Αθήνα, Τετάρτη 16/09/1998: To μεγαλύτερο live που έγινε ποτέ!

Δηλαδη μπορουμε να ανοιγουμε τοπικ για οποιοδηποτε λαηβ εγινε στην Ελλαδα μετα την απελευθερωση;;; :-s :-k

αρκεί να δουλεύεις στην διοργανώτρια εταιρία !
:lol: :lol:

Ποιους παράγοντες βάζουμε στο συναυλιόμετρο για να δούμε ποια συναυλία είναι η μεγαλύτερη?

Συγκλονιστική π@π@ριά είπες…#-o#-o#-o

ΑΑΑΑΑΑ, είχα πάει. Δεν θυμάμαι και πολλά απ’την συναυλία, θυμάμαι το Satisfaction, θυμάμαι την γιγαντιαία οθόνη, αυτά. Επίσης θυμάμαι πως μου άρεσαν πολύ. Βέβαια τότε δεν ήξερα, ήμουν σαν αυτά τα παιδάκια τα άσχετα από μουσική που πάνε για 1η - 3η φορά στην ζωή τους σε συναυλία, και νομίζουν πως είδαν κάτι φοβερό επειδή είχε εντυπωσιακά εφέ, πολύ κόσμο, και μερικά τραγούδια που γνωρίζουν, και τους έχουν μάθει πως το συγκρότημα που είδαν είναι “κλασσικό”. :smiley:

E ναι να διαβάσω review για τη συναυλία της Omer Vrionis Band το 1845 και ας ποθάνω…

Φανταζομαι εννοεις το tribute band, ετσι;;;

Γιατι δεν μπορω να φανταστω οτι θεωρει καποιος Omer Vrionis Band το line-up του 1845. 8O

Xαχαχαχαχα…ναι ρε…tribute band…Eν τω μεταξύ ήμουν σίγουρος ότι κάποιος θα το εντόπιζε αυτό:p

Πλάκα πλάκα δίνω όσα όσα για να τους δω.Και ας τους διαφημίζει και ο Ζάχος Χατζηφωτίου.
Πολύ τυχεροί που τους είδαν το 1998 και ακόμα πιο τυχεροί εκείνοι που τους είδαν το 1967…:(:frowning:

fixed

Σωστός

Τοτε με το ξυλικι απο τους μπατσους λετε;;;