Αρειανάρα ρε!

Πολλες φορές αυτά είναι και προβοκάτσια…:!:

Eπίσης πολλές φορές αυτά είναι ανθρώπινη μαλάκυνση:!:

δεν παιζει!!

Ρε συ στεφ μη μας τρελαινεις …ακου προβοκατσια.

αυτο ειναι παντα

ακομα μια φορα εδειξαν το επιπεδο τους κανοντας επιθεση σε παιδια γονεις και γυναικες…
παντα φοροντας κρανη και νομιζουν οτι ειναι μαγκες…
την ωρα που ο μαραντονα προσκυναει το λαο του αρη απο την αργεντινη…

#-o:lol::lol:

“Ηρθα καποτε να παιξω στην Ελλαδα και υποτιθεται οτι γνωριζα την τρελα των Ελληνων με το ποδοσφαιρο. Τετοιο πραγμα, ομως, δεν εχω ξαναδει…”

Ταδε εφη Diego Maradona σε γραπτο του μηνυμα στο FoxSports την ωρα του αγωνα του ΑΡΗ με τη Boca.

Αλλα, τι σας λεω τωρα;;; Εδω εχετε να ψαξετε ποιοι θα πανε να την πεσουν στα προ-μινι μας.

:slight_smile:

και το πε αυτο για τον ανυπαρκτο λαο σας?εδω εχετε να ψαξετε κοσμο να γεμισετε τη φωλια…

Πραγματικά άμα το πιστεύεις αυτό σε λυπάμαι.

Βασικα το ανεφερε Αργεντινος παιχτης της ομαδας σε συνεντευξη του.

Οτι του ειπαν αργοτερα δικοι του που ειδαν το παιχνιδι απο κει ή κατι τετοιο, οτι διαβαστηκε το συγκεκριμενο απο την αργεντινικη τηλεοραση.

Όσο πιστεύω οτι ο Ροναλντίνιο είναι …Super 3 (που είχε δηλώσει σε εκείνο το γελοίο βίντεο) άλλο τόσο πιστεύω και αυτό.

Γουατεβα.

Ουτε που με νοιαζει στην τελικη τι ειπε.

Ο,τι εγινε, εκεινο το βραδυ εχει γραφτει στην ιστορια, οποτε τα υπολοιπα μαλλον ειναι περιττα. 8)

Κοτόπουλα με κράνη όμως?

Γκρέμισες τον κόσμο μου. Δηλαδή ούτε τα lays του αρέσουν? ):

φοραμε κρανη,γιατι εισαστε ρουφιανοι…

Ξεχασες το μπαοκ ρε.

Για λυπηση και μονο.

Απαίσια διασκευή γνωστού- όμορφου συνθήματος. Μη το λερώνεις.
Και μη βάζεις και τον ευατό σου μέσα σε αυτούς με τα κράνη εκτός αν είσαι τόσο τζειτυπή.

δεν βαζω τον εαυτο μου μεσα σε αυτους…απλα το θεωρησα “καταλληλο” για απαντηση,μιας και δεν ειστε και οι πιο καθαροι οπαδοι,μεταξυ μας κ ολα,…και δεν βαζω τον εαυτο μου μεσα σε αυτους…ειμαι υγιης οπαδος…

Βασικά καθαροί ή όχι, τουλάχιστον η μεγαλύτερη μάζα μας, παραμένουν οπαδοί. Άντε ψάξου με τους δικούς σας εγκληματίες.

Αλήθεια, βγήκε κάποια ανακοίνωση από σύνδεσμο του μπαοκ για να μιλήσει για ρουφιάνους ή κάτι? ή έστω να καταδικάσει τα γεγονότα διάολε (!)

Οχι δεν βγηκε…και ρωτα την μεγαλυτερη μαζα μας αν θεωρει σωστο αυτο που εγινε…κανεις δεν επικρινει αυτα τα γεγονοτα,μονο καλο δεν εκαναν,σε κανεναν,και ηταν για αγνωστους ακομα λογους…και δεν προσπαθησα καν να σου πω οτι ειμαστε κανονικοι οπαδοι…το 50% του λαου μας ειναι καφροι…που παντα θα προκαλουν προβληματα απτο πουθενα…και παντα θα την πληρωνει ανυποψιαστος κοσμος και η ιδια μας η ομαδα…