Ολυμπιακός

για πειτε για την κιτρινη του μεγιερι επειδη δεν το βλεπω

κανονικο πεναλτυ εκανε ο μεγκιερι…επισης πεναλτυ μου φανηκε η φαση προηγουμενως στο μιραλλας αλλα δεν το ειδα καλα

ήταν κίτρινη, του έκαναν σουτ από μακριά, του έσκασε μπροστά του η μπάλα και του έφυγε, και πήρε ο παίκτης του Αστέρα την μπάλα στην επαναφορά και τον ανέτρεψε, χαλαρά το χειρότερο φετινό ματς μέχρι στιγμής, ΑΙΣΧΟΣ

αν ειναι κιτρινη ή κοκκινη ρωταω

ε κιτρινη ρε, τι κοκκινη

όσο πέναλτι ήταν του μιραλλάς, άλλο τόσο ήταν και αυτό.

ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ, ΔΩΣΤΕ ΤΟ ΣΤΟΝ ΒΑΖΕΛΟ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ

χαχα χαλαρωσε ρε…θα κερδιζει συνεχεια ο οσφπ πως την ειδαμε την δουλεια δηλαδη

αυτοι εδω ειναι ψοφιοι σημερα

Εγώ ξέρω πως οι τελικές είναι 7-12. Μπάλα Πούλα!

…άθλια εμφάνιση μετά από δυο καλές, δικαιολογήται
…ο Μέγερι είναι καλύτερος του Κοστάνζτο, αλλά όχι αυτό που χρειαζόμαστε
…ο Μαρκάνο να πάρει τον πούλο τάχιστα
ο Τοροσίδης, αν και ήταν καλός στα επιθετικά, άθλιος στα αμυντικά του καθήκοντα, έπρεπε να πάρει δυο κόκκινες
…και ο Μέλμπερκ τραυματίας…τι άλλο πια
…τους Ζαραντούκα, Χαβιτουλίνι, τι τους έχουμε;
…μήπως εκτός από τέρμα, να ζητήσουμε απ’τον Ατρόμητο Τάτο, Μήτρογλου, από Γενάρη;
:):!:

Ο Ζαραδούκας δεν ήθελε Παναιτωλικό, θα τον χαλούσε που θα ήταν αναντικατάστατος. Α ναι ξέχασα, στον Ολυμπιακό θα έχει ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ.

…ο Βαλβέρδε δεν είναι άδικος σαν προπονητής, δίνει ευκαιρίες σε όσους προσπαθούν…πιστεύω ότι έστω και αργά, θα τις πάρει τις ευκαιρίες και ο Ζαραδούκας
…πάντως ο Παναιτωλικός θα τον είχε στην εντεκάδα, και μπορεί να τον είχε στις αποστολές και ο Σάντος
:):!:

A, Στεφ, οπότε είσαι ο δεύτερος γαύρος πλην του Χαλισέκου που γουστάρει Βαλβέρδε ε; Coooool. =Ρ

η εξοδος μεγγερι στο δευτερο γκολ, μου θυμισε την εξοδο του νικοπολιδη στο 3ο γκολ που φαγαμε απο τι ροσενμπορτγκ το 2005…

Ο Βαλβερδε ενω ειναι καλος κοουτς, κανει τρελες μαλακιες και εχει τρελα κολληματα…θυμαμαι οτι πριν ερθει, ο Μαρινακης μιλαγε με Juante Ramos…και ειχαμε σχεδον κλεισει…αλλα βλεπεις ο κοσμος ηθελε Βαλβερδε…τεσπα

Σε αλλα νεα, ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ ΠΗΡΑΜΕ…κριαρια

Ειναι ιδιο με το γκολ που εφαγε ο Τζορβας με την Κοπεγχαγη εδω μεσα περυσι…

Ο Αστέρας είναι παράρτημά μας όπως μας ενημερώνουν οι παρασκηνιολόγοι του φόρουμ, οπότε απλώς του δώσαμε το ματς για να ανέβει λίγο στη βαθμολογία.

ετσι.! οι δυο μεγάλες αυτές ομάδες ποτέ δεν έχουν κάνει τίποτα…
οι παρασκηνιολόγοι φταίνε…:stuck_out_tongue:

Δεν τίθεται θέμα Βαλβέρδε από κανέναν, και ας κάνει λάθη…