Κουτί Παραπόνων

εχω κολλισει στο Ninja Gaiden ουαααααααα

παραπονα που αφορουν την .λειτουργια του φορουμ

Ρε καμμένοι, τι φταίει το “θάνατος” τόπικ! Ωραίο ήταν, σοβαρά.

συμφωνω με τον απο πανω+το τοπικ ψωφα ρε
γενικα ειναι ιδεα μου η το φορουμ κανει στροφη στην ποιοτητα???

Θα κάνω και εγώ αν ξανασυμφωνήσεις μαζί μου.

συμφωνω.εχεις δκιο

εσυ απο πιο παλια ποστ ησουν κυριλε τωρα μου τα χαλας

λοιπον δεν ειναι ακριβως παραπονω αλλα μια σκεψη
ειδα τι εγινε με τον καργια…λοιπον εγω για να ειμαι ειλικρινης δεν ξερω αμα κανετε οτι λεει ο καργιας( αλλα εφοσον λετε πως δεν ισχυουν δεν εχω λογω να μην σας πιστεψω.παρολα αυτα ο καργιας ηταν ενα απο τα ατομα με αποψη και κακα τα ψεμματα ηξερε απο μουσικη ΠΟΛΛΑ πραγματα,το οτι εβριζε προσβαλλει τον ευατο.μην ξεχναμε οποιος βριζει σε συζητηση απλα δεν εχει επειχηρηματα να στηριξει τον λογο του ομως με το να διαγραφεται τα ποστ του μαλλον αξια και χαρα του δινεται(το ξερω οτι τωρα βλεπεις το φορουμ χαχα),.που θελω να καταληξω…διαφωνω με το μπαν(εν μερη) γιατι ο καργιας ειχε λογω υπαρξης στο φορουμ(εννοω οτι ηξερε απο μουσικη,ηταν και καποτε μεσα στα πραγματα).ΚΑΘΑΡΟς ΟΥΡΑΝΟΣ ΑΣΤΡΑΠΕΣ ΔΕΝ ΦΟΒΑΤΑΙ σωστα???

αυτα τα ολιγα απο μενα και γενικα keep rocking και μην εξαρταστε απο εναν υπολογιστη…η ζωη ειναι εξω οχι εδω(για να μην παρεξηγηθω εννοω οτι εδω ειναι μεσο να μιλησεις για την μουσικη και να γνωρισεις ατομα με κοινα ενδιαφεροντα…αλλα η ΠΡΑΓΜΑΤΓΙΚ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩ)

υ.γ λερις ο καργιας ασχολειται με μουσικη μερικα χρονια περισσοτερο απο μενα και σενα οποτε ενας στοιχειωδης σεβασμος δεν ειναι κακος(και ας μην τον εχει κερδισει τον σεβασμο σου)…

α. το ποστ σου έγινε έδιτ γιατί το να αναπαράγουμε ανακρίβειες κ ύβρεις είναι λάθος

β. οι κανόνες του φόρουμ λένε πως δεν βρίζουμε. ΚΑΙ ΙΣΧΥΟΥΝ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ. στην αρχή μπορεί να την χαρίσουμε σε κάποιον, αλλά αν ο χρήστης συνεχίζει, το μπαν έρχεται. οι κανόνες είναι κανόνες. δεν ισχύουν πολύ για αυτούς που “δεν ξέρουν πολύ για μουσική” και λίγο για αυτούς που ξέρουν πολύ.

γ. βρισίδι σε ποστ - > το ποστ έφυγε. παλιό, γνωστό ρητό του ρόκιν φόρουμ.

ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω που κανεις εντιτ τα ποστ αναπαραγωγη ανακριβειων α γεια σου μονος σου τα λες ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΕΣ τι εχεις να φοβηθεις απο ανακριβειες μην πει κανενας χρηστης του φορουμ λες να χε δικιο ο καργιας(πυ για μενα δεν ει χε)???και ξερεις τι μου τη σπαει οτι ωρες ωρες πιστευω οτι το γουσταρετε τον τζερτζελο .μην ξεχνας ποσες φορες αφησανε τον λονσομ να κανει διπλο ακαουντ και δεν τον μπαναρατε παρολο που ξερατε οτι ενα τετοιο ατομο μονο χαμο προκαλει…πιστευω οτι ο καργιας θα κανει και αλλο ακαουντ συντομα και θα του δωσετε μια ακομη ευκαιρια και θα γινει παλι χαμος… υπαρχουν κανονες και οταν δεν τους τηρητε εσεις οι μοντς δεν τους τηρουν και οι χρηστες

ελπιζ ω να μην δουμε νεο ακαουν του καργια(εννοω να μην το αφησετε)και επισης ελπιζω αμα απαντησεις να μην πεις τιποτα που θελει απαντηση επειδη βαριεμαι:lol: :lol:

α. όλη η φάση είναι απίστευτα κουραστική

β. όπως έχει πει κ ο Αρκάς “οι ευκαιρίες είναι σαν τις αμυγδαλές. ΣΠΑΝΙΑ ΕΧΕΙΣ ΤΡΙΤΗ”

γ.οι ανακρίβειες δεν πρέπει να αναπαράγονται γιατί δημιουργούνται εντυπώσεις. πες πες πες, κάτι μένει.

δ. αυτός ο “τζέρτζελος” είναι ΗΛΙΘΙΟΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΟΥΣΙΚΟΣ κ δεν τον γουστάρουμε καθόλου.

ειδωμεν…

Το θεμα ειναι οτι και να μπει με διαφορετικο ΙΡ και ακαουντ με ονομα “theodwra-death” εχει τοσο χαρακτηριστικο γραψιμο που θα φανει απο τα πρωτα 2-3 ποστς. :stuck_out_tongue:
Tεσπα, εγω την αποψη μου την ειπα στο αλλο θρεντ.

Κριμα, μονος μου θα μιλαω για τους Hanoi Rocks που (μαλλον) θα δω την Παρασκευη…! :lol:

Έφαγε μπαν ο Κάργιας? Τα καλύτερα σμυβαίνουν όταν λείπει κάποιος.[-X

+1 :frowning:

Πουλαωωωωω ποστς! Εδω τα καλα ποστς κοσμεεεεεε!

Εγω το ειχα προβλεψει.
Ρωτηστε και τον monte…

Η Θεοδώρα ακούει μόνο Sieges Even.

:smiley:

Λυπηρά πράγματα… :-k

Ξηλωμα του χρηστη και μοντερεητορ Καρβου!
Οι μοντερεητορς μοντεκριστο,ρουντολφ,Κοζη και Κουρου παρολο που ειναι Πασχα κανουν το καθηκον τους νυχθημερον για την ομαλη λειτουργεια του φορουμ ενω ο Καρβου κανει τις διακοπουλες του!!!

ΣΤΑΥΡΩΣΟΝ ΑΥΤΟΝ!!!

Αφου θα αναστηθεί μετά,δεν εχει νοημα…:lol: