Εξεταστική

εμείς γράφαμε τις προάλλες και είχαμε μια άσκηση την οποια το 75 τοις εκατο την κάναμε λαός και πάει μια κοπέλα να παραδώσει το γραπτό της στον καθηγητή του λέει οτι έχει κάνει λάθος και της απαντάει να γράψει στην κόλλα της να το διορθώσει αυτός και να πάει να του το ξαναπεί όταν διορθώνει τα γραπτά…σε όλους τους υπόλοιπους που κάναμε το ίδιο λάθος γιατι δεν μας το είπε?:stuck_out_tongue:

Εκτος αν την βγαλατε τοσο καθαρη που θα σας διορθωσει τα γραπτα χωρις καν να τα διαβασει…

χαχαχα…μακάρι…και μετά μας γκρίνιαζε αφού σας βάζω εύκολα θέματα γιατί πάλι ήρθαν 400 φοιτητές να δώσουν :stuck_out_tongue:

τον ιουνιο θα ορκιστω

τελεία.

Ο άλλος έκανε αντιγραφή ή μόνο εσύ έκανες απ’ τον άλλον; :Ρ

και να επιτέλους τελείωσαμε έπειτα απο 1 μήνα:D

Ηλεκτρολογα η κυρια?

όχι. είχε διαβάσει. κάνω σωστή επιλογή θέσης στην αίθουσα :wink:

για πες! μας ενδιαφέρουν οι πολυτεχνίτισσες 8)

χαχαχα…ναι ηλεκτρολογα :stuck_out_tongue:

σημερα ήρθε στην αναλυτική μου το πρώτο μου δεκάρι. Συγκινηση :’)

φυτό.

Πάμε γερά για την πρώτη αναβαθμολόγηση

Πως πέρασε πάλι το εαρινό εξάμηνο δεν το πήρα πρέφα.
Δεν ανέβηκα ούτε μια φορά σχολή, και σήμερα ξεκινάμε εξεταστική.
Για να δούμε τι θα δούμε

Δεν προκειται να γραψω αλλη googling σουπα εργασια.Παρακαλω οποιος συναδελφος οικονομικαριος εχει εκπονησει generic ασκηση για [U]οποιονδηποτε[/U] ελληνικο επιχειρηματικο κλαδο ή εχει κανει case study για [U]οποιαδηποτε[/U] ελληνικη επιχειρηση να στειλει πιεμ - θα σωσει μια ζωη, κερναω μπυρες, δε τρολλαρω, ktxhbye

Προβλέπεται χοντρό γαμήσι αυτή την εξεταστική. Απ’ τη μία το ότι την κάνανε 23 μέρες σε μας είναι κακό γιατί θα μας βγουν τα μάτια για να προλάβουμε αλλά απ’ την άλλη δε θα χουμε το συνεχές άγχος του ενάμιση μήνα που χαμε παλιότερα.
Πρέπει να φύγουν όλα του εξαμήνου να φύγουν και τα τέσσερα χρωστούμενα το σεπτέμβρη να μπούμε 4ο έτος χωρίς προκλινικά μαθήματα γιατί σκέφτομαι να διαβάζω μικρόβια στις κλινικές και μου πέφτουν τα μαλλιά.

Η εξεταστική μου ξεκινά 1 Ιουλίου και τελειώνει 12 Ιουλίου. 12 μέρες 11 μαθήματα.

Τι σχολή;

κάθε χρόνο και αργότερα 19 Ιουλίου :bounce:
με μάθημα από επόμενο εξάμηνο που μεταφέρθηκε
καλό μου καλοκαιράκι :?

Ραδιολογία-ακτινολογία, τει αθήνας. Fucked up πρόγραμμα

Tι στο μπούτσο;