Εξεταστική

Ξεκινάω Τρίτη και προβλέπεται δυσοίωνο το μέλλον.

Βαστάτε γερά αδέρφια!

Μη μασατε ρε.

Παντως η εξεταστικη για το φοιτητη ειναι ενα ξεχωριστο κεφαλαιο ζωης απο μονο του.

Κωλοεξεταστικη.

Πίκρα…:expressionless:

Δε κλάμα θρεντ :lol:

καλη επιτυχια σε ολους οσους δινουν εξετασεις:)

3 βδομαδες μαχης!Οντιν δωσε μου την δυναμη!

το “δε κλάμα θρεντ” το έχω ανοίξει έγω ποταπέ τυπίσκε. Τη μια μιλάς για γάμο και μετά μου κλέβεις και τις ατάκες. Χου ρε! :lightsabre:

:stuck_out_tongue:

Καλή σας επιτυχία παιδιά.:slight_smile:

Ρε μαλάκες, εμείς δίνουμε μέχρι τις 9 Μάρτη. Δηλαδή λίγο έλεος.
Μαλακισμένο Χημικό.

Σεισμολογία για νιοστή φορά αύριο. Άντε να δούμε μπας και φύγει από τη μέση καμιά ώρα.

Μόλις χτες πήρα τα βιβλία. Καιρός ήτανε, το θέμα είναι ποιος έχει όρεξη για διάβασμα, κι ας αρχίζουμε σε δυο βδομάδες.

αν και μολις πρωτο εξαμηνο (δλδ μερικους μηνες μακρια απο τις πανελληνιες) δεν μπορω να στρωθω με τιποτα ρε γαμωτο. καθε τρεις και λιγο κανω μπρεηκ. :frowning:

και εμεις ρε πουστη το σκ του καραναβαλιου τελειωνουμε…

σαββατο 28 τελειωνουμε…

αντε μετα γλεντι την κυριακη… μετα αθηνα μια βδομαδουλα και μετα τζερμανι και AC/DC!!!

αλλα πως περναει αυτος ο μηνας…?

κουραγιο ρε παιδια:)
εγω τι να πω που πρεπει να διαβαζω μεχρι τον γαμ… τον μαιο???:wink:

εμείς ακόμα να τα πάρουμε και ξεκινάμε επίσης σε 2 εβδομάδες.

Εμεις δεν ξερουμε ποτε κ αν ξεκιναμε…:lol:

Aν ξέρει κανείς τρόπο να αποκτάς κουράγιο να κάτσεις να διαβάσεις συγκεντρωμένα, ας τον πει πάραυτα. Ή έστω τρόπο να καταφέρεις να ανοίξεις το βιβλίο, κάνει και αυτό

εγω ανοιγω ας το πουμε με ορεξη τα βιβλια γιατι σκεφτομαι οτι ειναι ο μοναδικος τροπος για να ζησω φοιτητικη ζωη8) αν ημουν στη θεση σας σαφως δεν θα τα ανοιγα τα βιβλια για να μην τελειωσει ποτε η φοιτητικη ζωη:p
παρτε το χαλαρα βρε παιδια…
δεν χαθηκε κ ο κοσμος αν κανετε κ μια λευκη εξεταστικη:)

Αν ανοίξω τα βιβλία θα τελειώσει πιο γρήγορα η φοιτητική μου ζωή!

εεε τοτε λιωσε στο forum:)
γενικα οι μαθητες πρεπει να διαβαζουν που τους ελεγχει το σχολειο κ το φροντηστηριο:wink:
το πανεπιστημιο ειναι πιο χαλαρο:Dετσι θελω να πιστευω:p