Εξεταστική

δεν θες να ποσταρο φώτο …:har: :har: :har:

αλλά τώρα που το σκέφτομαι που να ψάχνω τα βιβλία …#-o #-o #-o

Βιβλία έχουμε!!!
Σημειώσεις θέλουμε και δεν έχουμε!!!

επίσης δεν έχουμε ούτε και ύλη … #-o #-o #-o #-o

+1000000000000000000000000000000000000

σαν προγιαγιά μιλάω κι όσο θυμάμαι που σε κάτι μαθήματα μέχρι που έκλαιγα ρε παιδιά

αφήνω που χα κάνει σύστημα έπαιρνα τσιγάρα με την κούτα μην τυχόν και χάσω κανά λεπτό πηγαίνοντας στο περίπτερο

ωραία χρόνια

λιγο ασχετο αλλα δεν ηξερα που νατο ποσταρω…λοιπον ειμαι σε διλλημα να παω σε ιδιοτικο κολλεγιο. η σε δημοσιο…μιας και ειμαι απο τριτεκνη οικογενεια οπου και να περασω ερχομαι αθηνα…ξερει κανεις ποσα μορια εχει η ψυχολογια(σε οποιαδηποτε πολη) και σε ποιο σαιτ μπορω να βρω τα μορια τα περσινα…

Ψάξε αυτό το site:

www.xkentro.gr :wink:

Ένας την αναρχίας δεν νομίζω να πήγαινε σε ιδιωτικό κολλέγιο :wink:

Αυτό που μου λείπει εμένα κυρίως είναι η διάθεση!:-s

αυτή δεν την είχα και δεν την έχω ακόμα οπότε δεν σκάω για δαύτη

αν την βρω ποτέ την κυρία καλά θα 'ναι θα περάσουμε ωραία τα δυο μας :lol: :lol: :lol: :lol:

δεν ειπα ποτε οτι ειμαι αναρχικος ειπα οτι μου φαινεται γαματο να χουμε μια τετοια κοινωνια…δεν ειμαι αναρχικος και ουτε λειτουργω οπως αυτοι…εχω πολυ δρομο για να γινω σαν αυτους:wink: :wink: :wink:

>
>
> > Γιατί οι φοιτητές αποτυγχάνουν στις εξετάσεις:
> >
> > Όπως προκύπτει από τις αυστηρά τεκμηριωμένες απόψεις που διατυπώνονται δεν φταίνε οι φοιτητές για τις αποτυχίες τους,αλλά ο αριθμός των ημερών που έχει ο χρόνος!Ελπίζουμε φέτος να ξεφύγατε από την μαύρη τρύπα που κυνηγάει το φοιτητικό χωροχρόνο και να περάσετε κανένα (δηλαδή κάποιο) μάθημα!το Σεπτέμβριο…
> >
> > * Εν αρχή ήν ο χρόνος
> >
> > * Ο χρόνος έχει 365 ημέρες
> >
> > * Αν βγάλουμε τις 52 Κυριακές,μας μένουν 313 μέρες
> >
> > * Οι 60 μέρες του καλοκαιριού παραείναι ζεστές για να διαβάσουμε…άρα μένουν μόνο 253
> >
> > * Κοιμόμαστε 8 ώρες την ημέρα,συνεπώς ΄σ’ένα χρόνο αυτό σημαίνει 122 μέρες ύπνου
> >
> > * Μας υπολείπονται λοιπόν 131 μέρες
> >
> > * Αν χαζεύουμε μόνο για 1 ώρα την ημέρα,χάνουμε άλλες 15 μέρες κ’ έτσι μσς μένουν μόνο 116
> >
> > * Τρώμε 2 ώρες την ήμερα,δηλαδή 30 ημέρες
> >
> > * Χάνουμε 2 ώρες την ημέρα για μετακινήσεις,δηλαδή άλλες 30
> >
> > * Με αυτόν τον τρόπο μας μένουν 56 μέρες ελεύθερες
> >
> > * Άν αφαιρέσουμε όμως τις 50 ημέρες συνολικών διακοπών,θα μας μείνουν μονάχα 6 μέρες…
> >
> > * Κι αν αρρωστήσουμε τις μισές από αυτές,μένουν 3 ημέρες…
> >
> > * Κ αν βγούμε 2 μέρες,μένει μόνο ΜΙΑ!!!
> >
> > * Ε…αυτή είναι η μέρα των γενεθλίων σου!!
> >
> > Συνεπώς… ΚΑΛΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥ!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Top post…!!!

¶ντε να τελειώνουμε επιτέλους…
Τελειώνω στις 28 του μήνα και έχω ακόμη 3 μαθήματα.
Κοίτα να δεις… την επόμενη ακριβώς είναι το πάρτυ του fan club των Scorpions.
Ευτυχώς,για να ξεφαντώσουμε εκεί:yahoo:

εμεις λογο του οτι χασαμε μαθημα τη μερα της κηδειας του χριστοδουλου τελειωνουμε στις 8 μαρτιου…:thumbdown: :thumbdown:

Μάλλον 7 θα εννοείς,γιατί 8 είναι Σάββατο.
Την επόμενη είναι το ΜΜD… Ευκαιρία να ξεδώσεις εκεί 8) :wink:

καλα λεω 8!!!σαββατο…μαζι με ΜΜD…εκεινη τη μερα δινω αναλυση I…
δλδ τελειωνω με πικρα…:-s

Μου τη δίνει που πολλοί έχουν τελειώσει, κι εγώ τελειώνω σε ένα μήνα από τώρα.
Συγχρονιστείτε παλιοπανεπιστήμια! :frowning:

Εμείς τελειώσαμε πριν μία εβδομάδα:D Λυσάχτε:p :stuck_out_tongue:

Πεντάλεπτο διάλειμμα και συνεχίζω :expressionless: Μιλάμε σήμερα έχω κάψει φλάντζες ε. Αυτά παθαίνει όποιος 2 μέρες ξύνεται και θυμάται ότι “δε διάβασα αυτό, κι εκείνο, και το άλλο” μια μέρα πριν δώσει.

Εγερτήριο στις 5:30 για να πιάσουμε καλό έδρανο και να το ζωγραφίσουμε. Χεμ χεμ :roll:

¶ιντε, τελευταίο μάθημα γαμώ!!!

καλα εσεις αργησατε πολυ να ανοιξετε ομως…νοεμβρη δλδ…:-s :-s