Η ώρα του λαού #1&2

:-k γραφικός ? :?

Έλα μωρέ, μην με παρεξηγείς…

Λόγω της αδυναμίας σου για το N.W.O.B.H.M το έβαλα. :roll:
Δεν έχω πρόβλημα, ο καθένας έχει τα μουσικά “κολλήματά” του (και καλά κάνει στην τελική).

Ε ναι ρε δισκοβολε, μα καθεσαι και ακους δισκους που βγηκαν πριν 30 χρονια, γραφικε…
Αμα δεν ακους μοντερνο πραμα που να εχει ‘‘hype’’ για να πουλας και μουρη, που πας…
Κατα τ’αλλα, αλλοι ειναι οι κολλημενοι…

:lol:#-o

:lol:

αλήθεια! ο τύπος είναι ΚΟΥΛ.

ακούω και καινούργια . αλλά μόνο για τις παλιατζούρες υπερηφανεύομαι .

Ω ρε παιδί μου, αν σας πείραξε τόσο να κάνω edit…

Δεν έχω κανένα πρόβλημα με όσους ακούνε δίσκους που βγήκαν πριν 30 χρόνια γιατί είμαι κι εγώ μέσα σε αυτούς (φαίνεται και από τα ποστς μου νομίζω αυτό).
Ούτε ακούω μόνο μοντέρνο πράμα, ούτε έχω καμια όρεξη να πουλήσω μούρη.
Παλιότερα άκουγα και heavy/power (Night*Sky) και N.W.O.B.H.M (diskovolos).

Night*Sky, επιβεβαιώνεις το λόγο που σε έβαλα σε αυτή την κατηγορία άμα τσιμπάς τόσο εύκολα… :bleh:

Στηριζω ! 8)

@ breind3d

Χαχα ρε Breind3d, τι να με πειραξε (ισα ισα - δες δικο μου ποστ), μα εγω επιτηδες γραφω αυτα που γραφω καποιες φορες, ακριβως για να φενεται το ‘‘κολλημα’’ μου.
Αρκετοι το ξερουν αλλωστε, οτι δηλαδη ακουω διαφορα, αλλα επιλεγω να ‘‘στηριζω’’ στο συγκεκριμενο φορουμ συγκεκριμενα πραγματα. :wink:

να μην κάνεις τπτ εντιτ . συζητάμε ήρεμα και ωραία .:):!:

:lol:#-o:lol:#-o:lol: τί είχες πιει όταν το πόσταρες αυτό; Άλλαξέ μου τον τίτλο γιατί μου βγήκε τ’όνομα τώρα!

Χαχα o.k. !

Μην με παρεξηγείτε, είμαι νέος ακόμη στο φόρουμ και ίσως να κρίνω λάθος μερικές φορές.
Είναι λίγο δύσκολο να μάθεις τη γραφή του καθενός και το τί θέλει να πει κάποιος εξ αποστάσεως και χωρίς να τον γνωρίζεις.
Παρεξήγησις λοιπόν…

http://www.youtube.com/watch?v=ZjQHbSUWeso

(το κομμάτι αυτό γράφτηκε το '64, για να μη λες ότι δεν ακούω “παλιατζούρες” :p)

Εξαιρετικο ! :thumbup:
Ξεχειλιζει τρουιλα η διασκευη ! :smiley:

:thumbup:

[B][SIZE=“4”]Για το off-topic[/SIZE][/B]
[B]Ποιον θα μπάναρες αν μπορούσες?[/B]–> Κανένα
[B]Ποιος ειναι το μεγαλύτερο ψώνιο?[/B]–> Ε είναι λιγάκι ψώνιο ο παπαρδέλας
[B]Ποιον χρήστη θα πρότεινες για μοντ?[/B]–> Almighty C
[B]Πιο τίμιος user[/B]–> Στελλαχωσει
[B]Πιο γραφικός user[/B]–> GRACCHUS BABEUF (με την καλή έννοια ε) και είμαι και εγώ λιγάκι γραφικός
[B]Πιο δήθεν user[/B]–> δεν ξέρω
[B]Πιο συμπαθητικός από κοντά/από μσν user[/B]–> Αλεξ ( O:))
[B]Χρήστης με το καλύτερο humor[/B]–> Βληδιν
[B]Πιο politically correct user[/B]–> Όλοι οι μοντς
[B]Πιο αιρετικός στις απόψεις του μα τον γουστάρω user[/B]–> δεν ξέρω :stuck_out_tongue:
[B]Με ποιον χρήστη (που δεν κάνεις παρέα) πιστεύεις ότι θα έκανες την καλύτερη παρέα?[/B]–> δεν ξέρω
[B]Πιο κάφρος user[/B]–> Χοκαμ
[B]Πιο “καλό παιδί” user[/B]–> dmembra και Astaldo
[B]Πιο “γαμώ τα άτομα” user[/B]–> ο ΣΑΜΑΝ

τιμια,ξετιμια μου εμεινε το ονομα "χωσει"
αχαχαχαχαχα :smiley:

Χεχ, την έφαγες κι εσύ λόγω —>

http://www.youtube.com/watch?v=zC8qK-WDALQ

[SPOILER]Είμαι ψυχολογικά προετοιμασμένος για τα “αντίποινα” στις λίστες σας… :hippy:[/SPOILER]

Μόνο που αυτή η κατηγορία είναι για το οφφτόπικ ε.

Να λέμε τα σύκα-σύκα και τη σκάφη-σκάφη, οι mods δεν είναι users για να μας ψηφίζετε ως “politicaly correct users”. Ψηφίστε μας, αλλά πείτε και κάποιον user που είναι έτσι εκ φύσεως κι όχι εξαιτίας των υποχρεώσεων που έχει αναλάβει. Έστω εμένα. Το “οι mods” απλά σημαίνει πως δεν ψηφίσατε…

Με λίγα λόγια: most politically correct users: όσοι ψήφισαν σκέτο “οι mods” σε αυτή την κατηγορία γιατί κοτεύουν να ψηφίσουν κάτι άλλο!

@ GRACCHUS

Ωχ, ναι όντως, έχεις δίκιο! (όπως και με το δισκοβόλο)
Δεν κοίταξα τη διάκριση μουσικά/off-topic, όλα γενικά τα έγραψα εγώ.

Θα κάνω ένα έντιτ, βγάζοντας τις δυο κατηγορίες.
Σόρρυ για το μπέρδεμα, brein.d3d βλέπεις…#-o

@karvou
Ναι αλλά άλλες φορές έχετε πει ότι οι μοντς είναι κι αυτοί γιούζερς που απλά κάνουν και μοντερέητιν, οπότε αποφασίστε τί είστε τέλος πάντων!

Και άσε τον κόσμο να εκφραστεί τέλος πάντων.

@braindead
Ω, μα εγώ είμαι γραφικός σε όλα τα σέξιονς μαν, μην κολλάς. =Ρ