Αποκρουστικες ιστοριες

πριν καμιά δεκαριά χρόνια είχα πάει στην Αυστρία με τους γονείς μου και ενο καθόμασταν σε μια καφετέρια βλέπω μια ΓΚΟΜΕΝΑΡΑ…που έτρωγε τις μύξες #-o

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ ! ! !

8O

??? Πως την πάλεψες ???

Eγω ήθελα να πάρω μία μπριζόλα στην αυστρία έβλεπα και τους διπλανούς με κατι χοιρινές 10 μετρα και αντι για μπριζολα μου ήρθε μία σούπα με ένα ωμό κεφτεδάκι ή κατι άλλο :lol: που το έφαγα γιατί με είχε κόψει η λόρδα και μία πιατέλα με ωμό κιμα και ωμά νεφρά τα οποία δεν έφαγα … καί ο λογαριασμός 80 ευρά.

Μια φίλη της κοπέλας μου άργησε να γεννηθεί και επειδή είχε αναπτυχθεί πλήρως στην κοιλιά της μάνας της αυτά που έτρωγε τα έχεζε μέσα στην μήτρα και πολλά από αυτά τα έτρωγε κιόλας…τελικά όταν γεννήθηκε (με καισαρική) ήταν όλη καφε…:dizzy:

σοβαρα γινεται αυτο??

πριν 3 χρόνια και καθως γυρίζαμε απο ενα πάρτη με εναν φιλο είχαμε γνωρίσει κατι γκόμενες κα αφου γίναμε κουρουμπελο πηγαίναμε σπίτι του φιλου μου να “αραξουμε”
εγω κάθομαι πίσω με την μια απο αυτες και απαφτονομασταν
και ξεκινάει επικός διάλογος…

μου λεει “θα τα βγάλω…” (οχι πείτε μου τι θα καταλαβαίνατε???)
-ναι βγαλτα…
-δεν πειράζει τον φιλο σου?
-ποιος τον χεζει τον μαλακα
-οκ
εγω(χαμόγελο μεχρι τα αυτιά) και…

ξεκινάει να ξερνοβολάει ολο το αμαξι και εμένα μαζι…
εγω να φωνάζω και να βρίζω η φιλη και ο δικος μου ο αναίσθητος να γελάνε…
το πως ξανα μπήκαμε στο αμαξι για να παμε σπιτι δεν θελω καν να το θυμάμαι!!!

Ναι…τουλάχιστον έτσι λέει…δεν νομίζω να έχει λόγο να πει ψεματα:-k

Σοβαρέψου ρε , δεν γίνεται αυτό. Σκέψου λογικά, το έμβρυο τρώει; Μήπως παραγγέλνει και σουβλάκια; Βέβαια, η ιστορία παρότι μούφα είναι ότι πρέπει για το θρεντ. Το αηδιόμετρο χτύπησε κόκκινο. Μπλιαχ!

Δεν ξέρω ρε συ…δεν είμαι γιατρός…πάντως ήταν στην κοιλια της μανας της 11 μήνες…
ρε λες να μας έχει φλομωσει στο ψέμα :p:-k

μπορούμε να το διαδώσουμε παντου και να το κάνουμε καινούργιο ουρμπαν λετζεντ) :stuck_out_tongue:

edit: γυναίκες…αυτές τα ξέρουν όλα…http://www.parents.gr/forum/archive/index.php/t-46846.html

ρε dmembra αγελάδα ειναι ο φιλος σου??

μεγαλος μουφας πρέπει να ειναι…

εντιτ τωρα ειδα το εντιτ… :stuck_out_tongue:

άρα είναι αληθεια…ω θεε!

Τι να σου πω, πολύ περίεργο. Θεωρητικά, εφόσον το έμβρυο τρέφεται ουσιαστικά από τα αγγεία του ομφάλιου λώρου και όχι από πραγματική στέρεη τροφή, δεν περνάει τίποτα από το έντερό του, άρα δεν μπορεί να χέσει. Ή τουλάχιστον έτσι το σκέφτομαι εγώ με τις ποταπές μου γνώσεις. Πολύ μούφα μου μοιάζει. Αν δεν μου το πει γυναικολόγος φέης του φέης δεν το πιστεύω με την καμία!:lol::lol::lol:

Και ξανα-μπλιαχ!!!

το έγραφε σε ένα κομεντ στο λινκ που ποσταρ:

Μικωνιο λεγεται αυτο που βγαζει το μωρο και ειναι οι πρωτες αφοδευσεις ειναι μαυρο και στην ουσια ειναι χωνεμενο αμνιακο υγρο που καταπινει μεσα στην κοιλια.

Now it makes sense. Άρα δεν είναι σκατά αλλά κάτι τελείως διαφορετικό. Το αηδιόμετρο έπεσε.8)

Τώρα θα ξανανέβει…8)

Κατά τις πρώτες δύο με τρεις μέρες της ζωής των νεογνών, τα κόπρανα τους έχουν σκούρο πράσινο χρώμα, είναι κολλώδη και μυρίζουν πολύ έντονα. Τα κόπρανα αυτά ονομάζονται μηκώνιο και αποτελούνται από εκκρίσεις των εντέρων και κύτταρα, από ουσίες που έχουν καταπιεί κατά και πριν την γέννα, από βλέννες και από χολή.

Really cool shit dude!

Πάντως νομιζω τα δικά μου μετά από καμιά φασολάδα ή φακές είναι πολύ χειρότερα. Τι να μας πει τώρα η βλέννη…Χαχα!

χαχαχα:lol:

p.s νομίζω ότι βγήκαμε αρκετά εκτός τόπικ:p

Οντόπικ:
Όταν ήμουνα φαντάρος στη Χίο και δούλευα στο οδοντιατρείο της μονάδας, είχε σκάσει ένας ΕΠΟΠ που χρειαζόταν απονεύρωση. Μαζί του είχε ένα μισοάδειο μπουκάλι από Gatorade ή κάτι παρόμοιο με ένα αηδιαστικό πορτοκαλοκίτρινο χρώμα. Τον βάζω κάτω να του διακορεύσω το δόντι και διαπιστώνω ότι ο τύπος είχε πολύ έντονο αντανακλαστικό και πνιγόταν με το παραμικρό που του έβαζα στο στόμα. Ε, σε κάποια φάση δεν άντεξε, γύρισε και ξέρασε στο πτυελοδοχείο την αηδία που έπινε πριν…ΦΑΚ!

Χαχαχαχαχαχαχαχα!! χαχαχαχαχααχ!! ΑΗΔΙΟΜΕΤΡΟ ! !!

Χαχαχαχαχ τι λέτε ρε έχετε σαλέψει!!! Σοβαρά ούτε εγώ νομίζω ότι είναι εφικτό αυτό

ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΕΝ ΕΠΕΣΕ.

Από τα ελεεινότερα πράγματα που έχω ακούσει στη ζωή μου,ανακατεύομαι

τρωει ωμα τα συστατικα της ομελετας,μετα τα ξερναει οικοιωθελως στο τηγανι,τα ψηνει και τα τρωει…καλη διασκεδαση