Εξεταστική

Πες τα Αloe!!!..και αν (χτύπα ξύλο) αναβληθεί το 1ο μάθημα λόγω χιονιού- όχι για τπτ άλλο έχουν λυσάξει όλοι μ αυτό το πολικό ψύχος- θα ναι περισσότερο από 1 μήνα…έλεοοοοοοοοοοοςςςςςςςςςς#-o
Αν και δεν το νομίζω…

ε? που? που ζω ρε παιδιά? Πάλι χιόνια? :smiley:

Ετσι λένε…κ όχι στα Καλάβρυτα αλλά στην Αθήνα!!!

Ασε δραμα. Πρεπει να τελειωσεις ποιο συντομα και δεν κανει πλεον εκπομπες και ο Ασκητης… :tomato:

Δες ρε γκαντεμια!Εκει χιονιζει και σε μας εχει ζέστα!!
Καταραμενη ζέστα σε λεω να ουμ!

Παει η εξεταστικη.Εχει αλλα δυο μαθηματα αλλα οσο και να διαβασω δε περνιουνται.

Αχαχα, απαράδεκτος. [-X

ronie, κι εδώ ζέστα έχει σήμερα.
Μόνο στην Ελλάδα παραλύουν όλα με 2 νιφάδες χιόνι, λίγο αλατάκι δε μπορούν να ρίξουν

Ηρθε η εξεταστικη και μας γαμησε η μαλακια για μενα ειναι οτι διαβαζω αλλα δεν βλεπω να περναω μαθημα

παιδια ακουσε κανεις σας αν παιζει να χασουμε μαθημα τη δευτερα λογο του οτι εχουν εκλογες στην κυπρο???
σκατα…αν ισχυει κατι τετοιο ουτε που ξερω ποτε θα τελειωσουμε τελικα,

Ένα τετραήμερο έχουμε κανονίσει κι εμείς, μη μας το χαλάσουν! [-X

Tέλειωσα την Πέμπτη…
Σύμφωνα με τις προβλέψεις μου πέρασα 3/6, αλλά βαθμολογία μόνο για δύο μαθήματα ανακοινώθηκε, πέρασα το ένα με εξαράκι, στο άλλο τα 3 (όνομα και πράμα) και καλό Σεπτέμβριο…:stuck_out_tongue:

Μεγάλη η χάρη του μήνα Σεπτεμβρίου.
6+7=13 μαθήματα θα δώσω τότε. :slight_smile:
Η σεξεταστική ξεκινάει από βδομάδα.

Αλλα 3 μαθηματα που να παρει[-X
κι εγω που νομιζα οτι μετα απ’το σχολειο θα ηταν ολα πιο ησυχα#-o

τελείωσα εγώ την προηγούμενη εβδομάδα με τα 2 τελευταία μαθήματα του πτυχίου , στο ένα στο 4 με 5 είμαι στο άλλο έγραψα καλύτερα…μακάρι να τελειώσω τώρα…:papas: :papas:

εμας ακυρωθηκε το αυριανο πρωτο μαθημα της εξεταστικης

εμας ακομα να βγαλουν ανακοινωση γαμωτο…
δυο μαθηματα μου εχουν μεινει(και τα 2 μαθηματικα:twisted: :blow: :blow: )…και δε λενε α τελειωσουν…

Απόλυτη επιτυχία ε, 2 στα 5 :stuck_out_tongue:

Πριν δυο βδομάδες κοιμάται ο χριστόδουλος. Τα μαθήματα που έδινα τότε πάνε για αύριο (18/5). Αύριο λόγω χιονιά αναβάλλονται τα μαθήματα. Αυτή η εξεταστική δε θα τελειώσει ποτέ :expressionless:

Κι εμάς!!!:vibrate:

:lol: :lol: :lol: :lol: ανθρωπάκι που κοροιδεύει
τεσπα…κουράγιο ρε συ!που θα πάει!θα τελειώσει…:slight_smile:

closed το ΤΕΙ Αθήνας και αύριο…

Κατάφερα και πήρα ένα ηρωικό 3 στον προγραμματισμό 2…
κι εις κατώτερα… #-o

άντε βγάλτε καμιά βαθμολογία ρε που ούτε τα μισά δεν έχουν βγει!!!

βασικα πλακα πλακα γ@μηθηκε εντελως αυτη η εξεταστικη…μια ο θανατος του χριστοδουλα μια τα χιονα…(το δικο μας ετος το πετυχαν ολα)εχει ξεφυγει εντελως το πραγμα…