Αποκρουστικες ιστοριες

Μιλαμε για πολλα χρονια πισω πρεπει 6 χρονων το πολυ να ημουν, ειχαμε ενα παιδι στη γειτωνια το οποιο ηταν μαυρο -χωρισ υπερβολες- απο τη βρωμα. Καθε φορα που εκανε μπανιο αλλαζε χρωμα, πρεπει να τα ηταν μια φορα το 2μηνο. Τεσπα το αηδιαστικο δεν ηταν η απιστευτη βρωμα του (μιλαμε εζεχνε) αλλα το τι του εκαναν τα ξαδελφια μου. Μαζευομασταν ολοι και του πετουσαμε γαριδακια, lotto συγκεκριμενα, στα βρωμονερα που βγαινουν απο τα σπιτια στα αυλακια των πεζοδρομιων (δεν ξερω πωσ ακριβωσ λεγονται) κ εκεινος για να τα φαει τα επιανε με τη γλωσσα κ ωωω ναι τα ετρωγε. Μιλαμε για πολλα πακετα lotto ειχαν καταναλωθει με αυτον τον τροπο. :?:?:?

Φίλε μου όμως αυτός ο τύπος τώρα πιθανότατα έχει τόσα πολλά αντισώματα που άμα του βάλεις 1 κιλό βακτήρια της χολέρας απευθείας στο έντερο, θα εξαϋλωθούν σε χρόνο ντετέ! Χαχα! Πολύ βρώμα όντως. Το αηδιόμετρο έφτασε ψηλά.

σίγουρα αυτός ο τύπος δεν ήταν ο τσουκαλάς σε μικρή ηλικία?
αν δείτε σε κάποια βίντεο είναι πιο άσπρος και σε άλλα είναι πιο μαύρος :stuck_out_tongue:

ΤΖΑΚΑΣ ΓΑΜΩ!!! ειναι απειρα αυτα π χουν κανει.και βαριεμαι να βαζω :stuck_out_tongue:

παρτε ενα ακομα απο jackass http://www.youtube.com/watch?v=GA8sdmllDVY

Κάποτε ένας φίλος μου μου είπε να μπω στο lemonparty.org
έκανα καιρό να ξαναφαω :stuck_out_tongue:

Φοβερη μεθοδος για να χασεις κιλα :stuck_out_tongue:

[SIZE=3]μπορει αυτος ο ιδιος να ειναι το μικροβιο της χολερας η τουλαχιστον καποιο μικροβιο εχει δημιουργηθει, πολλαπλασιαστει και μεταδωθει απο αυτον!!! :stuck_out_tongue:[/SIZE]

χαρα μου να σας αηδιαζω!! :p:p8)

και

[SIZE=3]δυσκολα να ειναι ο τσουκαλας γιατι αυτος ακομα και τωρα το διατηρει το χρωμματακι του!! :p:wink:[/SIZE]

bump

όταν μπουσούλαγα είχα λιώσει μια τεράστια κατσαρίδα με τα χέρια μου (δεν το θυμάμαι εγώ…ο αδελφός μου το είπε :stuck_out_tongue: )

εδιτ: ένα που θυμήθηκα τώρα…είχα πάει στο εξοχικό ενός φίλου μου και ενώ περπάταγα στην αυλή (ξυπόλητος) ακούω ένα σπλατς και είδα ότι είχα πατήσει ένα σαλιγκάρι…μετά έπλενα 10 ώρες το πόδι μου και είχε κολλήσει ένα κίτρινο αν θυμάμαι καλά υγρό που δεν έβγαινε με τίποτα -_-

τρου στορι

Με το παραπανω, θυμηθηκα ποστ παπαρδελα ‘πως να μαγειρεψετε μια μυξα’

Όταν είχα κάνει θητεία στο ναυτικό, στην εκπαίδευση που κάναμε στον Πόρο σε έναν άλλο θάλαμο μου είχαν πει κάτι παιδιά ήταν ένας τύπος ο οποίος ήταν μονίμως μέσα στη βρώμα. Ο τύπος ήταν ζήτημα αν είχε κάνει 2 μπάνια σε ένα μήνα και αυτά μετά από πολλούς τσακωμούς με τα υπόλοιπα παιδιά του θαλάμου και τον βαθμοφόρο που ήταν εκεί μέσα, γιατί είχε φτάσει στο σημείο να ζέχνει όλος ο χώρος.

Το τραγικό της υπόθεσης ήταν ότι από την πολλή μπίχλα και απλυσιά, ο τύπος είχε βγάλει στο δέρμα του σπυράκια με πύον, τα οποία όταν το βράδυ κοιμόταν και τριβόταν το σώμα στα σεντόνια έσπαγαν και έτρεχε πύον στο κρεβάτι. Μιλάμε απίστευτη αηδία, κανείς δεν πλησίαζε το σημείο που βρισκόταν. Όταν μάλιστα κατανεμήθηκαν οι αγγαρίες, αυτός εννοείται ότι τοποθετήθηκε στα σκουπίδια και όταν το φορτηγό φόρτωνε, ο τύπος καθόταν πάνω στις σακούλες των σκουπιδιών και είχε ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά!! Μάλλον η βρώμα τον έκανε ευτυχισμένο…

Πωωω σοβαρά ε; Αηδία σκέτη…:dizzy: Ειδικά, στο σημείο που περιγράφεις τα σπυράκια με το πύον και ότι αυτά έσπαγαν, όταν τριβόταν στα σεντόνια…εμετός!

Θυμήθηκα τη δική μου ιστορία - όχι αηδιαστική…για μένα τραυματική! Θυμήθηκα τα δικά μου σπυράκια της ανεμοβλογιάς, που είχα κολλήσει - από που δεν ξέρω, ακόμα το ψάχνω :frowning: ! Πραγματική αηδία ένιωθα, εκείνη την περίοδο, για το πρόσωπό μου …και τα σκασμένα είχαν υγρό και έτσουζαν - αυτό δεν το θυμάμαι κ καλά - όταν έσπαγαν (το βαζα και γω το κουλό μου βέβαια :roll:). Πωωω σιχαμάρα…ο πιο μαρτυρικός μήνας της ζωής μου…φτουυυυ! Αλλά το γελοίο ήταν μετά…όταν ξεράθηκαν και έγινα πουά…δε θέλω να το σκέφτομαι απαπαπα 8O Σα να μη μου φταναν όλα τα άλλα…ήρθε και αυτό για να συμπληρώσει το ‘‘τοπίο’’ της φρίκης! :stuck_out_tongue:
Ίσως, λίγο άσχετο, αλλά το θυμήθηκα μετά απ’αυτήν την περιγραφή! Ίουυυυ…

παπαπααα ιουυυυυυ…

παραλια καλοκαιρι,παιζαμε κοκορομαχιες με κατι γκομενες μπας και νιωσουμε κανα κωλο πανω μας και η μια ετσι οπως γελαει της φευγει ενα μυξονι που ακουμπησε πρωτα τη θαλασσα και μετα αφησε τη μυτη της.

χαχαχαχα! θεικο το τελευταιο!

χθες βραδυ…3 ατομα σε ενα μικροσκοπικο ατος,κλαναμε με κλειστα παραθυρα.τετοια βρωμια δεν εχει ξαναυπαρξει…σταματησαμε δεξια και βγηκαμε εξω

ρε σεις…Αποκρουστικές ιστορίες λέει…δεν λέει αηδιαστικές.!!

ρε καταρά
ρε προειδοποιήστε λίγο
:papas:

metalMilitia ΜΗΝ μπεις εδω http://www.1man1jar.org/

ασε δεν ξαναπατάω σε λινκς απο δω μέσα :stuck_out_tongue:

υπάρχουν και χειρότερα

τσέκαρε 1 man 1 screwdriver