1996-2008: Ποια ομάδα βγήκε περισσότερες φορές ηθικά πρωταθλήτρια?

Αυτο εννοει ρε!

Πρωτα περιφερειακο, μετα Γ’ Εθνικη, μετα Β’ Εθνικη.
Να 3 πρωταθληματακια για την ΑΕΚ!

επαιζε προπερσι ο αρης καλη μπαλα?Εγω θυμαμαι τριτος ανεβηκε απο β’ εθνικη…

Παιζοντας καλη μπαλα ομως! :lol:

Ωπ μικρό λαθάκι. Είπα πρόπερσι εννοώντας τον άρη του όγιος :lol: :lol:

Καλα μην απολογεισαι, ο καθενας οτι θελει βαζει.
Το ΠΟΚ οργιαζει…

Εδιτ: Ποια η διαφορα του θρεντ αυτου, με το “αγαπημενη σας ομαδα”?

εγω ξερω οτι εμεις οι παναθηναικοι πρεπει να το βουλωσουμε και να αφησουμε το ποδοσφαιρο για αλλς ομαδες…τα τετοια μου αξιζε ο παναθηναικος τα τελευταια χρονια με εξαιρεση χρονια κυραστα και που εχω παρει ενα νταμπλ σε 12 χρονια και καλα ειμαστε αυτο δινουμε αυτο [αιρνουμε τρεξανε 20 χιλιαδες να ψωναξουν για τον ΛΑΙΚΟ ΑΜΘΡΩΠΟ βγενοπουλο που εχει τοσα λεφτα που μπορει να μας αγορασει ολους…βρε βλακες ποιος πληρωσε ολη την καμπανια της διαμαρτυριας ε γαματο μας εχουν βαλει στην μεση και κατευθυνουν…αντε να δυαλυιθουμε να παμε σε καμια ερασιτεχνικη κατηγορια μπας και μονο ετσι σωθουμε…μα ρε πως γινεται να χασαμε αυτο το πρωταθλημα που μας το χαρισαν και ειπαμε οχι ευχαριστω

σορρυ γιαμ το οφφ τοπικ

[QUOTE=manson21;344240]

2002-2003: Όλα ξεκίνησαν όταν έγινε η κλήρωση του πρωταθλήματος. Η κληρωτίδα έβγαλε Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός και η ΕΠΑΕ αποφάσισε πως σε αυτό το ματς πρέπει να κριθεί και ο τίτλος. Ξεκινά λοιπόν ένα προκλητικό σπρώξιμο στους δύο αιώνιους που παίρνουν πολλά παιχνίδια καθαρά λόγω διαιτησίας. Τι και αν η ΑΕΚ παίζει μπαλάρα; Τι και αν έχει την καλύτερη ομάδα κάτιμ που αποδεικνείει κόντρα σε Παναθηναϊκό και Ολυμπιακό; Είπαμε: την προτελευταία αγωνιστική στην Ριζούπολη έχουμε ντέρμπι. Και εκεί πρέπει να κριθεί ο τίτλος. Κυρία ΑΕΚ δεν έχεις το δικαίωμα να είσαι εσύ πρώτη την προτελευταία αγωνιστική. Τέλος. Τελικά το πρωταθλήμα καταλήγει στον Ολυμπιακό μετά το ιστορικό πλέον 3-0 το οποίο διεξείχθει υπό συνθήκες πολέμου.

[B

Διαφωνώ και σε ορισμένες από τις υπόλοιπες χρονιές αλλά θα σχολιάσω αυτή τη χρονιά.

Η ΑΕΚ εκείνης της περιόδου άρχισε να παίζει μπάλα όταν είχε ελάχιστες πιθανότητες για τίτλο. Κόντρα στον ΠΑΟ πότε απέδειξε ότι ήταν καλύτερη; Στο πρώτο ματς ναι μεν κέρδισε με 1-0, αλλά οι εντυπώσεις ήταν μοιρασμένες.
Στο δεύτερο, χάνει 2-1(αν θυμάμαι καλά ο Κόλκα είχε κερδίσει πέναλτι έξω από την περιοχή) αλλά ο ΠΑΟ ήταν πολύ ανώτερος.
Α, συνθήκες πολέμου υπήρχαν και όταν επισκεπτόμασταν τη Φιλαδέλφεια με προπονητή τον Μπάγεβιτς, όχι μόνο στη Ριζούπολη.

Συνεχιστε.Το θρεντ βγαζει τρελο γελιο!

Κι ο Ολυμπιακός από τον Σωκράτη και μετά, το ίδιο.

Θα έπρεπε, όπως επίσης και το taxi driver να πάρει oscar, όπως επίσης και ο Μπορομίρ να μην είχε σκοτωθεί, όπως επίσης και η μπριζόλα που έφαγα το μεσημέρι να μη με βαρυστομάχιαζε, όπως επίσης και να μην πέθαινε η γιατρίνα στο prizon break γιατί είναι καλό κομμάτι.
Αλλά έτσι είναι η ζωή, γεμάτη αδικίες.

δεν εχεις δει μαλλον τη 2η σεζον . :stuck_out_tongue:

ο θειος ειναι ο ηθικος νικητης … γιατι οπως μαθαμε και στα μαθηματικα

ελληνικο πρωταθλημα < επο < φιφα < θεο < chuck norris < Κοκκαλη .

εμένα μ’αρέσει το θρεντ,κοιτάξτε το περισσότερο ως ένα…ρετρό θρεντ για τη μπάλα,δεν κάνουμε διαγωνισμό ξέρω γω,ούτε θα βγει πρωταθλητής απ’τις ψήφους του πολλ.
εγώ δεν ψηφίζω γαύρο πάντως:-s

Aν ειναι να το δουμε σαν ρετρο, ας κλειδωθει κιολας για να μην αλλοιωνεται.:stuck_out_tongue:

Ιndeed. Το χειροτερο ειναι οτι βλεπω πολλους οπαδους του Ολυμπιακου να του φτιαχνει αυτη η προοπτικη. Να ειναι της λογικης “ετσι στα χαρτια για να τσουξει πιο πολυ…” :dunno:

Ω, ναι. Αυτο και αν θα ειναι η πλακα του αιωνα. Με το πουλι στο χερι κανονικα μετα.

Μετονομαστε το θρεντ σε “ποιος ειναι ο πιο κλαψας?”.

Δεν θελει αλλαγη και η δημοσκοπηση :stuck_out_tongue:

Τον Θρασυβουλα τον ειπατε νουμε? :-k

@ Βακιλο:

Σαφως!

Βασικα αυτο μου θυμιζει κατι βαθμολογιες της ΕΤ3 στην Δικη της Δευτερας του Κυριακου “Σαγωνια” Θωμαϊδη. Συμφωνα με αυτες ο ΠΑΟΚ ειχε περιπου 30 βαθμους πανω απο το κανονικο, ο ΠΑΟ ειχε 5-6 και ο Ολυμπιακος -12.

Αμα εχει χορτασει ο οπαδος, στο τελος λεει οτι προτιμα τα πλει οφ απο το πρωταθλημα. Σωστα?
Το θεμα ομως ειναι, πώς χορτασε…

Ετσι θα ονομασουμε καποια αλλα αν δικαιωσει ο CAS την Καλαμαρια.