ΔΙΣΚΑΔΙΚΑ

Να πάτε και στο Nuclear Assault που άνοιξε στην οδό Τζώρτζ να βοηθήσετε τα παιδιά!
Άντε μπράβο!

Στο fnac κάτι Alice Cooper κλπ τα είχε 6.90. Βέβαια είναι στου διαόλου το κέρατο, αλλά κουβέντα να γίνεται.

Στου διαόλου το κέρατο είσαι εσύ ρε :stuck_out_tongue:

Πφ, το 'ξερα οτι θα πεταχτεί καποιος βορειοπροαστιώτης:p

Συγνωμη αλλα το fnac ειναι εδω σε μας…Στην πιο ωραια περιοχη της Ελλαδας…Μην πω του κοσμου:–…Υπαρχει και βορεια???

μιας κ μιλατε για fnac θυμηθηκα οτι εχει χαλια προσωπικο…:? ειχα ρωτησει αν εχουν καποιο cd κ μου λεει ενας μλκς ενα ξερο ΟΧΙ χωρις καν να με κοιταξει…[-X τς τς τς…ελεος…απο cd δεν το χω ψαξει γιατι δεν τρεχω συχνα στο mall…:wink: ξερει κανεις αν υπαρχει κ αλλου??

Παιδες επειδη δεν ξερω και πολυ καλα την Αθηνα.Πως παμε Bowel Of Noise ?

Mετρό—>Ομόμονοια. Πάς μέχρι την πλατεία Κάνιγγος(στο τέλος της Ακαδημίας). Το μαγαζί είναι σε μια στοά με γυάλινη πόρτα(!) στην οδό Τζώρτζ(ο πρώτος δρόμος δεξιά στο τέλος της Ακαδημίας).

Η κέντα-χρώμα με βοήθησε και θα κατέβω για αγορές κι εγώ, χαχαχα

Δεν μου παιρνεις κανα δωρακι ? :stuck_out_tongue:
Κανα Kaamos,Repugnant,Verminous ? Ε καλε ΔεΝτραγκ ?
Εχεις ακουσει Α mind Confused ? Aν ναι παμε στο ντεθ-ο-τοπικ να τα πουμε λιγακι.

τι ειναι αυτο, για δωσε ινφο…το ονομα μου κινησε το ενδιαφερον 8)

Το ‘‘I Name You Destroyer’’ των Jucifer εθεαθη στο Μαντροπολις, στην εξευτελιστικη τιμη των τεσσάρων-κόμμα-ενενήντα. Μη το χασετε.

Είναι στην οδό Τζώρτζ, κάθετος δρόμος της Στουρνάρη.
Βοηθήστε τα παιδιά, έχουν κάνει καλή προσπάθεια και έχουν φάει και ήττα από τα τελευταία επεισόδια.
Τσίμπησα κάτι καλά κομμάτια και θα ξαναπάω από βδομάδα.

Ωραιο ονομα για δισκαδικο πάντως…:smiley:

Κάνοντας μια τσάρκα σήμερα σε Μοναστηράκι και Κέντρο κατέβηκα στο “Υπόγειο” (έτσι λέγεται) και πήρα κάποια πράγματα. Έχει αρκετά μεγάλη ποικιλία σε μουσικά είδη και δεν εξειδικεύεται κάπου συγκεκριμένα. Λίγα μέταλα, πολλά ροκ, jazz κλπ. όλα Used

Αρκετά καλές τιμές συγκριτικά με μοναστηράκι και σίγουρα θα ξαναπάω μιας και δεν έψαξα τα βiνύλια όσο ήθελα.

Ειδοποιείς πότε έρχεσαι, κανονίζουμε για μπύρα και πάμε παρέα μια βόλτα.

Μαλλον για Cult Of Luna.Μαλλον.

To Rock ‘n’ Roll εχει κανει κατι ωραιες εκπτωσουλες σε κατι φετινα cd-ακια.

Grand magus & Disfear που τα πηρε το ματι μου 13 ευρω 8)
Με την καινουρια χρονια θα τσιμπησω κανενα. :stuck_out_tongue:

ειναι πολυ κλωπδο ο αντρεας παντως.
μου ειχε ταξει σινικ και μπερστ στα 13, δεν ειναι καλος αρθιμος.

A αυτα δεν τα κοιταξα να δω τιμες.
Εφερε το κουτι συνικ.
Και εχει αρχισει και φερνει μπολικα βινυλιακια πλεον.
Εχει και ενα Grails,νομιζω οτι σ’αρεσουν δαυτοι.

ναι, αλλα πικαπ δεν εχω ακομα και καθε φορα που βλεπω βινυλιο σκανε αναμικτα συναισθηματα.
πρεπει να κανω κι εγω μου φαινεται το πρωτο βημα σαν τον ριπ-ν00μπ.

εντιτ: α και οταν πας μπαουελ, να κρατας λιγα λεφτα για ευνοητους λογους.

???:-k