Κουτί Παραπόνων

Μην ξανανοιχθεί το κουτί της Πανδώρας, αλλά βλακειούλες. Τύγχανε ΚΑΙ να σας γνωρίζει η “κλίκα” αλλά ΚΑΙ να συμπέσει χρονικά στην “χαλαρή” περίοδο του φόρουμ. Μη μου μπουρδουκλώνεσαι και μπουρδουκλώνομαι κι εγώ.

ΠιΕσ. Ειλικρινά δε σκοπεύω να πέσει ανάπτυξη σε δαύτο το σχόλιο-παρένθεση χέι!

:yawn:

σωστό σε βρίσκω. τσιρζ

Χμφ. Το πήρες όπως περίμενα και δεν ήθελα. Διέγραφσέ τα και τα δύο και τσιλ άουτς.

Πς. 3 πλέον.

παραπανω-σχολιο.>οταν οι μοδς δεν συγκραντιουτε και αρχιζουν τις ειρωνειες τοτε πως περιμενουν οι γιουζερς να συγκρατηθουν/?!1επισης καπιοι εδω μεσα εχουν το ελευθερο να βριζουν… αυτατο μπι κοντινιουου

Οι mods είναι και άνθρωποι,δεν είναι παράλογο να ειρωνευτούν (άλλο η ειρωνία,άλλο η προσβολή κάποιου γιούζερ) αν και αυτές οι στιγμές είναι σπάνιες.Αν αρχίσω να βρίζω εγώ πρέπει να ακολουθήσουν το παράδειγμα όλα τα μέλη επείδη είμαι mod?άτοπο.
Οι κακοί επίσης mods τα καταφέρνουν στην ορθογραφία και στο σχηματισμό λέξεων.Φασίστες γαρ.
Κανείς δεν έχει το ελεύθερο να βρίσει άλλον user.Τέτοια posts διαγράφονται και γίνονται οι απαραίτητες κινήσεις-συστάσεις.
Αν ο καθένας μας ως user προσπαθήσει να βελτιώσει τη συμπεριφορά του,ακολουθεί τους κανόνες του forum και σέβεται τους υπόλοιπους,τότε και οι mods έχουνε λιγότερη δουλειά και περισσότερη όρεξη και χρόνο να γράψουν στο forum.

με εχετε γαμησει με την ορθογραφια,δεν ειπα οτι οι μοδς ειναι κακοι απλα εδω μεσα ειναι και καλα το παραδειγμα!!κοιτα αμα ειναι να απαντας με ειρωνικο υφος μην απαντας καθολου!!επισης δεν ειπα τιποτα για φασιστικες μαλακιες,αλλη φορα διαβαζε προσεκτικοτερα τα ποστ!!1

Μίλα καλύτερα ρε αλήτη

Πριν ενα ποστ δεν εκανες παραπονα για τα μπινελικια ή κανω λαθος? :-k

αυτη η λεξη αμα παρατηρησεις εχει ως δεκτη εμενα και δεν προσβαλλει κανεναν.αλλο αυτο και αλλο να λες τον αλλον μαλακα επειδη γουσταρεις!!

Ίσως γιατί μερικοί χρήστες μπορεί να έχουν και μια άλλη σχέση, πέρα απο τη διαδυκτιακή :wink:

εχεις ενα ποιντ εδω αλλα οταν εγω εβρισα φιλικα τον αδερφο μου(που εχουμε σχεση περ ααπο τη διαδυκτιακη μου σβηστηκε το ποστ!!και οταν λεω για βρισιες ξερω εγω τι λεω και για ποιον το λεω!!τεσπα δεν ειναι το καταληλο τοπικ για εκτενη συζητηση επι του θεματος!!

Δεν είχα παρακολουθήσει το γεγονός, αλλά αν έγινε έτσι, ντάξει, παίρνεις ένα δίκιο…

και μετά ο ίδιος ο αδερφός σου, σου είπε ότι δεν έχεις κανένα δικαίωμα να του μιλάς έτσι και να τον κάνεις ρεζίλι. Thats why, κατάλαβε το πολύ απλό πραγματάκι. Τα ban τα τρως γιατί βαριόμαστε να ασχολούμαστε με την πάρτη σου. Επειδή το επόμενο θα είναι και μόνιμο, σου προτείνω να έχεις όσο το δυνατόν πιο διακριτική παρουσία εδώ μέσα.

Κοινώς δε θέλω να ακούσω άλλα παράπονα από εσένα ή για σένα…

Ρε παδια, δεν ειναι τραγικα λιγες οι κριτικες των μουσικων DVD??? Kατα μεσο ορο δεν ειναι ουτε 2 τον μηνα! Ελεος. Δηλαδη εγω μονο περνω κατα μεσο οσο 4 DVD τον μηνα. Ε, ολους τους συντακτες του ροκιν να τους βαλουμε μαζι, δεν βλεπουν πανω απο 2 DVDs τον μηνα???

Ρε παιδια τι εγινε??? Μου σβηστηκαν ~300 posts!:-k

Επειδή ίσως ρωτήσουν κι άλλοι, σου σβήστηκαν γιατί κάναμε ένα μαζικό σβήσιμο κλειδωμένων θεμάτων καθώς και κάποιων που είχαν μόνο 1-2 post. Κάτι τέτοιο ήταν αναγκαίο για να “ανασάνει” λίγο το forum. 8)

Το υπεθεσα απλα ηθελα να το σιγουρεψω…:wink:

ελπιζω να μην σβηστηκξε το τοπικ με το πετσακι

Ψάααξε, ψάααξε, δε θα το βρεις.

απονη ζωη μας πεαξες στου δρομου την ακρη…χα το βρηκα