Κορυφαιοι καλλιτεχνες που δεν σας αρεσουν

ακου τι λεει

Υπερτιμημένοι όσο καμία άλλη μπάντα. δεν αντέχονται !!!

Στην πρώιμη μορφή των Pink Floyd αναφέρεσαι?

Καλά σε χωνουνε οι Μνιούζ!!!

Τεραστιοι οι Megadeth, Respect οι Megadeth, αλλα δεν τους παω ρε παιδακι μου! Δεν μπορω την μουσικη τους.

Οποιος πει οτι ειμαι Metallicaboy ειναι ΧΛΕΧΛΕΣ! :p:p

Την μαύρη αλήθεια θα τηνε πω. Με τους Μιουζ ούτε εγώ κατάλαβα ποτέ το ντόρο που γίνηκε. Ακόμα από εκείνο το “Origins of Symmetry” με φαίνονταν βαρετοί και οι μετέπειτα δουλειές τους δεν έκαναν και πολλά πράγματα για να μου αλλάξουν τη γνώμη.

:-k

ωραίος. :stuck_out_tongue:

Πέρνα κι από δω τώρα.
http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=14002

Επειδη εισαι παπαρολογος… :stuck_out_tongue:

Αν μου αρεσαν οι Μεγκαντεθ θα ειχα κανει αυτο το ποστ;

ποιος σατηρος που του αρεσουν οι Megadeth θα ελεγε κατι τετοιο;

Βλακα! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Τσιμπα κ κομεντακι… :stuck_out_tongue:

πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται να σ’αρεσει το endgame και οχι το rust in peace. δηλαδη ακους το poison was the cure και λες “οκ δεν μου λεει κατι” ?

βεβαια το endgame δεν το χω ακουσει αλλα δεν εχει σημασια.

Είναι παρόμοια λογική με το να γουστάρεις 7th son και Somewhere In Time και να θεωρείς όλα τα τελευταία μέηντεν πατάτες :razz:

Ανοιξε το σποιλερ στο προηγουμενο ποστ μου κ διαβασε αυτα που γραφω… :wink:

Δεν μπορω με τιποτα τους rage against the machine…Μου την βαρανε…!

θα σας προτεινα φιλοι μου να ξοδεψετε 2μιση ωρες απο τη ζωη σας για να δειτε το score dvd το οποιο εγινε το 2005 για τα 20 χρονια theater… οταν τελειωσει αφου κανετε αλλες 2μιση ωρες να σηκωσετε το σαγονι σας απο το πατωμα, ελατε να μου πειτε τι ειναι μουσικη και τι οχι!!! :stuck_out_tongue:

Πεστα χρυσοστομε!! Οκ και εγω δυσκολευομαι να περιγραψω αυτο που κανουν οι Theater αλλα σιγουρα ειναι θετικο. Και ναι, αφου εχουν το ταλεντο και την ικανοτητα, μαγκια τους να το δειχνουν. Δηλαδη τι βαριεστε? Γιατι αν μου πειτε οτι ακομα και στα μεγαλα τους κομματια παιζουν το ιδιο πραγμα, ε τοτε προφανως δεν εχετε ακουσει προσεκτικα.

ελα ρε δεν ειπα οτι ειναι πατατες. απλα ειπα οτι και απο τα 3 μαζι 8 με 10 κομματια ακουγονται.

Θα το πω και ας φάω κράξιμο…Δεν μπορώ τον Rob Halford ή Metal God κατά πολλούς (όχι για εμένα πάντως). Πιστεύω ότι ο τύπος μόνο τσιρίδα είχε και τίποτα παραπάνω. Δηλαδή, ούτε κατά διάνοια μπορώ να τον συγκρίνω με Dickinson, Patton και άλλους πραγματικά κορυφαίους τραγουδιστές.

:lol3::lol3::lol3::lol3::lol3:

Tempt not the blade :lightsabre:

Αποψη σου φιλε, την σεβομαι…

…αυτη ειναι η δικη μου ομως!

Δεκτή και η δική σου…

Ανταποδίδω μέσω avatar

Φιλικά πάντα…:stuck_out_tongue:

Μeshuggah

Ποτέ δεν καταλαβα τι διαολο έχουν που τρελανει τους πάντες. Βαραν, έχουν 10χορδες κιθάρες και εγω δεν ξερω τι άλλο αλλα… σπανια θα κατσω να ακουσω πάνω απο 3 κομματια στην σειρα απο αυτους.