. ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ???

Μπράβο ρε Θρύλε μου!!!
Μας τρέλανες!

Πωωω μαγεια ρε γαμω το κεφαλι μου. Χοροπηδαγα σαν καθυστερημενο απο την αγωνια στο τελος. Τι παιχνιδι ηταν αυτο…
Παρα πολλα μπραβο στα παιδια που εδωσαν μαχη πραγματικα. Αντε και του χρονου :smiley:

Καποιοι λεγανε " ο ολυμπιακος δεν το παιρνει με καμμια κυβερνηση¨

Τελικα το πηρε με ΚΑΜΜΙΑ κυβερνηση :slight_smile:

Έχω να δακρύσω για τον μπασκετικό Ολυμπιακό 18 χρόνια από τον τελικό με τη Μπανταλόνα. :cry:

Ναι ρε ΘΡΥΛΕ…

fixed

[SIZE=“7”][B]Έχω να δακρύσω για τον μπασκετικό Ολυμπιακό 18 χρόνια από τον τελικό με τη Μπανταλόνα.

[COLOR=“Red”]Ναι ρε ΘΡΥΛΕ…[/COLOR] [/B][/SIZE]

[SIZE=“7”][COLOR=“Red”]ΑΔΦΗΑΣΚΒΦΗΒΔΣΗΒΦΣΗΒΔΗΦΒΩΣΗΥΒΦΩΞ
ΣΗΥΒΓΦΞΑΣΒΦΞΣΗΒΦ[/COLOR][/SIZE]

Τους λυπήθηκα πραγματικά τους Ρώσους ε.

Κατά τα άλλα --> [I]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=FUB1u61a0wg#t=184s[/I]

:D:D:D:D:D:D Πολλά Μπράβο !!!

Ακόμα προσπαθώ να συνέλθω ρε! Το κεφάλι μου κοντεύει να εκραγεί από αυτό που είδα. Στα πρόθυρα κλάματος και γέλιου. Ακούω στο κεφάλι μου τον Ιωάννου και τον κόσμο και τις κραυγές που θα εβγαζαν τα παλικάρια.

[SIZE=“5”]ΨΥΧΑΡΕΣ ΟΛΟΙ. ΜΠΡΑΒΟ! ΜΠΡΑΒΟ! [B]ΜΠΡΑΒΟ![/B][/SIZE]

Η μεγαλύτερη μπασκετική ιστορία που έχω ζήσει ποτέ μου.

Δεν εχω ξανανιωσει ποτε τοση χαρα με τη ΘΡΥΛΑΡΑ.
[SIZE=“5”][B][COLOR=“Red”]ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΣ ΜΩΡΗ ΟΜΑΔΑ,ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΗΣΑΜΕ![/COLOR][/B][/SIZE]

ΕΤΣΙ ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ, ΠΑΜΕ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ, ΝΑΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ, ΝΑΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ, ΝΑΙ, ΝΑΙ, ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Μα τι θεούλης
:p:p

Η μεγαλυτερη μπασκετικη ιστορια που εζησε ποτε οποιοσδηποτε Ελληνας.Οσο και αν σεβομαι τα 6 των πρασινων, μπορουμε πλεον να πουμε οτι αυτο τα ισοφαριζει ολα και ισως; να ξεπερναει…δεν υπαρχουν λογια

Συγκινητικός.

αχαχαχ ευτυχως εβλεπα το ματς απο λινκ και ειχε περιγραφη στα αγγλικα,δεν υπαρχει αυτος ο Ιωαννου.

αχαχαχαχαχαχαχ ειναι γλυκυτατος!!!

Δεν έχω να πω τίποτα παραπάνω. Ψέματα. Θα βγάλω την κακία μου.

Ο Μπουρούσης ούτε απόψε το βράδυ θα μπορεί να κοιμηθεί! :smiley: :smiley:

Προφανώς δεν τα σέβεσαι πολύ.Δεν θέλω να σας την σπάσω(δε νομίζω πως γίνεται κιόλας σήμερα).Αλλά δεν μπορείς να σβήσεις μια τόσο πετυχημένη 15-αετία με έναν τελικό.

Δεν υπάρχει αυτό που έγινε σήμερα!!!
Δεν είναι μόνο η ανατροπή που είναι το κερασάκι στην τούρτα αλλά αυτή η ομάδα που δεν την πίστεψε κανένας ξεκίνησε ως το απόλυτο αουτσάϊντερ, κέρδισε μεγάλες ευρωπαϊκές ομάδες με πολύ μεγαλύτερο προϋπολογισμό κ πήρε ευρωπαϊκό!!!
Αυτό δεν έχει ξαναγίνει!!!

http://pepper.redplanet.gr/2012/05/κάλπικο-ευρωπαϊκό/

:lol: