13o Αντιρατσιστικό Φεστιβάλ

Τεσπά. Ναι ρε ξέρω ποιές ομάδες συμμετείχαν στο φεεστιβαλ, ακόμα και η ΑΚ είχε τραπεζάκι. Το αντιρατσιστικό σαν κίνηση είναι σωστή και επικροτύμενη, πέρα απο τη γενική μου διαφωνία με τα κόμματα και τις κομματικές οργανώσεις (αυτός είναι και ο λόγος που δεν πήγα). Διαφωνώ και στην διάκριση Ελλήνων-ξένων όσο αφορά την είσοδο, αλλά τι να κάνουμε λάθη γίνονται παντού και πάντα. ¶ντε με το καλό και του χρόνου καλύτερο.

Έλα αγορίνα μου που είσαι ο μοναδικός που έχεις πρόβλημα να γράψεις το όνομά μου, μάθε πρώτα Ελληνικά και άσε τώρα τους Αρχαίους Έλληνες που όποτε σε συμφέρει τους επικαλείσαι. Σε ευχαριστώ για τη συμβουλή σου θα την ακολουθήσω αλλά δεν είναι λίγο περίεργο ένας που συμμετέχει σε φεστιβάλ με gay, λεσβίες, κτηνοβάτες και λοιπούς… φυσιολογικούς να μου προτείνει να βρω γκόμενα?? Τουλάχιστον κατσίκα θα ήταν η ενδεδειγμένη “αντιρατσιστική” πρόταση… :lol: :lol: :lol:

ChrisP ναι ρε μην επικαλείσαι τους αρχαίους Έλληνες. Μόνο ο Άδωνις,ο Λιακό και ο Ναβουχό μπορούν…#-o

Να μην ξεχάσουμε φυσικά την… “αντιρατσιστική” και… δημοκρατική τιμητική αναφορά στους… γνωστούς και μη εξαιρεταίους Προβατά και Τσιόφι υπερασπιστών των δολοφόνων της 17Ν… Αν αυτό έχει σχέση με “ρατσισμό” και όχι με… συγκεκριμένη πολιτική συμπεριφορά…:lol: :lol:

Σοφόν το Σαφές. Καταρχήν δεν σε τιμάει το γεγονός να επικαλείσαι άτομα που βρίζεις από το πρωί μέχρι το βράδυ. Αλλά είπαμε ήθος… άγνωστη λέξη!

:lock:

είμαι κουρασμένος και έτσι το τόπικ κλειδώνετε μέχρι νεωτέρας… Έτσι κι αλλιώς, το μουσικό κομμάτι του φεστιβάλ από ότι βλέπω λίγους ενδιέφερε. Οι περισσότεροι θέλουν να γράψουν τις πολιτικές τους απόψεις σε ένα μουσικό φόρουμ…