Η ώρα του λαού #1&2

ελα μικρος ειναι , χωραει

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μαυρος + μικρός = άτοπον,

You of all people should know that Awake :lol:

:bye:

επιτηδες το κανεις. :lol: xzibit νομιζω παντως

δεν το σωζεις με βραχυκυκλωμενες τριπλες αγαπητε

(βασικα την ατακα την λες εσυ στον μαυρο για το ποιος θαναι ο ανδρας στη σχεση)

  1. :stuck_out_tongue:

έχετε βγεί και όφ τόπικ, στο οφ τόπικ θρέντ, αλλάξτε θέμα πριν εισηγηθώ…!

το μαυρακι ειναι ο φιλος του L.EYE ? :stuck_out_tongue:

(ok ok σταματαω το οφφτοπικ του οφφτοπικ)

να που μοιαζει ο martian ρε :smiley: χασελχουοφ

Ποιον χρήστη σέβεσαι περισσότερο για τη μουσική που ακούει? --> Σιγά μη σεβαστώ κάποιον για τη μουσική που ακούει. Ηλίθια ερώτηση και ηλίθιος όποιος τη σκέφτηκε.

Με ποιον χρήστη έχεις πιο πολλά κοινά ακούσματα?
–> Είμαι τόσο γαμάτος και τόσο τέλειος μουσικόφιλος που ακούω τα πάντα, οπότε θα έλεγα έναν συνδυασμό όλων. Ώρες-ώρες όμως πιστεύω ότι ο μόνος χρήστης που θα μπορούσε να με νιώσει για κάμποσα που ακούω είναι ο Isis

Ποιος χρήστης ποστάρει και ποστάρει αλλά στην ουσία μόνο βλακείες γράφει?–> ο thehorror όταν μιλάει για χεβυ μεταλ, ο awake όταν μιλάει με γιουζερς που “έχει οικειότητα”, οι μπλακμεταλς όταν μιλάνε για το μπέλους, ο dude όταν μιλάει για τον UDO, οι γυναίκες όταν μιλάνε για μουσική που δεν είναι anathema, ο Γράκχος όταν μιλάει για γιουροπάουερ, ο razor7 όταν κτλ κτλ

Ποιον χρήστη περιμένεις να δεις τι θα προτείνει για να το ακούσεις?–> Αν και δεν περιμένουμε κανέναν (ακούμε καμια 30αρια δισκους την ημέρα με το που διαρρέουν), κατά βάση εμπιστευόμαστε ανγκμαρς, νομιστερακηδες, ντεκαρντς κτλ

Ποιον χρήστη θα πρότεινες για συντάκτη?-
-> Epitaph

Πιο κολλημένος user
–> Πολλοί ξεκινούν κολλημένοι στην αρχή και μετά κωλοτουμπιάζουν. Προς το παρόν, ο Vangelis όταν δεν μπορεί να κατανοήσει το μεταλχαμερικό μεταλ και πως αυτό κυριαρχεί στον κόσμο.

Πιο ανοιχτόμυαλος user-
-> lilis

Πιο επιδειξιομανής user
–> Papardelas. Έχω βαρεθεί να βλέπω την παοκτσοφατσά του στο οι φάτσες σας. 2. Η επιστροφή.


Ποιον θα μπάναρες αν μπορούσες?–> Χμ μόνο συντάκτες δεν μπορώ να μπανάρω. Θα μπάναρα τον mr_whatsisname τότε, έτσι για τη φάση.

Ποιος ειναι το μεγαλύτερο ψώνιο?
–> O Nemtheanga. Αντί να βάλει ένα οποιοδήποτε τυχαίο νικνεημ, έρχεται εδώ και μας το παίζει σελέμπριτυ και “παίζω σε μπάντα, είμαι φοβερός” κτλ κτλ. Ώπα ρε ντουζιέρα.

Ποιον χρήστη θα πρότεινες για μοντ?–> Toν Cozy!

Πιο τίμιος user
–> Sodomaniac. Είναι πιο τρου από σένα και το ξέρεις.

Πιο γραφικός user--> Grace Karali, για πάντα στις καρδιές μας.

Πιο δήθεν user–> Όλοι οι μοντς. Το παίζουν ότι σας αγαπάνε αλλά δε φαντάζεστε πως σας θάβουν πίσω απ’ τις πλάτες σας. Δυστυχώς, δεν μπορώ να πω περισσότερα για αυτά που έχουν δει τα μάτια μου.

Πιο συμπαθητικός από κοντά/από μσν user–> Ως επί το πλείσθον, ήσασθαν όλοι αντιπαθητικοί. Δεν ξέρω αν έπεσα κι εγώ στις περιπτώσεις, αλλά…

Ποιον χρήστη θαυμάζεις πιο πολύ?
–> Τις κοπελιές που μπαίνουν στο φόρουμ, ποστάρουν μετά από 6 ποστς τη φωτογραφία τους, συνεχίζουν να γράφουν για λίγο καιρό σε θρεντς ύψιστης σημασίας και ξαφνικά εξαφανίζονται όπως ήρθαν (καπαρωμένες πια, ή όχι, δε γνωρίζω).

Χρήστης με το καλύτερο humor--> Stef. Θέλω να πιστεύω ότι αυτό με τα μονολεκτικά ποστς και τα 2 εμετικονς είναι ένα είδος διεστραμμένου χιούμορ, τόσο μπροστά που εμείς δεν το πιάνουμε.

Πιο politically correct user
–> crimson_idol με τεράστια άνεση

Πιο αιρετικός στις απόψεις του μα τον γουστάρω user-
-> romantic_7. Βασικά μόνο βλακείες γράφει, αλλά με τέτοιο γιουζερνεημ πως να μη γουστάρεις.

Πιο κάφρος user-
-> travolta. δε μασάει.

Με ποιον χρήστη (που δεν κάνεις παρέα) πιστεύεις ότι θα έκανες την καλύτερη παρέα? --> Φαντασιώνομαι ρομαντζάδες με νομιστεράκι στην παραλία υπό μυστήριους ιντελιτζεντ αβανγκαρντ μπλακμεταλ ήχους, πιώματα με σοντομεηνιακ σε κακόφημα παρακμιακά μεταλλάδικα, σοφιστικέ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ με cradleofmaiden στο αντεργκραου για το νέο μπλαηγκαρντιαν και (για κάποιο λόγο που δεν έχω αποσαφηνίσει μέσα μου) να την πέφτω σε κοπέλες σε μπαρ κάνοντας το have you met asyftaos παρέα με τον ομώνυμο χρήστη.

Πιο “καλό παιδί” user
–> The BBB και shaman. Είμαι σίγουρος ότι κατά βάθος έχουν καρδιά μαρουλιού και κλαίνε άμα λάχει και συγκινηθούν.

Πιο “γαμώ τα άτομα” user
–> Ο Trampakoulas όταν κάνει γκριμάτσες σε αντίπαλους επιθετικούς, τους κλέβει την μπάλα και βγαίνει μπροστά για επέλαση.

Βοnus question
: ωλμαητη σε, χοκαμ, αουεηκ και μια τυχαία ρεντχοττσιλιπεπεριτσα (δε θυμάμαι συγκεκριμένο γιουζερνεημ, υπάρχουν πολλές άλλωστε).

δε σχολίασα udo όμως, τον νέο σχολίασα. σαλτιμπάγκε.

ΝΑΙ ΜΑΝΟ, ΝΑΙ. τι πιο ιδανικο, μια παραλια, μια βαρκα, μυστηριοι ιντελιτζεντ αβανγκαρντ μπλακμεταλ ηχοι και ενα σωρο πουστηδες να ξερογλυφονται στη θεα αυτη και ναναζητουν με λαχταρα μια αγκαλια.

και μια ψησταριά λουκάνικα

Με πράσο.

Μα γιατί; Εγώ το λατρεύω το γιουροπάουερ. Είναι η καλύτερη μουσική που σκέφτηκε ποτέ ανθρώπινος νους. Κι εγώ είμαι ο μεγαλύτερος οπαδός του γιουροπάουερ σ’ όλο το φόρουμ.

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΛΑΚ ΜΕΤΑΛ ΣΑΣ.

Αυτοι ειστε οι μπλακμεταλλαδες.

Ποιον χρήστη σέβεσαι περισσότερο για τη μουσική που ακούει? -->[B] Οποιον δεν κανει ποζεριες κ δεν σπαει αρχιδια ειναι οκ απο μενα.[/B]

Με ποιον χρήστη έχεις πιο πολλά κοινά ακούσματα?–>[B]Space Queen[/B]

Ποιος χρήστης ποστάρει και ποστάρει αλλά στη ουσία μόνο βλακείες γράφει?–>[B]Δεν κραζουμε κανεναν εδω μεσα.[/B]

Ποιον χρήστη περιμένεις να δεις τι θα προτείνει για να το ακούσεις?–>[B]Δεν μουρχεται καποιος
[/B]
Ποιον χρήστη θα πρότεινες για συντάκτη?–>[B]Νεξτ.
[/B]
Πιο κολλημένος user–>[B]Νεξτ.[/B]

Πιο ανοιχτόμυαλος user–>[B]Lupin[/B]

Πιο επιδειξιομανής user–>[B]Rasputin/stelios86 (στα ταξιδια που πανε)[/B]

Για το off-topic:

Ποιον θα μπάναρες αν μπορούσες?–>[B]Εχουμε τους μοντ για αυτο.[/B]

Ποιος ειναι το μεγαλύτερο ψώνιο?–>[B]Δεν μου ερχεται καποιος στο νου[/B]

Ποιον χρήστη θα πρότεινες για μοντ?–>[B]Νεξτ.[/B]

Πιο τίμιος user–>[B]Crimson Idol , amazing journey,ellanor, hopeto,worst enemy[/B]

Πιο γραφικός user–>[B]Ειπαμε δεν κραζουμε.[/B]

Πιο δήθεν user–>[B]Δεν εχω δει κανεναν δηθεν εδω μεσα.[/B]

Πιο συμπαθητικός από κοντά/από μσν user–>[B]Σαμπως κ εχω δει κανεναν ? O ζουγκλαου ειναι πολυ καλο παιδακι , o redrum που ταχουμε πει 2-3 φορες αλλα οπως ειπα δεν εχω δει κ πολυ κοσμο απο εδω μεσα
[/B]
Ποιο χρήστη θαυμάζεις πιο πολύ?–> [B]Οσους ειναι ανοιχτομυαλοι κ εχουν καλωσυνη μεσα τους.[/B]

Χρήστης με το καλύτερο humor–> [B]Almighty C (οι κυριες προηγουνται ),Deckard,Lupin,Bleeding,chrisp[/B]

Πιο politically correct user–>[B]Νεξτ[/B].

Πιο αιρετικός στις απόψεις του μα τον γουστάρω user–>[B]Δεν κατανοω τον ορο ‘αιρετικος’ νεξτ[/B]

Με ποιον χρήστη (που δεν κάνεις παρέα) πιστεύεις ότι θα έκανες την καλύτερη παρέα?–>[B]Με οσους εχουν χιουμορ - Bleeding,Deckard,lupin.almighty c σιγουρα ξεχναω ονοματα ρε γμτ[/B]

Πιο κάφρος user–>[B]Νεξτ.[/B]

Έτσι και ναυαγούσες σε ένα νησί ποιούς 4 χρήστες (2 male 2 female) θα έπαιρνες μαζί σου? —> [B]Lupin , Deckard , Almighty C , Ad1stt , Bleeding , Angmar , Redrum
[/B]
Πιο “γαμώ τα άτομα” user–>[B]Almighty c [/B]

Ρε, τι κόλπα ακριβώς κάνεις με το ποστ σου? :-s

εχει προβλημα η συνδεση κ μου κοπηκε πανω που το εκανα νετιτ.θα το φτιαξω !!!