Έχει πέσει λίγο ξεραϊλα... ορ γουατ;;;;

Εννοούσα ότι ακούγεται το όνομα τους για live εδώ στην Ελλάδα .

Συμφωνώ απόλυτα για τον καλύτερο διάλογο εδώ μέσα .

Συμφωνώ επίσης με τον @chinaski ότι μια τέτοια γκομενα μπορεί να σε στείλει στο τρελάδικο. Το ποσοστό τέτοιων γυναικών στην Ελλάδα παίζει να είναι πιο μεγάλο από ότι στην Αμερική.

( είχα παντρευτεί μια που αποδείχτηκε περίπου τέτοιο ψωνιο , ευτυχώς χωρισαμε σχετικά γρήγορα ) .

@QuintomScenario
Εσύ δεν θα δεις obituary - kreator , τι να πω και εγώ που πολύ πιθανό μετά από 10 χρόνια να ξανάρθω Αμερική και δεν βολεύουν καθόλου οι ημερομηνίες για να δω Metallica.

@trunksan είσαι θεουλης ρε !

Ρε Κουίντομ, η λαμαρίνα η λαμαρίνα όλα τα σβήνει που λέει και ο ποιητής, μπορεί να μπλέξεις και να μην το πάρεις χαμπάρι το πως και το γιατί… γίνονται και αυτά ξέρεις

1 Like

Δεν ξερω τι σημαινουν αυτα… αλλα δεν υπαρχει καμια λαμαρινα!

Καλά μη μου λέτε για γυναίκες…
Ο αδελφός μου (30 ετών), ένα ανεύθυνο κουκουρούκου άτομο το οποίο το μόνο με το οποίο ασχολείτα είναι οι υπολογιστές (είναι προγραμματιστής κυριολεκτικά ιδιοφυία, αλλά το μυαλό του δεν πάει πέρα από αυτό, πολλές φορές αναρωτιέμαι με την συμπεριφορά του μήπως έχει και αυτισμό), μας ανακοίνωσε πρίν κανά 2μηνο ότι περιμένει παιδί με μια ορεσείβια και μάλιστα το κάναν βάσει σχεδίου,θα παντρευτούν και θα πάνε να μείνουν στο βουνό.

ΠΟΙΟΣ>>>>> Ο PSYCHO που το μόνο που τον νοιάζει είναι τα kills,οι κάρτες και το mana, που δεν μπορεί ούτε μια συναλλαγή να κάνει στην τράπεζα αν δεν τον πάρεις από το χέρι, θέλει να κάνει παιδί…
Αλλά να μου πεις τέτοιο προβατο που είναι, την τσοπάνα θα έπαιρνε, τί περίμενα.

Όταν μου το ανακοίνωσαν τον γράπωσα και πήγα να τον αρχίσω στα μπουνίδια επειδή δεν μπορούσα να βαρέσω την άλλη, η οποία ήταν και έγκυος. Τα ίδια και οι συνέταιροι του στην εταιρεία λογισμικού που έχουν.

Όλοι (γονείς, φίλοι, συνεργάτες) είχαμε περίπου 2-3 μέρες θυμό αλλά μετά αναγκαστήκαμε να το πάρουμε στο ψιλό.

Η μάνα μου δε, όταν τη ρώτησα γιατί το έχει πάρει τόσο ψύχραιμα μου απάντησε “Αν το πάρω στα σοβαρά θα πρέπει να πάω να φουντάρω από την ταράτσα”.

Καριόλες γυναίκες. Βρίσκουν το παιδί το αθώο, το συγκαταβαταικό και χώνουν τα νύχια τους.

3 Likes

Προφανώς η λαμαρίνα, εννοεί το δαγκώνω τη λαμαρίνα ή αλλιώς το μουνί σέρνει διαστημοπολοιο

1 Like

Δακρυσα, νεος αγαπημενος μου χρηστης με διαφορα.

Ναι την εκφραση την ξερω, αλλα δεν καταλαβα που κολλαει στην εντελως υποθετικη περιπτωση που περιεγραψα ε. Δηλαδη αν μη τι αλλο, απολυτα φυσιολογικο το βρισκω το υποθετικο κολλημα!

1 Like

trunksan σορρυ κιολας αλλα το ποστ σου ειναι ο ορισμος της ελληνικης μαλακιας

30 χρονων ειναι ο αδερφος σου οχι 15 για να του κανεις ελεγχο τι θα κανει

Αμα γουσταρει να κανει παιδι θα κανει, αμα γουσταρει να παει στα βουνα θα παει

εσενα τι σε κοφτει;

Πριν παω για υπνο, να απαντησω σε αυτην την ερωτηση χωρις να ξερω το παραμικρο για τον τρανκσαν ή την οικογενεια του, οτι μπορω να απαντησω, ετσι, για το διαλογο.

Τον κοφτει γιατι ειναι αδερφος του. Καποιες φορες πολλοι ανθρωποι ξερουν λιγο καλυτερα απο αλλους ανθρωπους για καταστασεις, και μπορουν να δωσουν συμβουλη. Εγω αν ηξερα και εβλεπα οφθαλμοφανεστατα οτι η αδερφη μου θα εκανε καποια μαλακια στην προσωπικη της ζωη, εννοειται θα εδινα την αποψη μου. Βεβαια η αδερφη μου ειναι ευτυχισμενη με αντρα και παιδι και δε χρειαζεται καμια συμβουλη απο μενα, αλλα δεν ηταν παντα ετσι. Και ευτυχως καποιες φορες με ακουσε. Οπως την ακουσα κι εγω. Νομιζω απο ενδιαφερον τα λεει ο τρανκσαν, κι οχι γιατι θελει να ελεγξει τη ζωη καποιου αλλου.

3 Likes

Ρε μπας και θες να στο γράψω στα Αμερικάνικα για να καταλάβεις τι λέω; Είπες πως δεν θα έμπλεκες γιατί θα σε ξενέρωνε και εγώ λέω πως υπάρχουν άτομα που θα την πατούσαν…δατς ολ

3 Likes

Α εσυ μιλας για τις διαφορες Καρι Μπρατσο, οκ, τωρα συνδεθηκα… ωχου ασε με κι εσυ τωρα εχω τα δικα μου :kissing_heart: Ειναι και πεντεμιση το πρωι ε

ΥΓ. Πολυ ευστοχος ο τιτλος του τοπικ παντως στο διαλογο για γυναικες.

3 Likes

Κοίτα… δεν ξέρεις την περίπτωση… Την είπα πολύ περιληπτικά και για να γελάσουμε, αλλά δεν είναι καθόλου αστεία τα πράγματα.

Με την γκόμενα είναι 2-3 χρόνια και δεν την ξέροουμε καν, δεν έχει ανοίξει το στόμα της να πει μια κουβέντα. Φαντάσου στην επίμαχη κουβέντα που τον γράπωσα δεν μπορούσε ο αδερφός μου να απαντήσει σε ερωτήσεις όπως:

1)Πως λένε τους γονείς της
2)Τι δουλειά κάνουν
3)Σε ποιά τράπεζα έχει λογαριασμό αυτή
4)Σε ποιό σχολείο πήγε

Και τα πάντα τα κάνουν εν κρυπτώ. Μέχρι και να πάνε να παντρευτούνε μόνοι τους ήθελαν.

Τόσο η οικογένεια μας όσο και οι συεργάτες του είμασε ΠΑΡΑ πολύ συγκαταβατικοί και φιλελεύθεροι και το πρόβλημα μας δεν είναι ούτε η παιδεία ούτε το βουνό. Το πρόβλημα μας είναι ότι, γνωρίζοντας τον αδελφό μου, η υπόθεση βρομάει από παντού, άστε που υπόψιαζόμαστε ότι τον ποτίζει ψυχοφάρμακα… κ έχουμε κ αποδείξεις διότι ο αδελφός του Πατέρα μου είναι γιατρός και μας επιβεβαίωσε ότι είχαν κουβέντα περί ψυχοφαρμκάκων και αυτή ήθελε να το στείλει σε ψυχίατρο κ ευτυχώς που το μυριστήκαν οι συνεργάτες του και του είπαν να τα πετάξει τα ψυχοφάρμακα.

Αλλά ο Psycho σου μιλάει τώρα κ μετά από 5 λεπτά έχει ήδη ξεχάσει το περιεχόμενο της κουβέντας…

1 Like

Ακριβώς έτσι είναι…

Εδώ μιλάμε για επικείμενη οικονομική και προσωπική καταστροφή
Edit: Του bro καταστροφή… Κ δεν γίνεται, όλοι οι άνθρωποι που είμαστε δίπλα του, να λέμε το ίδιο πράγμα… κάποιο λάκο έχει η φάβα.

2 Likes

οκ αν ειναι ετσι προφανως το παιρνω πισω
και προφανως αναφερομουν σε πιο λαιτ περιπτωσεις που ο αλλος ειναι φυσιολογικος ανθρωπος ξερω γω και επειδη λεει οτι θελει να παει να ζησει σε κανα χωριο τον αντιμετωπιζουν λες κι ειναι τρελος

1 Like

Τεσπά, όσο το σκέφτομαι τόσο ταράζομαι… σας μιλήσουμε για καμμιά συναυλία!

1 Like

βαλε σιδερο να ξεχαστεις !

4 Likes

για πες τωρα… Τι σε ενδιαφερει ;

Πχ Sabaton - Accept ειναι αδιαφορο ;

Εχει και John Garcia στο ΑΝ σε 10 μερες

Sabaton δε μ’αρέσουν καθόλου. Accept main act θα πήγαινα.

18 Μαρτίου, έχω κάτι να κάνω, αλλά τώρα δεν μου έρχεται με τίποτα, τι είιναι

παμε Apocalyptica αρχες Απριλη ;

εχει και Parkway Drive μετα απο λιγο !

Parkway θα πάω σιγουρα

1 Like

Κατά φωή κ ανακοίνωνση Gojira για Rockwave

1 Like