Ψηφίστε για τα καλύτερα του 2008!

Έχει πάρει ψήφους ο δίσκος (ελάχιστους βέβαια), άρα μάλλον κάτι εσύ έκανες λάθος. Μήπως ψήφιζες 2η φορά; Μήπως κόλλησε η σελίδα και πάτησες resend ενώ τα είχε ήδη στείλει;

Είχες αφήσει κενή (με “-”) κάποια από τις πρώτες 5 επιλογές, ώστε να υπάρχει “χώρος” για την extra; Μήπως είχες συμπληρώσει κάποια παραπάνω από τις extra; Έστω και ένα space μετρούσε ως επιλογή.
Το σύστημα δούλευε μια χαρά πάντως (και έγιναν και αρκετές δοκιμές πριν ανέβει) και μου κάνει εντύπωση το πρόβλημα που σου παρουσιάστηκε.

το μεταφέρω κι εδώ γιατί μάλλον δεν το είδατε

Το Steven Wilson - Insurgentes κανονικά δεν βρίσκεται στην 9η θέση αλλά στην 4η (και αυτά που είναι στις θέσεις 4-8 πάνε μια θέση πίσω προφανώς). Έχετε μετρήσει μόνο μία έβδομη θέση απ τους Κοροβέσηδες παίδες…

Ο δαίμων του πληκτρολογίου.
Υπήρχε λάθος σειρά στην προσωπική λίστα του Άλκη και γι’ αυτό προέκυψε το θέμα. Η τελική 30αδα πάντως παραμένει ως έχει. :slight_smile:

οκ :slight_smile:

Με τιποτα ειμαι 1000% σιγουρος, αν και εγω προσωπικα το εχω στα 5 καλυτερα…

να πω την αλήθεια περίμενα πρώτο των AcDc.αλλά σε γενικές γραμμές αυτά περίμενα να δω.άντε και φέτος με ακόμα καλύτερες κυκλοφορίες!

Now playing: The Offspring - Can’t Repeat
via FoxyTunes

Mαπα η λιστα. Kαι δυστυχως ‘‘αναμενομενη’’.

ε ναι :stuck_out_tongue:

εδώ δεν έχει GRAND MAGUS η λίστα μέσα, τι να λέμε τώρα… [-X

Μetallica στο νουμερο 1?? Ε,όχι! εντάξει μια χαρά είναι η λίστα και πολύ λογική μου φαίνεται.

Που είναι το Grand Magus και το Crom; [-X:roll:

Αίσχος τα αποτελέσματα :thumbdown:

Πως γινεται να ψηφισε κοσμος το Crucible of Man στα 5 καλυτερα του για τη χρονια ρε παιδια.

Πες μου οτι το έχεις ακούσει πάνω απο μία φορά!

Δεν θυμαμαι καν τα κομματια του ρε,πρεπει να το ακουσα 1-2 φορες και μετα το εσβησα απο τον σκληρο δισκο.

Αυτό δεν είναι τπτ, εδώ στα τελικά αποτελέσματα υπήρχε το “Somewhere Back In Time” και μάλιστα σε πολύ υψηλή θέση…

…!!

M’ αρέσει που εκπλήσεσαι!

Στην Ελλάδα ζεις ρε!!!

IRON MAIDEEEEEEEN!!!

Ε ναι αλλα οχι και το μπεστ οφ ρε μαλακα:!:

Και να πεις οτι εχει κανα bonus track…:stuck_out_tongue: