Ολυμπιακός

Καλά έτσι και δώσετε πούλο στο Λίνεν είστε για πολλές κλωτσιές ε!

οπως ειπε και ο κρις π,αναλογως το συστημα που θα παιζουμε.

απο οτι καταλαβαινω αυτο με τον βοηθο πριν υπήρχε το προβλημα γιατι ηθελαν καποιον του ολυμπιακου για βοηθο ενω τωρα ο μαρινανης το βαζει μπροστα σαν προβλημα μονο και μονο για να φερει αλλον προπονητη…:?

Όχι τον Καστίγιο ρε παιδιά! Ακόμη κι αν έρθει θα είναι χειρότερος παίχτης κι από εμένα μετά από μεθύσι. Όσο τον χαρήκαμε, τον χαρήκαμε. Πλέον δε μπορεί να παίξει βασικός ούτε σε ομάδα με 10 παίκτες ρόστερ. Γιατί να τον χρυσοπληρώσουμε;

εγω πιστευω πως μπορει να βοηθησει.αρκει να μην του φουσκωσει τα μυαλα κανεις απο την ομαδα και να τον βαλουν να δουλεψει.ελπιζω να μην εχει τρελες απαιτησεις οικονομικα και αγωνιστικα και να ξερει σε τι κατασταση βρισκεται και τι πρεπει να κανει για να την αντιστρεψει.

Ολυμπιακό και Καστίγιο τα τελευταία 5 χρόνια δεν έβλεπες ε;

νομιζα οτι καταλαβαινες τι θελω να πω.ο καστιγιο ξερω οτι δεν υπαρχει σαν ποδοσφαιριστης απο τη στιγμη που εφυγε απο εμας και στον ολυμπαικο δεν υπαρχει οργανωση και πειθαρχεια στην ομαδα.
αλλα με τον λινεν δε νομιζω να τον παιρνει τον νερι να τα κανει αυτα,γιατι με μια μαλακια,τον εχει διωξει.δε νομιζω οτι θα χασουμε πολλα αν του δωσουμε μια ευκαιρια.και προς θεου,οχι με πανω απο 300.000 ευρω το χρονο.

Πάω στοίχημα ότι τις επόμενες μέρες θα δημιουργηθεί ένα θεματάκι “τον Λίνεν τον θέλει ο Κόκκαλης, τον Βαλβέρδε ο Μαρινάκης” με τον Λίνεν τελικά να ανακοινώνεται επίσημα και τις εφημερίδες να έχουν τίτλους την άλλη μέρα του στυλ: “Περνάει ακόμα ο λόγος του Κόκκαλη”, “είναι ακόμα το αφεντικό ο πρόεδρος” και τέτοια.

Ενας δημοσιογραφος ειπε στον Σκαι χτες (Ο Μαγουλας νομιζω)
οτι και να θελει να ερθει ο Βαλβερδε δεν μπορει.
Τωρα τι εννοουσε…

Τα πρωτοσελιδα ειναι για την παραλια.Οταν δουμε πραξεις θα κρινουμε.
Συμφωνω πανω κατω με Chrisp.Θελουμε 5-6 παιχτες.

  1. To πέταξε το γκολάκι η Παραγουάη

  2. Εγώ περιμένω να δω πως θα δουλέψει το νέο σχήμα με Κόκκαλη και Μαρινάκη. Η υποψία μου (που δε τη στηρίζω πουθενά αλλά δε μου την καταρρίπτει και το ότι οι “νέοι” μεταγραφικοί στόχοι είναι οι προηγούμενοι “φτηνοί” μας) είναι πως φέτος η ομάδα θα είναι με τα λεφτά του Κόκκαλη (και άντε +10 εκ. το πολύ από Μαρινάκη), ώστε να μειώσει ο Σώκρατες τα χρέη του. Λίνεν μένει, οι μικροί από τις ακαδημίες και φτηνοί ελεύθεροι παίχτες έρχονται και απλά τα @@ του Κόκκαλη δε θα τα πρήζει ο τύπος και όλοι θα ξέρουν πως του χρόνου θα πέσουν λεφτά στην ομάδα. Φυσικά σε 2-3 μέρες που θα ξέρουμε, μπορεί να έχω διαψευστεί άρδην, αλλά εγώ δε μπορώ να πάω σε παραλία σα τον xxxloko, οπότε το ποστάρω :stuck_out_tongue:

  3. @ queens rules: Ε ναι, εννοείται. Όχι πάνω από 300,000?. Μην πεινάσει και το παιδί. Τι λες μωρέ; Στο τζάμπα κι αν θέλει! Όσα παίρνει και ο Γιάννης Παπαδόπουλος και μόκο! Τόσοι προπονητές τον πέταξαν στον πάγκο γιατί δεν ήθελε να δουλέψει (από τον Έρισκον μέχρι και β-κατηγορίας Ουκρανίας), ο Λίνεν θα τον κάνει καλά; Προπονητής είναι, όχι νευροψυχολόγος με ειδίκευση στις λοβοτομές.

Πιθανότητα να έχει σοβαρευτεί στα μυαλά του: 50% (πολύ είπα)
Πιθανότητα να δουλέψει στις προπονήσεις το 200% που χρειάζεται ώστε να παίξει μπάλα επιπέδου Ch.L. σε ένα χρόνο από τώρα: 20% (το αφεντικό τρελάθηκε! κανονικά δίνω 5%!)
Πιθανότητα να μη δημιουργεί πρόβλημα στην ομάδα όσο δεν παίζει: 50%
Πιθανότητα να μη θέλει πολλά λεφτά η Σαχτάρ και να λέει ο Καστίγιο για πρώτη φορά στην καριέρα του την αλήθεια: 5%

Πιθανότητα να γίνουν όλα τα παραπάνω στα οποία ελπίζεις: 0,50,20,5*0,05 = 2.5% = απόδοση στο στοίχημα 40!

Πραγματικά, περισσότερες ελπίδες έχει ο Φετφατζίδης για βασικό δεξί χαφ τη σεζόν 2011-2012, παρά ο νεκρός ποδοσφαιρικά Καστίγιο. Καλύτερα να τα επενδύσουμε στον Φετφατζίδη τα λεφτά.

για τον βαλβερδε ολοι λενε και γραφουν οτι εχει σοβαρο προβλημα και οτι το σέβονται και δεν το γραφουν…
οποτε…

Ναι οτι είναι άχρηστος.Ξυπνάτε! :stuck_out_tongue:
Για karvou τώρα.Βρε γρουσούζαρε!Κατακάηκα.Και ζηλεύεις που ότι έχω πει ως τώρα βγαίνει + ζηλεύεις που κάνω καλύτερες βουτιές και έχω και τη σπορτ σειρά απο κουβαδάκια.
Α και ετοιμάσου να μπορέσεις μπανάκια Ιούλιο.Βουτίες και tv στην παραλία.Έχει Ολυμπιακάρα φιφας ουεφας μουντομπασκετλαρ Σουηντεανν :lol:

2μιση τοις χιλίοις και απόδοση στο στοίχημα 400 :stuck_out_tongue:

Μεγάλη μαλακία κατά τη γνώμη μου το όλο θέμα με τον Λίνεν.

Είμαι βέβαιος ότι οφείλεται στο ότι πολύς κόσμος έχει ήδη πέσει σαν κοράκια πάνω στον Μαρινάκη μπας και βγάλει καμιά μίζα.

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧ!

κληρωθηκαμε με την αλβανικη Μπεσα στο ουεφα. 1ο ματς στην Αλβανια στις 15 ιουλιου και στις 22 ο επαναληπτικος. προβλεπω φανατιλα στην Αλβανια ως συνηθως…

Με αλβανική ομάδα πέσαμε…

Σήμερα φάνηκε η ισχύς του Θρύλου. Αναγκάσαμε την ΟΥΕΦΑ να μας κλείσει τα φιλικά προετοιμασίας του καλοκαιριού 8)

Ευτυχώς που παίζουμε κεκλεισμένων.