12/2/2010 Bliss, Universe217, Common I,The Brightly Shining Sea,Audiman Marrow @ Μύγα

Έψαξα και δεν υπάρχει (δεν παίρνω και όρκο :roll:). Την άλλη Παρασκευή είναι στη Μύγα στου Ψυρρή. Καλή φάση είναι και έχει και καλή τιμή (10?).

Bliss έχω δει 2-3 φορές και είναι σταθερή αξία :metal:. Τους Universe 217 δεν τους έχω ξαναδεί, αλλά τραγουδάει η Τάνια (ex-Liquidust), την οποία έχω δει 2 φορές σε live και έχει πολύ καλή παρουσία. Για τους The Brightly Shining Sea ας μιλήσει ο Red Rum :wink: Για τους υπόλοιπους δεν ξέρω κάτι :frowning:

Καλή φάση! Bliss είχα δει με Faith No More και γενικά άρεσαν, και Brightly Shining Sea μας αρέσουν οπότε θα το τιμήσουμε.8)

αν δεν ειμαστε σε κανα παρτυ μασκε εκεινη την μερα, τον δρομο για την μυγα τον ξερουμε!!

deadmemories δεν εχεις υ217?? πως γινεται??

βερεσέ? :lol:

Άνετα μέσα, Universe 217 σταθερή αξία, Common I μ’ άρεσε πολύ ένα EP τους που έδινε το Hammer και Bliss θέλω να ξαναδώ για να έχω καλύτερη άποψη. Τους άλλους δεν τους ξέρω αλλά ευκαιρία να τους μάθω.

έλα ντε, πως έγινε αυτό :-k έχω δει Liquidust όμως :thumbup: και επειδή το δρόμο για τη Μύγα δεν τον ξέρουμε για πείτε πως πάμε εκεί.

εσύ μη γελάς και πες αν θα πας :stuck_out_tongue:

http://maps.google.com/maps?q=37.977991,23.724225&num=1&sll=37.981831,23.726466&sspn=0.006295,0.006295&ie=UTF8&ll=37.977864,23.724493&spn=0.003831,0.006877&z=17

Red rum, είσαι στους The brightly shining sea?

Η Μύγα είναι κοντά στο παγωτατζίδικο το κόκκινο παγκοτομάνια ή κάπως έτσι…
Red Rum θα σε αποθεώσουμε δλδ???

Ε, μλκ αν ισχύει θα έρθω με πανό!

Ωραίος ο χάρτης :wink: Κοντά στο μετρό στο Μοναστηράκι είναι!!! και είναι και Παρασκευή που έχει μετρό μέχρι τις 2

Στη Παγωτομανία εννοείς μάλλον :-s

+1 και θα είμαστε και κάγκελο

Τι σημασία έχει το μετρό μέχρι τις 2?
Σάββατο είναι την άλλη μέρα άρα πάει μέχρι πρωί η έξοδος. :wink:

το ψήνω.

Για να δηλώνουμε το παρόν σιγά σιγά

Θα εξαρτηθεί από τις δυνάμεις μου. =/

ειπαμε εκει θα ειαμστε και τελος… αντε…

έχει κανείς κινητό deadmemories?

Και εγω μεσα αποψε.Αντε καλα να περασουμε!

Φτου! Σήμερα το βράδυ φτάνω Αθήνα! Δεν προλαβαίνω!
Καλά να περάσετε!